Prijava

nema na cemu brate tu smo radjard i ja sta god treba ja sam jaci na softveru on je za hardver

Kuleri i procesori su hardver isto xd

Ja sam za vas onaj haker iz sabljarke licno, samo ne volim da se eksponiram

Bleče, sad nabavi kordles tastaturu, kako se ovaj šok ne bi ponovio xD

Jel ima neko da mi preporuci neke slusalice 2500 do 3000 onako radnom da imaju mikrofon i to je to tipa ovako nesto http://www.emmi.rs/slušalice-i-mikrofoni-slušalice-sa-mikrofonom-genius-hs-g500v.11.html?productId=23933

jel zna neko dobar sajt sa slikama visoke rezolucije da moze da se skida besplatno

Imam jako dobar komp (da ne nabrajam konfig), volo bih da se bavim VPN-ovima, enkripcijom, programiranjem i web dizajnom. A ne znam bukvalno nista o pravljenju i funkcionisanju svega toga. Ima neko da mi kaze korake za pocetnike?

ako bi mi neko pomogo mogo da skinem win10 32bit vrlo bih zahvalan bio

Imas na zvanicnom sajtu bas je sve objasnjeno, trebace ti fles ili dvd valjd samo nzm

Imas na zvanicnom sajtu bas je sve objasnjeno, trebace ti fles ili dvd valjd samo nzm

Besplatno je?

препоручите неки лаптоп до 40 иљада може која иљада преко, није за мене за буразера је, не знам шта ваља

ja bi uzeo nešto polovno 2-3 godine staro od dilera sa kp, moja dva drugara su uzela neke hp probookove, i7, ssd, aluminijum, tanački, 220 evra fazon

Вук послушај савет малог кера и одгледај феноменално објашњење о соФтеру и хардверу позз