Prijava

vredece nekog kurca sig je bolja od one 6gb

genocid pa sad ovo maiku mu kakva nedelja

evo ima na kutiji gpu tweak II, fazon za bustovanje nesto.

Galantni jel ima to neke poente?

Ne bih se zamarao time, cepaj kako jeste

asusova

deluje ovako ko svince, ima dodatnu struju i neki dobar kuling, neki led na njoj kurac palac. vidim da je solidno al ocekivo sam krmacu

Nove graficke generalno imaju problem s temperaturama, + sad ide toplije vreme, zato kazem da je bolje da ne diras nista

kapiram, mada realno cudna je ta prica sa overklokom. Jbt sto ne napravis fabricki na max nego jedenje govana kao pojacaj je sam. Jopet dal daju garanciju ako je spalis, al fazon treba da postoji i neka zastita ipak da je ne izgoris tek tako. Ajde sad

Odradiš jedan blagi andrvolt i cepaj

Jbt sto ne napravis fabricki na max nego jedenje govana kao pojacaj je sam

Razmisli sam pa ako ne budes pronašao odgovor, pomoći ću ti

Odradiš jedan blagi andrvolt i cepaj

nikad cuo za ovo koja je poenta

ne znam plidu, znam i za kenjazu za cip na kolima al u praksi imam odlicno iskustvo

Overklokovanje je kao vijagra - ako ti to pravi razliku, već si u problemu

Zbog dugotrajnosti i pouzdanosti logy, da ti je mogu prodati pa ti posle čačkaj ako hoćeš, u fazonu mi smo ti je ovakvu dali ona je top al ti moš poslije mjenati ako hoces

Moj grafički krmak je over-

K L O K A N
L
O
K
A
N

Da caro, samo što je čipovanje automobila dosta veći rizik od overklokovanja kompjuterskih komponenti sig sig

trebaju velika muda da se overklokuje vidim ja, ne diraj siiinko znaju oni fabricki sta je najbolje ne bi tako pravili da ne treba

Da caro, samo što je čipovanje automobila dosta veći rizik od overklokovanja kompjuterskih komponenti sig sig

da ne modz nesto da se pokvari mozda

bukv prodavci cipova daju garanciju mape su bezbedne

strada dpf egr plivajuci zamajac mjenjac turbina

to ide svakako, nista novo

al zato gazi 20% jace (sracunat trosak)