Prijava

Niso, hvala ti. :) Izvini za tzv. oftopik.

EDIT: Brate, meni se ne čini da je ovo ta Nostalgija, ova moja je na 105.2

EDIT EDIT: Nije definitivno, sad vidim piše "now playing:dragana mirkovic"

I to je nostalgija (kako za koga) :D šalim se. Znam šta tražiš, pokušać da nađem odgovarajuću radio stanicu.

I ja sam trazio Nostalgie, ali ima samo ta uzasna stanica sa hard-kor krmetinom. Lepo bi bilo ako bi neko iskopao.

Ima ova radio stanica, ali ne pusta uvek naše pesme. http://www.streamingthe.net/Radio-FM9-95.9-FM-Kragujevac/p/20736&player=1

Sigurno postoji neka, ali je pod drugačijim nazivom.

Jel istina da je pesovan ili je to neka zajebancija?

ja verujem da jeste...

Lepo bi bilo ako bi neko iskopao.

Mnogo bi lepo bilo...

Kosmopolito, koga briga sve i da je pešovan, kad čovek mnogo lepo peva. :)

kosma ti neće odgovoriti jer je banovana.:( ja tu muziku ne slušam a znam kolka je zvezda bio samo iz priča starijih. realno, peder se radža, ne može da nekog smori pička pa da daje lju nekom nabildovanom pederu, pobogu, kakve su to gluposti? ja sam malo ljubomoran kao muškarac na njega jer je mogo da ima koju oće, svaka čast...

mada se ribe liže na takve kao on, jebi ga, ne vole nas u velikim majcama i šorcevima koji jedva skupimo za jedno pivo... ima jedan moj drugar koji se i takmičio negde, bem li ga gde i pevao samo njegove pesme, kad ga pogledaš isti čola, kao da mu je sin. i sve se pičoke lože na te uske pantalone, košuljice, šta već, mada meni to gej al nije gej kad krene da ih...

Murinjo, nisam ni tražio odgovor, jer nisam postavio pitanje. Malopre sam čuo da je Kosmopolita banovana i zvuči prilično zanimljivo.

Možda zbog verovanja da je Zdravko voli muške? :)

Znam da se sprdaš ovo sa Zoricom,ali pevam danju je pesma Branka Radičevića.Čola je samo ubacio j :)

Курцоглави,зиљави продукт ЦК КПЈ,доказ да омладинке и с ове стране завесе имају влажну минџу,да ми имамо елвиса и тако то.... Зиљ до максимума.Да је био толика величина не би он спао на кило прашка и судомил.Лако је бити најбољи кад си једини,а он је то био.Прототип доброг дечка,не псује,не пије,не дрогира се,лепо пева,лепо се чешља.Шљам зиљави.

Koji kvalitetan hejt je pao,zlonamerni ljudi bi rekli da ti je Čola opštio sa ribom :)

Izgleda da je Zdravko "naudio" nekoj njegovoj tetki, čim ga ovoliko hejtuje :D

hahahahhaha jesu lud nisa, al nemoj tako dilan našla momka pre neki dan, pogledaj u temi ''moram nekome da se izjadam'' :D