Prijava

Šalim se ja naravno ;)

Није тетки него кева мог другара дан данас има чолу у кухињи иза зачина муж да је не провали...шатро зиљ подлактио се са погледом јебача пресретача....

нем ништа против њега,не гајим потајно амбиције о дефлорацији чмара счолом само то што кењају да је вр...па вр је кад је био једини тог типа.Риспект за прашак,дојајно скида флеке.

Ви што сте тражили тему, ево вам. Можете и дефке да пишете, па линкујте овде. :=)

Po čemu je poseban ovaj koncert koji moja majka upravo gleda? Je l' se karta za dž dijelila uz prašak?

Не знам, али је човек на јебеним стероидима, пет сати му траје церт.

Јер је највећи у последњих пет година, и уопште, то је ЧОЛА БРАТЕ!
Како неко не воли Чолу никад ми неће бити јасно...

Хаха, ја 'ладно имам једну дефиницију о њему...

Добар је лик. Мислим, не волим ја ту музику, али ето, делује као цар. А и што каже Џими, пева већ пет сати, то је показатељ тога да је добар музичар и прави пример како се поштује публика.

šta bi ja dao da sam ZDRAVKO ČOLIĆ....cigani čergari i te munje...brate...kolko se taj lik najebo, au...

Не знам, али је човек на јебеним стероидима, пет сати му траје церт.

Нису то стероиди, него љубав према музици... Реално Чола је најтрве лик на нашој сцени, јебига прод'о се прашку и тад ме је мало изневерио али се овим концертом искупио. Само што ја нисам набавио карте јер сам штек'о лову за Слеша, али туки, остах кратак пола миље... Мораћу да скрпим нешто...

Хаха, ја 'ладно имам једну дефиницију о њему...

Имам и ја. :=)
http://vukajlija.com/jos-se-nisam-ni-brijao-zivot-mi-je-vec-prijao

Dođite kod mene na terasu, čuje se bolje od Stonsa.

Нису то стероиди, него љубав према музици...

Ма, јест' љубав, али мора да будеш јебено добар певач да би физички издржао тако дугачак концерт. А човек притом пева вокално захтевне песме и има 60 година.

Модови схто сте р4ве, схто сте ми обрисали дефку о Цхоли??!!

Cola je car, zamisli da dodjes do tog jebackog nivoa da ti vise ni picka nije zanimljiva.

Алал му вера шта је све јеб'о, него мене интересује уколико неко зна имена пратећих вокала, налетео сам на тевеу на концерт и ова десна ме опасно привлачи, а има и глашчину. У сваком случају, ајд чолофили јавите се, и'м ин лове.

DylanDog
Курцоглави,зиљави продукт ЦК КПЈ,доказ да омладинке и с ове стране завесе имају влажну минџу,да ми имамо елвиса и тако то.... Зиљ до максимума.Да је био толика величина не би он спао на кило прашка и судомил.Лако је бити најбољи кад си једини,а он је то био.Прототип доброг дечка,не псује,не пије,не дрогира се,лепо пева,лепо се чешља.Шљам зиљави.

+1
-------
A to što je jebao, nije jebo on nego njegova popularnost, koja opet nije njegova, nego ga neko progurao kao slepog putnika, dok je on nako pičkast davao rč zauzvrat. Eto kakav je jebač. Ja ovako "nepopularan, evridej gaj" sam jebo više nego što bi on jebao za života da je "nepopularan evridej gaj", tako da mu se ne divim. Nedivljenje uvećava činjenica da mi cigani na pumpi njegovim diskovima stružu led sa šoferke, da mi njegove diskove nude mesto kusura za gorivo, a ovo za prašak je vrhunac. Ma kakva je bre on veličina, veštački nusprodukt, izbljuvak sfrj. On da ima glas, ima, ali NIŠTA drugo nema što bi trebalo da ima i kao čovek, i kao legenda, i kao pevač.
----
Neko pomenu da peva 5 sati: elem, dok sam večerao malopre keva gledala kako trčkara čola po bini, i ja koliko sam video (3-4 pesme) lik nije otpevao ni trećinu po pesmi, sve je bilo "da vas čujem", "idemo, samo vi (publika)" sa mikrofonom uperenim ka publici. Takvim falširanjem i prodavanjem magle ja bih izdržao i 5 dana a ne pet sati.
-----
Neko je na početku rekao da je go kurac, i propao. E pa, eto.

индустриал, та немој се једити богајебо...

Neko pomenu da peva 5 sati: elem, dok sam večerao malopre keva gledala kako trčkara čola po bini, i ja koliko sam video (3-4 pesme) lik nije otpevao ni trećinu po pesmi, sve je bilo "da vas čujem", "idemo, samo vi (publika)" sa mikrofonom uperenim ka publici. Takvim falširanjem i prodavanjem magle ja bih izdržao i 5 dana a ne pet sati.

То није тачно, пар песама је само препустио публици и то су биле стратешки распоређене песме, како би се мало одморио јер лик скаче тамо вамо пева, јебе мачку матер, не може све да стигне... И није имао ни један једини фалш! Ало бре! У шездесетој години! Па Чипи има 40 година и већ му је глас отишао до курца и не може пола ствари да извуче, Чола пева ко у најбољим данима...