Prijava

Je l' može neko da mi kaže da li je brzina interneta od 10 Mb dovoljna za obavljanje svakodnevnih radnji na netu (ništa komplikovano), a da je razpoloživa količina podataka po toj brzini 100GB?

da, ako ne strimujes video sadrzaj u visokoj rezoluciji.

Imam problem sa punjacem za laptop. Prikljucen bez baterije radi, međutim, kad ga priključim, a baterija u laptopu, uvijek je "plugged in not charging" fazon. Šta da činim, da l' je do hardvera ili softvera?

Do baterije jbt

Mislim brate ja sam haker hakujem pentagon i to pa se ne bavim ovakvim trivijalnim stvarima jer nemam vremena ali ako radi bez baterije a kad stavis bateriju ne radi sve lepo nekako mi logicno da je baterija problem

koliko ti stara baterija? ako nije u kurcu, onda je stavi da se puni dok je laptop ugašen.

ako je posle tipa sat vremena napunjena, i laptop radi, onda ti je softverski problem, jer, windouzzz...

Softverski bio, riješio sam. Lenovo ima neki program za štednju energije, punio bateriju do 60% u režimu uštede, šta li...

Haha, čuveni Lenovo Energy Management. Lenovo samo Thinkpad rulz, buraz, ostalo je fiskalni gengbeng naivnih ovčica i utihlih jaganjaca.

joj ti režimi uštede
ima tako i cigana pa na kompu isto tako sve podešavaju za uštedu, a komp aj da je neka mašinerija no obični kurac star 10 godina
i oni podešavaju sve na najmanje, ono minimalno što treba za rad i da se sve gasi ako ne dotaknu komp 27 sekundi i ta ciganska posla
jao što da rade dva kulera, može samo jedan povuče struju jao

Ima tako i cigana kad se okrecu na uzbrdici puste auto u leru da ustede gram goriva hahaha

jao što da rade dva kulera, može samo jedan povuče struju jao

Imam na Dellu i na Macbooku dva kulera, za cpu i gpu, rade ko zmajovi, idiotizam bi bio da štedim na hlađenju laptopa i osvjetljenju ekrana.

Ma imam i neki thinkpad, sad skoro dobio na korišćenje i da ga malo sredim i pročačkam, doduše, postariji model, RAM i hard disk vape za proširenjem da mogu sedmicu da ćeraju.

Koji Thinkpad, koji model?

Pa razmisli seltiče. Koštaš, THINK xDD

Леново леново пред тобом грешна стојим

potrebna bilo kakva kvalitetna literatura na temu SQL-a, dobio sam poziv da se uključim u posao u bližoj buducnosti, pa mi treba nešto provereno da malo krenem da istražujem

@celtic Lenovo R60e u pitanju, model sa 512 rama i 60 gb hdd xD
Dobio je sedmicu skoro, šljaka fino.