Prijava

Mogu misliti kako ide taj tvoj 159 sportwagon sad ihh

to bilo na 1.9 multipli, isti motor bukv, samo italijane cepam

https://vukajlija.com/forum/teme/24455-it-kutak-raznorazno-pitanje?strana=603#post_4206491

Produžiš vek trajanja grafike, niža voltaža-niže temperature pod opterećenjem, izgubiš možda 5,6 frejma, mala to cena

Čipovanje promenom mapa samo je da se odseče ruka liku koji uradi to

Čipovanje je odlična ali preskupa stvar da se uradi kako treba
Od kovanih klipova, kamionske turbine jačih creva i interkulera do ojačanja zglobova i koševa menjača itd

CITAT rodužiš vek trajanja grafike, niža voltaža-niže temperature pod opterećenjem, izgubiš možda 5,6 frejma, mala to cena TATOC

ovo mu sad dodje kao daungrejd radi produzenja trajanja

mada obj jebes sve to ako nisi stavio neki ups

Čipuješ ga da ide brze i znas da moze al ne smes da ga vozis jer ce otkine plivajuci ako ga vozis tako 15 km plus
Smanji potrosnju za litar i to je

A vozis kao penzioner posle i svakako je manja hahaha

ma jok, oni cipovi za 300-500jura plug in

solidno radi ova grafa kace baci overklok za neki kraci rad bukv +30% worka

al obj esam u popizdu stamie obecano

stigo mi smart tv iz svetofora, dosad uvek kotistio android tv boxove i nije bilo problena

Ovo smart govno na g playu nema nista, nemos chrom instaliras jbt bukv. Jel zna neko kakve chitove

low budget brand neka tesla od 300 jura

Sve sljaka ok al bukv limitiran google play, ima dosta toga al recimo ne da ti brauzer instaliras bilo koji

Ima kao hakovo sam ga nesto al nece uopste ikonicu mi stavi na desktop fazon ne prepoznaje pa odem preko file manager i onda otvorim

low budget brand neka tesla od 300 jura

Mislim da sam otkrio srz problema xd

Salu na stranu jedino nek ti dodje drugar haker neki pa da proba da ti rutuje tv ali ne bih se zajebavao s tim

Probaj preko yandexa skeč

Ma isti kurac imo sam samsunga pre ovog ne bi nikad opet dao pare

vise je pitanje dal je to redovna praksa na smart tv da je limited ikspiriens il sam ja pojeo govno

Tesla je brend za izbegavanje druze, ne znam postoji li veci krs
Cak i Vox i slicna govna koliko znam ako koriste android nemaju tih ogranicenja

Pa valjda zato sto je smart tv a ne android pa da mozes na njega da skidaš brauzere, bar ja tako mislim

Moji su imali smart tv davno ranije, nisi mogo nista skidati sjecam se, meni je android, sve radi normalno skidaš app