IT Kutak - raznorazno pitanje

  1. pa uđeuš u WIPE, pa onda ono što ti se ponudi dole da prevučeš sa lijeva na desno, kao kad otključavaš iphone

  2. znači to wipe da obavi pa izađeš na glavni meni pa prvvo to instaliras ono preko sd

    ako ne bude moglo

    instaliraj ovaj kernel pa probaj
    https://drive.google.com/file/d/0B3aDgwyDZ8ObS2VibXJuQzFGOWs/view

  3. e odoh ja, ne mogu više piti stvarno
    vidimo se sutra

  4. Bavi se ko servisom PC-jeva?
    Tacnije Laptopova

  5. Е овако... Рачунар са следећим спецификацијама:
    процесор: intel core i3 4310 (4 логичка језгра на 3.4 гигахерца, душу дао за рендеровање)
    RAM: Kingston Hyperx 4gb ddr3
    Графика: Amd radeon r7 240 (није најбоље али сасвим добро ради посао, фура већину нових игара на ниским подешавањима, али пристојно раде)
    Напајање је неко од 550W и изненађујуће је квалитетно, јер је неколико пута нестајало струје током рада, али се никаква оштећења нису појавила)
    Хард диск је WesternDigital Black Edition (оно брзо) 500gb
    Е сада да не буде офтопик, питање је: Жели ли неко да га купи? Сви делови су под гаранцијом још годину и по, стављам ја оперативни систем по вашој жељи, а можете и ви да се надјебавате с тим ако желите. У пвт договори око цене

  6. Курца сто шездесет, не дајем испод 450... Добија се и монитор, тастатура, миш који светли и подлога за миш која не светли али има нацртане парадајзе

  7. vredi i 200 jura
    Mda ne verujem da bi dao ispod
    250-300

  8. не дајем испод 450

    LEL, aj ubaci još i kevin osušeni fikus pa da ti neko da 500.

  9. ahahahahah 450 jevreja brate mili. Sa tim parama odeš na more

  10. kolko para bez miša koji svetli i podloge sa paradaisima?

  11. Мене су у новембру сви делови заједно (са Wi fi антеном, и њу добијате) 55000... Реално комп није за гејминг већ за радње где се силује процесор (рендер и сл) јер је четврта генерација интелове и3 позната по поузданости

  12. Без парадајза 300 јура

  13. šta bre 450 evra? sti čovek normalan? za te pare kupim komp a ne taj tvoj pasijans otvarač

  14. Реално комп није за гејминг већ за радње где се силује процесор (рендер и сл) јер је четврта генерација интелове и3 позната по поузданости

    lolčina, braća šnajderi marketing lvl mića megatrend

  15. Пасијанс развија 60fps-а, ако те то занима

  16. Ali i3 jebeni, usraću se sad u gaće!

  17. mislim da smo srushili cenu

  18. Добра реклама је пола посла, ценкање је друга половина. Ви као да бувљака нисте видели