Prijava

HDMI ulaz ili izlaz?
Imaš konvertor sa tog HDMI na normalan i posle možeš na TV.

Ee, to je to. Nisam znao da to ima. Doduse u to se ic ne razumem.

Hvala.ljudi.

Ti se ne razumeš u nešto?

Jbg, nisam ja od onih što sve znaju.

Da l' neko ne zna neki dobar muzički plejer za windows telefon, tačnije lumiu 625?

da li da li da li u galami

jel neko ovde zna da radi u swiftu, ili nekom slicnom programskom jeziku? IOS i IT akademci, ima li vas :>

Nema takvih da ja znam. E, sad, da si odma pitao ono što te interesuje, možda bi i neko drugi mogao da ti odgovori.

:((

kako da pravilno pristupim problemu sledeci put, mozda

var pitanje1 = " Hej drugari, zna li ko programirat,"
var pitanje2 = "Swifta ili kakvog drugog programskog jezika?"
var vukajlija = pitanje1 + " " + pitanje2
print(vukajlija)

A, jebiga, ja mislio da ti treba nešto konkretno. Znači, samo brojiš kolko ima ljudi koji bave swiftom?

Hahaha ne odustaje radj

hahah a stvarno oću da pomognem bratu skauzu, al krije dopunske informacije, izgleda da je nešto pipavo u pitanju xD

ahhaah zlo, pa prvo kulturno pitam jel ima, onda kad neko kaze ima evo ja, onda ja pitam dalje doticnu osobu, tako sam zamislio ahha.. i ja sam kriv, krivo sam srocio pitanje, nista zaboravi sve sto se desilo u zadnjih sat vremena probacemo opet :>

Brate napises lepo da li neko zna da u sviftu ili nekom drugom programu odradi to i to i sve svima jasno nema podpitanja i zabuna

(radj jesam mu lepo reko? Xd)

e sad sam vas nesto pitao i zapisite!

Scouser

ahhaah zlo, pa prvo kulturno pitam jel ima, onda kad neko kaze ima evo ja, onda ja pitam dalje doticnu osobu, tako sam zamislio ahha

ee, davno ja pisao da ti ovakav redosled postavljanja pitanja umanjuje šansu da dobiješ odgovor za 90%

znači, ovo što ti Boško kaže, daj konkretno pitanje, fali nam ovaj string što si ga nazvao vukajlija par postova iznad

Krenuo sam da pisem codiran odgovor pa sam se spetljao :D

Nema veze, hteo sam da pitam zapravo jel iko zna da radi u swiftu da bih posle odgovora DA ZAJK ja upitao jel ima posla dobri moj, trazi li se to, kakva je placa itd jer planiram da upisem neku od tih akademija i jos se dvoumim koji programski jezik da odaberem, znam da je swift jedan od novijih pa zato da vidim sta i kako

Pa je l nisi to mogao odma da kažeš tj pitaš?

Nisam znao kako da joj pridjem

:shy:

Nisam mislio da cu naici na toliko CEPIDLACENJA al 0k

Haha swift jedan od novijih ccc sta pricas to? To mozda koristi radijacija ili kelt jer rade kao pre 5god. sos, luks, i ja radimo po ewo-u brt to nauci ako mislis da budes u toku