Prijava

Evo gledam ovo za taj xiaomi projektor, nije ovo loše uopšte, vjerujem da je eye strain sveden na minimum kad već ne emituje direktno blue screen a i ne djeluje mi nepraktično, kažu da je podesiv veličini sobe

Mada opet 600 evrića, moralo bi da šljaka baš dobro da ga kupim

Vrhunski je uredjaj, msm da sam gledao malo skuplju varijantu ali smece je koncept sam po sebi jer neko mora prodje, pa dal ce zakacis kabl i sl. Nije fiksna varijanta, ok prica da se zabavis dovedes neku trebu kuci al za stalnu upotrebu jok

Kao i ona prica sa 3d televizorima, el iko to vise pominje a obj bila WoW tehnologija sa onim prilagodjenim videima i pasivnim i aktivnim naocarima

Primarno za tv ce se koristi plid.
E sad ne znam oni bez kutije sabfuvera sto kao imaju ugradjen u uredjaju, jeftiniji jesu dosta a nisam zahtevan nesto, valja li to neki panasonic, lg itd

Moze i to ako tv sam po sebi nema sjajan zvuk, ali ako imas opciju za 2.1 s bilo kakvim sabvuferom uz neku doplatu, to je bolja opcija

Ja preferiram da koristim slusalice koje imaju dobar bas kad igram ili gledam filmove.Mada mislim da je 2.1 najbolji sistem jer ne treba ti maticna koja ima 6 audio ulaza da vezes 3 audio kabla koji koristi 5.1 sistem.Sistem 5.1 je najbolji ako oces da se napijes uz muziku.

sad gledao ove saundbarove bukv pocetna cena 150 jura (obj 300-500) a ne vidim prednost osim estetike u odnosu na 5.1 klasik zvucnike osim ako nemas neku megafensi dnevnu pa da se uKloPi

5.1 zvucnike i polovne moz nadjes debelo jeftinije ne vidim razliku osim ako ovaj saundbar nema neki tjuner da pusta radio i neke dodatne funkcije

kaem to jer imam neki creative set koji bukv star 10ak dina i dalje radi isto (odlično)

Estetika, funkcionalnost, kablovi na minimal
A i na klik mozes da povezes ili sa telefonom, tv, kompom ili laptopom
Što preko hdmi, što preko blututa

nepotrebno obj za tel, komp ili laptop

al ajde ko za pljeku od priloga sveee

u sustini bilo bi dobro da ima svoj neki displej i koenkciju da radi nezavisno od tv, da mozes da pristupas nekoj klaud varijanti muzike bez reklama i govana to je za postovanje npr

Pa brt eto sediš zavalio si se čačkaš fon, kao e sad ću na jutjub malo pa viš neku pesmu e sad ću je pustim al oću se čuje brt

jeste obj al ono vidi sad cu kenjam al ima tu dosta problema, dal je uvek konektovano, dal si na tel ukljucio blutut ili si konektovan na isti wifi, dal si na uredjaju prebacijo aux pa gde je daljinac ili moras ustanes stisnes dugme i ostale mamine mame. utopija bukv doneses govno kuci ukljucis jednom kazes do jaja i vise ne koristis drzi te dva dana

zato smatram da je za tv najbolje da se uzmu dobri zvucnici nebitno 2.1 5.1 makar kompjuterski (jer su na tv u praksi uvek krdza) i sve posle toga je renesansa bukv

Objektivno, jeste nepotrebno.
Al opet, što da ne, kad hezno može jebe smeđa dupeta za 200€ umesto da šteka kintu za astru h, ne vidim problem

lolo henzo dupli od avaxa

Hezno se ni kriv ni dužan najeba nekog dupeta

jebo a ostalo dvesta jura