Prijava

Да ли је могуће у Пфд-у, Ворду, или уопште у неком дугачком тексту на интернету пронаћи реченицу коју тражим на неки лак начин, да не морам читати читав текст?
Примјер: Укуцао сам неку реченицу у гуглу и он ми отвара линк гдје се налази та реченица али текст има 1500 страна...

Hahaha pa ti si veci haker od mene

pa jel moguće da si tolika nubara

pitaj kurac kolko si hiljada sati potrošio čitajući kompletne pdfove

А све мислим да је наставак S (search), јбг не могу сад лупати по тастатури да нађем
Није срамота питати :D

Pa nije jer si naleteo na dobrog coveke (mene) koji je hteo da ti pomogne a ne ove bezveznjakovice (ostali) koji ti se smeju a ne znaju celu pricu.

U eezveene Rađ ti si se naučen rodio

ja nisam, al bebe što su se rodile u 2017. godini znaju za ctrl f

Sednem malocas za komp,kako sam pomerio mis tako pocne komp random da otvara fajlove I programe tipa stim,pain,pocinje da kopa po c disku I otvara fajlove.Gledam koji kurac aj da ga ugasim,medjutim previse je spor.Dobro ugasim ga na dugme da ga upalim ponovo nece,mrtav skroz.Sacekam malo kliknem dugme ponovo,upali se.Crn ekran,nesto je skenirao nisam citao.Podigne nakon pet minuta sistem izgleda sve ok.Cim sam dotakao mis pocinje opet haos otvara notepad,opet se otvaraju fajlovi.To je par sekundi trajalo samo je sam od sebe otisao na start dugme,shut down,force shut down.Mis na jednom mestu bleji gde sam ga I ostavio.

da li si otvarao sumnjive linkove
da li imas teamviewer

iščupaj tastaturu, pa proveri jel se i dalje dešava

Imam teamviewer,nista posebno nisam otvarao,mada picim torente dosta. Imam antivirus. Aj sad cu ovo radj.

a kazes strelica misa se ne mrda tako da ne bi trebalo da si hakovan preko teamviewara xdd

ja sam dosta pomogao ajde sad malo neko drugi..

ma 90% mu je tastatura na samrti

ma 90% mu je tastatura na samrti

Bravo,to je to.