Prijava

Evo naucio sam nesto, nisam teo ubacim vise platformi za seo istovremeno da ne napravim neki kolaps a sushtinski funkcionishe

Nismo se shvatili. Za SEO na wp-u koristim samo yoast, a ostali alati su mi izvan wp-a. Nije najbolji pristup ali jbg ja navikao tako.

Doduše wp gowno, kolaps sa svakim apdejtom najbezveznijeg plagina.

Naci ni ti nisi imo muda instaliras vise razlicitih optimajzera istovremeno lolo

Malo zvuci rezardirano da ce da radi dobro aj nabudzim svih 50 koji postoje

Cara i Kamenofil na drugim temama

Cara: kurcofile estonska izbjeglice

Kamenofil: caro laloski smradu

Cara i Kamenofil na temi IT kutak

Cara: Hvala ti prijatelju moj sto si mi pomogao da donesem ovu tesku odluku

Kamenofil: Vama na usluzi, vojvođanski dingospowe

Ne rade zajedno, blokiraju se ko antivirusi. Probao davno dok sam tek počinjao u tim vodama.

Obojica su pederi plidu jer su iskulirali moju objavu a pre laloša sam postavio pitanje

Jesmo, praštaj.

Da odgovorim kad već inzistiraš: nemam pojma, zato sam i ćutao.

Svako dobro, rišćanine.

Takođe prika i laku noć

Odgovoricu ti ja manijak, ako bas nemas nikakav soundbar a zvuk na televizoru ti je goli kurac, onda vrijedi ma kakav bez obzira na cijenu ali velika je razlika izmedju 2.1 i 5.1 sistema, imao sam oba pa ti pricam iz iskustva.

Za 150 eura mozes da uzmes solidno dobar 2.1 soundbar, ne brini

Opet, najbolje bi bilo da mi kažeš za koju ti svrhu treba jer se po tome sistemi i soundbari klasifikuju i sortiraju. Ako zelis da slušaš muziku i imaš fin zvuk za svakodnevne sadržaje, 2.1 radi posao, imas visoke tonove a imaš i bas zbog vufera. 5.1 sistem tu nema poente nikakve, on je za nas koji gledamo filmove i igramo igrice a muziku slušamo na mobitelu lol

Ne rade zajedno, blokiraju se ko antivirusi. Probao davno dok sam tek počinjao u tim vodama

Solidno retardirana situacija zapravo iako legit imas opciju da koristis istovremeno cak sve i sa pretplatama

Ovo za zvucnike isti ti kurac dal je 2 ili 5 sa vuferom ako ih ne rasporedis po prostoriji ko imbecil da ti dva komada budu na zidu iza uveta a dva negde kod garnisle bukv sve sa kablicima. Besmisleno

Vrv neka x2 geniusa mogu da zavrse neke osnovne principe da ne slusas krdzu sa tv uredjaja

Pa poželjno je da ih rasporediš caro ali opet, 5.1 sistem u zvuku filmova i igrica ce uvijek da znatno odskače od 2.1

Sto se muzike tiče, sve preko 2.1 bacanje para, ako ti se toliko pomno sluša muzika napravi studio

Pozeljno da al totalno neprakticno, aj razvuci sranja i pravi kanalice da bi rasporedio 4 zvucnika i wufer po sobi i neke police da osmisljam za to

Ranije sam imao kao neku tehnologiju gde dva stavim ispod tv-ea, dva iza a vufer negde zabodem. Posle sam sve narokao jedno pored drugog bukv efekat isti.

Jbg za filmove i igrice odlicni su i zvucnici od neke stare linije bukv

Mada znam lika za 2.1 sistem sto je imao u dnevnoj, brutalno to zvuci kad tiho pustis muziku al to je bila neka cifra od soma jura

Ma danas je bitno da samo sabvufer zabodeš negdje, tehnicki za sabvufer nije bitno gdje je pozicioniran, tvoje uho ga registruje jednako bez obzira gdje se nalazio

Mada sad imaš ove dobre soundbare s integrisanim sabvuferom koji radi približno dobar posao kao eksterni, a ne zauzima prostor, samo ga poloziš ispod tva i laganica

One alexe su tesko govno bukv teba gledati nesto non digital ako kacis na tv ili komp samo za reprodukciju

Skoro sam video xiaomi kucni kjub projektor, zakacen na net i dobrim zvukom sa optimizacijom slike prema zidu tj korekcijom ugla. Odlicna prica al igracka bukv, neprakticno govno

Gomila tih govana ne sluzi nicemu

Ma kao i bioskopi danas, te 3D, te 4DX, te ScreenX a objektivno jedino vrijedan bi bio IMAX i kraj priče