Prijava

POLOŽARA
O
L
O
Ž
A
R
A

ajde da vidim kakvi ste hakeri.koji je jedini nacin da otkrijete ko vas je izbrisao iz prijatelja na fb?ima samo jedan nacin

Ima aplikacija za telefon za to.

labokv blokiran si

nema, fb ne dozvoljava takve aplikacije.moze rucno da se vidi, izgleda da jedini ja znam.mozda vam budem odao tajnu videcu

Kladimo se u pare da ima? I da radi.

imala je nekad takva aplikacija pa su je povukli.necu da se kladim kockanje ne podnosim ali mozda ima jel ruska?

ima proverio sam i to ona stara.znaci moze na androidu samo.onda je ovo moje znanje beskorisno a bas sam mislio da sam haker.evo kako moze da se otkrije.nije lako, odmah da kazem.dakle, svim svojim prijateljima posaljete neku poruku, moze i samo-cao ili cao sta radis-onda te poruke cuvate i kad ostetite da vas je neko izbrisao iz prijatelja odete u poruke i otvarate profile redom.

nema šta, poprilično elegantno rešenje

spavaš li mirno, android aplikacijo

al majke mi, labo, ja 80% vremena ne mogu da provalim dal si ozbiljan il se zajebavaš

radj to je neka mesavina ozbiljnosti i zajebancije :D a ovo za fb je ziva istina kunem se

Preuzeo je taj fazon silovatelja koji mu je nametnut i sad roka uz to svoj neki humor, prelep nastup na ovom forumu ima

Jako lepo, zaista

Al za ovo iznad, uđeš u spisak svojih prijatelja, iskopiraš sva imena i ukupan broj prijatelja i kad primetiš da ti se broj prijatelja smanjio, napraviš novi spisak prijatelja, uporediš sa starim spiskom i nađeš ko fali. Tako funkcioniše i aplikacija za telefon, samo što ona napravi i uporedi spiskove za sekund, a ti za petnaest minuta

hvala vam, veoma cenim vase misljenje.jedino mi se ne svidja kod armina, to moram da kazem, sto igra kladionicu.ja sam veliki borac protiv toga cak sam se i zaposlio u kladionici kako bi se borio u prvim linijama sto bi se reklo.kad udje igrac i pita me jel ima nesto da se igra ja sam odgovarao-nema nista, idi kuci.cesto sam pricao da je sve namesteno tako da me svi cuju.bio je jedan mlad covek koji nije izlazio iz kladionice, ne izlazi ni danas dan nazalost, i tako sedi on u kladionici na dan bozica a ja radim, sami nas dvoje.skupim snage i kazem mu-idi kuci covece budi sa zenom i decom bozic je-on se tu naljuti-ko si ti, sta ti..i prijavi me kod sefa.tako sam dobio otkaz