Prijava

Зашто свака девојка жели принца?
katija, malopre

Ovo sam MORAO da pročitam :)

Амбициозне девојке не желе никога, оне су убеђене да су саме способне да носе све на својим леђима и такве се неће ни удати јер ће вијати положај или ће се разводити зилион пута.

Lepa autobiografija.

Da bi kad se uda za njega mogla da mu reče "Đe si kralju.".

nije istina da svaka zeli princa, et na primer moja devojka zeli crnca sa kurcinom

Moja isto Seljak. Da nemamo istog crnca s kurčinom?

Princ manje-više, ali zašto žene žele pičkice od muškaraca, koji nemaju ni M od muževnosti, to mi nikada neće biti jasno. Uzmimo na primer Biberčeta, Milana Stankovića, Danijela Redklifa, Džonija Depa, Bekama, Di Kaprija, Noleta, razne fenserčiće sa Pinka, Čestera Beningtona, Bilija Džoa Armstronga i da ne nabrajam dalje. Pored navedenih likova, čak i princ Valijant deluje kao zajebani batica.

a mozda imamo istu devojku

jebo ove teme,vukajlija se pretvara u kosmopolitan

Неамбициозне и лење девојке желе принчеве, или пак њихову модификовану верзију- татине богате синове, који су еталон принчева у Србији, јер их мрзи дупе да помере и уложе напор како би се образовале и едуковале, саме зарадиле, саме себи обезбедиле нешто.

Амбициозне девојке не желе никога, оне су убеђене да су саме способне да носе све на својим леђима и такве се неће ни удати јер ће вијати положај или ће се разводити зилион пута.

jebo ove teme,vukajlija se pretvara u kosmopolitan

Katija, brate, izvini, ali ja sad stvarno ko da čitam tekst iz My Love Story! Podelila si devojke na ambiciozne i neambiciozne, ove jedne oće nekog pored sebe jer su lenje, a ove druge su obični samoživnici.
Svako želi nekog pored sebe, to je jebeno ljudski.
E, sad, ove što žele baš princa, lepo su zatrovane bajkama.
To što neko sve može sam ne znači da želi da ostane sam. Nije život samo jebena papirologija, diplome, napredovanje u poslu i pičke materine, jebeš taj život ako si samo instrument za ostvarivanje društvenih ciljeva. Lepše je u dvoje!

У праву је енергија. Ја, на пример, ништа не могу сама, а хоћу да останем сама.
Мислим, можда и могу ствари да одрадим сама, али досад сам скоро увек имала подршку од других, таки ми хороскоп.
То са самоћом има везе с тим колико ти прија сопствено друштво и колико можеш сам са собом :) Мени прија више него друштво већине људи који би да ми праве друштво, јеби га.

Lepše je u dvoje!

Lepo ja reko jednom prilikom, gde si bila pre 15 godina...

Мислим, можда и могу ствари да одрадим сама, али досад сам скоро увек имала подршку од других, таки ми хороскоп.

Blago si ga tebi, ja moram sama, jebeš ga, čudo je taj horoskom.

Немојте погрешно да ме схватите, и ја капирам да је лепше у двоје, али ако ми лепо са самом собом нећу форсирати да по сваку цену нађем некога или да патим ако не нађем :)

То са самоћом има везе с тим колико ти прија сопствено друштво и колико можеш сам са собом :) Мени прија више него друштво већине људи који би да ми праве друштво, јеби га.

Uberr geek i hejter... Sta drugo cuti od njega?

Немојте погрешно да ме схватите, и ја капирам да је лепше у двоје, али ако ми лепо са самом собом нећу форсирати да по сваку цену нађем некога или да патим ако не нађем :)

Ofkors, Mylyce. Ako nešto mrzim u životu, to su kompromisi.
Ono, ja sam stvarno celog života prepuštena samo sebi i stvarno često poželim da imam nekakvu podršku. Ali sama podrška radi podrške jer eto tako naišlo...ono...koji će mi kurac... Kompromisi su bljak.

Кој мој га више мрчите, у задње време на милион оваквих тема...

П.С. Извињавам се само аутору теме.

Ako nešto mrzim u životu, to su kompromisi.

ceo zivot cemo ih praviti i bolje se ne opterecivati...

ceo zivot cemo ih praviti i bolje se ne opterecivati...

NE!

energy nikad neces napraviti nista bez kompromisa budi sigurna u to a i ako ih ne pravis kako ces zadovoljiti npr voljenu stranu...

Ne razumemo se, Pajko, nisam mislila na tu vrstu kompromisa.
Uostalom, ako voljenu stranu ne mogu da zadovoljim onime što jesam, Scheiiss auf die Liebe!