Prijava

Ja sam terao fm10 kao nenormalan, sa Zvezdom sam stigao do sezone 2053-2054, znam, boles', ali napominjem da sam ja to terao nekih godinu dana, plus naša liga je dosta kraća i ubrzavao sam tekme u kojima sam drao boraniju, a takvih je bilo dosta. Uspeo sam da osvojim 3 lige šampiona i 5 ligi Uefa, svako prvenstvo sam uzeo, kup svake druge sezone, i sve pošteno! Fm11 sam slabo igrao jer imam neku rusku verziju koja je prepuna bagova i non-stop mi se dešavaju crash-dumpovi.

Znaci da ne mlatim na raspustu praznu slamu sa jedanaseticom (jer je isto ruska verzija) nego da se uzimam u pamet i mlatim necim drugim. Hm... a taman je krenulo, sa Totenhemom sam odrao ligu, onaj Vidal iz Leverkuzena je za polusezonu koliko je bio dao 15 golova, jebale me klauzule da ih nije bilo igrao bi za mene a ne za Atletiko.

Ja i dalje neki put opalim po fm10, pa probaj, kod tebe možda ne bude toliko crash-dumpova, ali ako budeš igrao malo duže jebavaće te glupi bagovi sve više. OBAVEZNO kupi igrača iz Oksera, Yaya Sanogo se zove, on ti postaje ubedljivo najjači špic na igrici. Ja sam pokušavao i da pečujem ovog mog Rusa ali posle nisam mogao da ubacim engleski jezik.

Ја имам Руса, убацио онај ленгвиџ пакет где имају енглески и амерички језик, и никад ми се нису дешавали багови. На осмици јесте мали милион пута, попиздео сам и ставио ауто сејв сваких месец дана...

Meni su se desavali bagovi pre peca, od tada ih nisam primecivao, igrao sam dva puta protiv barse zbog bagova, al' sam mislio da je to zbog virusa kojih sam imao na izvoz.

Ja odem kod ovih što valjaju cd-ove po ulici, i za 100 dindži uzmem igru.

Ubacio sam i ja language paket na standardnu verziju, ali na pečovanoj nije hteo da radi. Mene najviše nervira na 11-ici onaj bag kad ti ne prepoznaje igrače iz tvoje škole, i one koji su trenirani u zemlji iz koje je klub, tako da posle nekoliko sezona možeš samo da registruješ 17 igrača za Ligu Šampiona. Kažu da se crash-dumpovi javljaju zbog paketa slika, grbova i skinova koje naknadno ubacuješ, mada sam i njih sve pobrisao i opet su mi se javljali.

sad ste me zbunili..fm 10 ili fm 11? sta je bolje? da znam koji da skinem na toplap :)

E da, a meni se na osmici uopšte nisu javljali... Kako je na njoj kidao Henri Saivet

I jedan i drugi su ti dobri, neš da pogrešiš koji god da skineš, samo ako ne navataš tu verziju 11-ce sa bagovima...

ma imam ja kuci 11cu na cd..a msm da imam i 10 :) hvala na savetu ;) sta jos igrate od dobrih igrica? imate kakvu ideju za raspust?

IGram FM 11, sezona 15/16, Nation Rules Serbia, vodim Srem iz Jakova, i SuperLiga sam trenutno . :)

Nema na čemu ;)... Koji crni raspust, ispitni rok uveliko teče :D. Ja skoro obrnuo Mass Effect 2, a trenutno ne igram ništa...

Au ljudi, nateraste me da skinem menadzera. Bas vam hvala, ceo raspust necu da izadjem napolje -.-

@Šejn, da da Krčmarević kida. Kao i Adamović(Spartak). Pa rekao sam da ih znam još puno, ali sam naveo omiljene :))

@Obožavalac_fanova
Dzsudsak, i Mauro Zarate su mi igrali u Zvezdi(samo što Zarate košta oko 4 M),a Mika Aaritalo nije nikako hteo da dođe. Pored njih i Dušan Taić i Fredy Guarin,kao i Jovetić iz Partizana i igrao sam finale KUP UEFA lagano :) Mislim nije ni čudo jer sada ovi igrači igraju u vrhunskim klubovima :)

2007 кева... увек и искључиво играо само тај!
http://tankgames.hd1.com.br/capas/Football%20Manager%202007.jpg

uzo sam 11 da igram prije neki mjesec, isao sam na random klub i bacise me u Nacional iz portugala, dosao sam samo do januarskog rpelaznog roka jer me non stop izbacuje, igram sat vremena i izbaci me, i onda se iznerviram....
jednom, dok sam bio predzadnji treba da igram sa nekim timom i naguzim ih 5-1 i srecan, napalio se krenem dalje, utakmica kupa, i tu prodjem, i nameracio se da idem dalje, i izadje mi iz igrice i sve iz pocetka -.-
posle ove sto sam naguzio 5-1 nisam mogao da dobijem iz 3 pokusaja, i od tad se borim za opstanak mamu im lopovsku....
mada nisam igrao odavno

@sedplas Ako sam te dobro razumeo, ponavljao si utakmice? Tako ova igrica nema ama baš nikakvog smisla...

ponavaljao sam zato sto sam jebeno pobjedio 5-1 i onda me izbacilo iz igre i nije se sacuvalo.
nadrkan zbog nepravde, krenuo sam da igram opet, pa sam izgubio, onda sam izasao i krenuo opet, i opet izgubio, na kraju je bilo nerjeseno i batalio sam da jurim pravdu i sacuvao sam tako....

Ја менаџере углавном играм преко распуста јер овако кад се заиграм заборавим на школу....Играм сваки нови који изађе углавном Фудбал менаџер...11 сам играо са олимпијакосом и једно и је било занимљиво у Европи јер сам у лиги био много бољи од осталих....Сад преко распуста орам да играм са Звездом као што то радим у сваком менаџеру...Традиција .Ово је добра тема можемо дискутовати о квалитетним,младим а јефтиним појачањима...