Prijava

razvija moj kurac. 160 evra realna cena, sa monitorom 220 plafon. svetleći miševi i te pičke materine me ne zanimaju

А парадајз на подлози?

Ajde za paradajz i nekako 5 evra više. dakle 225

Ako nije prskan, 200 evrića sa monitorom.

@autor Black Stig
Interesuju li vas difenbahije??
3.2m, 2m, 2.5m
Moj prevoz

Rađ imaš li plinske boce brate? Pošto su ti?

Imam samo polupune od pet litara, upravo se spremam da ih sečem brusilicom.

Ахахахахахахахахах свирај ти курцу Радјаре, али парадајзи су највреднији од свега овога

Javi ako treba da se sklopi od dve jedna, povoljno varim po kućama.

Hvala najlepše.

Šnajder, sad ozbiljno, jesu ti tastatura i miš bežični? Jurim ovih dana da pazarim.

Нека неко отвори тему за почетнички курс у маркетингу, ширимо знање достојно декана на Мегатренду!

Pazi Radjarde.
Ako će da trpi pritisak to ne možeš da ti brusiš, nemaš dovoljno iskustva cenim da bi ti pukla pri prvom punjenju boce.
Ako već hoćeš to da radiš koštaće te oko 500 dinara kod nekog bravara sa iskustvom, moraćeš da odšrafiš ventil, napuniš bocu vodom da budeš siguran da je SAV butan izašao, isprazni je iseci sredinu brusilicom gde već hoćeš, debljina zida plinske boce je 3mm. Trebaće ti oko desetak elektroda ako hoćeš da var bude kvalitetan i ako treba da izdrži pritisak, na kraju kad bude zavarena sipaj vodu unutra litar po litar i kad se napuni izračunaj koliko si sipo. Ako si sipao recimo 6 litara oduzmi 1 litar zbog pritiska, i nekom markerčinom napiši na boci 5 LITARA, kad puniš da se ne zajebeš i ostaneš bez ruke ili noge ne daj bože.

Ма где бежични, Хама од триста кинти ласерски... Али за Хаму све похвале, лепо раде посао, тако да ти препоручујем да узмеш Хамин бежчни ако нађеш

Što jes, jes. Hama je kvalitet, ko i3 proc.

i3 јесте квалитетан, али је реално застарео за данашње потребе

Ako si sipao recimo 6 litara oduzmi 1 litar zbog pritiska, i nekom markerčinom napiši na boci 5 LITARA, kad puniš da se ne zajebeš i ostaneš bez ruke ili noge ne daj bože.

Ha. Brate, možda se zajebavamo, ali ja sam danas naučio nešto korisno, sve najbolje Vama

Takođe sve najbolje Vama i Vašima.

Šnajderu daj da se nađemo na 170 za sve i da završavamo poso.

Не знам мајсторе, гледам са нађем некога ко се не разуме ко ви па да му увалим за мало веће паре... Ако никога не буде било јављам се у пвт