Prijava

Da li je neko gledao Return to Oz? Sa onom vešticom Mimbo što menja glave devojaka...

Sada me ne plaši, al usro sam se kad sam bio klinac. Evo scene sa glavama...

Јест био трип и мени једно време.

Ko je stavio tacku na naslov?

Ko voli horore sa napetom atmosferom i religijskom tematikom svakako treba da pogleda fantastični ''The Omen''.
Film i po. Gledao sam ga prije dvije god. i još uvijek ga često sanjam.

Магла. Нисам излазио ноћу из куће пола године кад сам га одгледао, а имао сам 10 година чак...

Bilo koji horor, poslije 2 sata ujutro. Proganjaće me neka baba u snu, garant. i to ono kao ona mene ganja, a ja trčim u mjestu, ili nemam noge, ili sam u nekom blatu, kako god. I ne mogu da pričam, otvaram usta, a ništa ne izlazi. I znam ako se proderem da će nešto biti. I bude, proderem se i probudim se. Jebem ti horore.

Poltergeist (1982). U vreme kad sam ga gledala ziveli smo bukvalno pored groblja...Sve sam videla sto je u filmu, u sobu nisam smela da udjem dok radi TV...jos ako nestane struje...histerija u najavi.

Ptice. i dan danas se bojim pticurina

Amelija Pulen
Koji kurac? Sta je ona ?

Beskervilska dzukela! Mamu mu jebem, do skoro mi klecale noge od nocnih lutalica.

Posle Svetog mesta sam se usro živ. Iseče te Branka Pujić samo tako.

BBW swallows 90 year old cum.

Epizoda Dosijea X kada Molder dodje na neko poljanče na kome se igraju deca duhovi i pronadje medju njima svoju sestru Samantu.

A od domaćih TT sindrom jebeni bolesni.