Prijava

jbt, ti mene jebeš, a? kažem šta bi bilo kad bi bilo, ne mislim ja da će neko od ovih guzanjo pročitati ovo ili da će radne akcije zaživjeti,ali nema veze... nervira me što samo kukaju... ni moj stari nije radio tri godine,a prije toga je još četiri iš'o bez plate, pa je čovjek uzeo i počeo saditi cvijeće a ne kukati kaka NEMA PLATE

radne akcije? pih...
zaposlite se bilo gde pa radite nešto, bilo šta. Što, na ORA bi bilo mLogo bolje?
mislim, ja završio fax pre 2,5 godine, pa ne čekam da radim u struci, treba mi kinta, pa radim neku stolariju već neko vreme.

buri, neki ljudi jebeno rade, ali ne dobijaju redovne isplate, samo to ti kažem. A ne isplati mu se da zadavi tog poslodavca ili gazdu golim rukama, jer ko će onda da mu hrani porodicu? Radnička klasa polako se ponovo transformiše u kmetove.

jes da nekropostujem, al evo ima veze sa renutnom situacijom, pa da pitam ima li ko od nezaposlenih da bi išao raditina obnovi, za radni staž i zdravstveno osiguranje?

Ne samo nezaposleni!
Kada ovo najgore prođe, biće potreban svaki par ruku, vikendima, posle posla, kad god!

jes da nekropostujem, al evo ima veze sa renutnom situacijom, pa da pitam ima li ko od nezaposlenih da bi išao raditina obnovi, za radni staž i zdravstveno osiguranje?

Ја би ишао сто посто, очију ми.

sve nesto mislim da nije ta fora da se dodje kada ko hoce.

Ja sam išao na radnu akciju kao klinac. Može to, bez problema.

išo bi ja samo dajte hranu i smeštaj. pljuge i pivo bi mi finansirao ćale danas smo pričali o tome

sve nesto mislim da nije ta fora da se dodje kada ko hoce.

Kada ko može ako je zaposlen. Misliš da bi bili odbijeni oni koji bi želeli da pomognu? Ne bi sigurno.

ovo je obećavajuće... možda i bude nešto od zemlje... valjda će tako biti i u bosni

Ja ću predložiti ovim mojima kad se smiri voda i krenu popravke da opština organizuje autobus svake subote i da se vraćamo u nedelju. Pa ko može da pođe na vikend, hrana i alat obezbeđeni, smeštaj gde popraviš kuću.

Kada ko može ako je zaposlen. Misliš da bi bili odbijeni oni koji bi želeli da pomognu? Ne bi sigurno.

kako je covek rekao,radi se za osiguranje i staz.ako bi svako dolazio kako hoce i organizacija bi bila malo sjebanija i kordinacija losa.danas u ns su odbijeni svi koji su hteli da pomognu.

Udaram već tri dana kod sebe u kući i dvorištu i izjeda me što ne mogu da odem pomoći nekom mjestu ili osobi koja je prošla gore nego ja. Definitivno planiram da ispoštujem bilo kakvu organizovanu akciju čišćenja i obnavljanja nakon ovog zla, jer samo tako možemo i izgraditi nešto ponovo i vratiti se u sadašnjost jer nas je ova poplava bacila najmanje 50 godina unazad. Takođe po nekoj mojoj procijeni stvarno mnogo ljudi je pokazalo svoju dobru stranu u ovoj havariji i nadam se da ih neće pustiti trip čim se voda povuče.

ma to je rekla jorgovanka, pa mi je to palo napamet... al kapiram da bi i za zaposlene vikendom bilo posla...

Ne treba mi ni staž ni osiguranje, to imam
Rančić sa vodom i sendvičima i odoh gde treba

i ovo je prilično OK prijedlog, to je bar 2,5 puta manje od dnevnica običnih fizikalaca...

ne znam u kojoj svajcarskoj si ti fizikalisao...dnevnice obicnih fizikalaca su danas 1000-1500 din maksimum maksimuma....al 1500 kad pogodis je dobro

sto se tice teme, apsolutno....zamisli da u svakom trenutku ima nekoliko stotina hiljada ljudi spremnih da rade....za 6 godina bi bili singapur....nego normalno odma bi se nasao neko da se okoristi na tome, tako da dok narod ne prestane da dopusta sve ovo sto mu rade nece ni moci da bude bolje

a jos kad bi pezos nasao neku devojcicu na toj akciji onda bi bio pun pogodak

povešću mu ja neku malo korišćenu, nije problem, uvek ima dobrih duša :)

Dal ste realni kad pricate da biste isli? Jorgovanka da drka izandjalu pizdu za platu od 600.000, a vi podmecete ledja i nosite dzakove?

Jorgovanka da drka izandjalu pizdu za platu od 600.000, a vi podmecete ledja i nosite dzakove?

Neg šta. Neko mora i da misli glavom a neko da radi. Pretpostavljam da si čuo da je umni rad takođe plaćen, ili si ti jedan od onih što ne vidi da je nešto urađeno ako se ne koristi lopata!?