Prijava

Haah pas mi jeba majku sto kaz njegos kad sam sta pita

Ja sam ovde najveci haker brt hakujem pentagone i to

ahahah

Al evo, po ko zna koji put se moje predviđanje pokazalo kao tačno, Skauzer bi dobio nekakav odgovor na svoje pitanje još pre tri sata da ga je tad postavio. -_-

Ne upisuj te kurčeve IT akademije, kilava su priča. To što ćeš za godinu dana naučiti od njih, možeš u sopstvenoj režiji za mesec dana, i još ćeš uštedeti 150 evra mesečno. Ne zaleći se odma ko moj drugar šanker što je naslepo upisao web dizajn kurs misleći da je upisao nešto da pravi sajtove, pa se krstio što ga tamo uče fotošop i ilustrator, budala samo pročitala "IMAĆETE STARTNU PLATU MILIJARDU MARAKA POSLE NAŠEG KURSA"

Moraćeš da guglaš, jebiga. Vidim da se nisi baš najbolje informisao kakvi sve poslovi vezani za programiranje postoje, a postoji njih pun kurac, neki bi ti bili smor, neki bi ti bili do jaja. Nije isto praviti igru, vebsajt šaljivog sadržaja i predviđati kad će da dođe crvena NBA tačkica xD

Za početak odvojiš dve-tri nedelje za neki python tutorijal, da proveriš jel ti pisanje koda uopšte zanimljivo(mada si već napisao malo koda na prošloj strani, kapiram da jeste) i dal si možda glup ko kurac za programiranje, pa tek kad to prelomiš, onda guglaj ima li posla sa swiftom(ima uvek i svuda, pogledaj oglase za posao i freelance sajtove) i kolke su plate(500-3500 u bg-u recimo) i oće li ti se isplatiti par godina ozbiljnog cimanja

Ne zaleći se odma ko moj drugar šanker

hahahha

Hahahh tacno zamisljam sankera neku brzu glavicu cuo da se placa to dobro u tome je buducnost kompjuteri tu ce uvek biti posla pa video na fejsu sponzorisano za neku akademiju i rekao TO JE TO

Hahha arm to je to

Ovakva neka glava sa brzim cvikama
http://i.imgur.com/TUPV3S5.jpg

ahahah ugušiću se jebeno, ova slika što je pap okačio

evo je drugarova profilna na instagramu
http://image.prntscr.com/image/26b6448d558647c89846f0d70abf0b89.jpeg

To ti je buducnost moj bracika, za 10god ce nas sve zameniti masine pa ajde bar da budem taj koji ce ih kontrolisati znaas

http://i.imgur.com/TUPV3S5.jpg

Hahahah pa to je taj lik jebeno

hahahah sk su skupe pare u les-kovac xD

Hahaha zanimljiva lobanjica sankeru, nocas budi drug

Znam kakvi poslovi vezani za programiranje postoje, vidis da znam da pisem na forumu u obliku koda hehe nisam skroz van te price znam naravno o cemu se tu radi, nego reko da pitam kolege autore jel ima posla kad je vec tema u aktivnim, kako su placeni itd

Phython je jedan od laksih jezika, ja znam da radim malo u java scriptu, jos manje u c++ nisam neki maher naravno, ovaj swift sam skoro krenuo da gledam jer je relativno nova prica i slabo je zastupljen kod nas

U kod programu ti konkretno radis, jel si frilenser matoreee working at sam svoj gazda xd

E sad bas zato sto nisam maher upisao bih te akademije, al cujem oprecna misljenja, a mislienje ljudi odavde cenim dosta <3

Znam da sam mutavo srocio pitanje i sve, pisem preko fona mrzi me da kucam full smislene recenice pa nekad tako zbrzam da ni sam ne razumem sta pisem..hvala na odgovoru i strpljenju druze, sl put necu pitati van protokola xD

Радјард Куплунг
hahah a stvarno oću da pomognem bratu skauzu, al krije dopunske informacije, izgleda da je nešto pipavo u pitanju xD

Kulturno si nam poručio da si bogatiji za još jednog brata

Koji je linux najbolji za proste narodne i seljacke mase a i za devojkice?Mislim linux je dobar sistem ali je vise prilagodjen da ga koristi ona manjina sto spada u napredne korisnike kompjutera,programeri,etf studenti i slicno dok da zamislis neku obicnu curicu da koristi linux je isto kao i da zamislis da moze tvoj golf dvojka da ide 300 na sat.

pentjum 4 je najbolji