Prijava

Енд Мрмун лоло

Tachkitza
Ali Tačkica je idealna žena!
VIdi je kako je lepa, zgodna, pametna, ima muda! Još sluša dobru muziku i piše dobre definicije! Pa, šta čoveku više treba u životu!

Šteta što nije stvarna. :(

O sebi, sve najjače

Ovo moj profil, niko nije teo da me kresne jer sam štreberka lolo
http://vukajlija.com/recnik/autori/32808

Nemam ja veze sa Tackicom... hm, covek da se zapita da li se na Vukajliji ikad registrovalo ista zensko?
Dzimija ne bih ni trolovao, jer je preveliki majmun bio. Plus je bio natripovan na sebe, nije mu ni potreban niko drugi. Onaj tip ljudi sto drka ispred ogledala.

Ми се спрдамо, а Сава надире ка Митровици. Царимире јел су ти патке на сигурном?

Хеј, још 24 године и лагано крени опет са спиком.

E ali price za Marmuna, istinite price o preznojavanju i uzbudjenju, samospoznaji i samopreispitivanju, jedne su od najpotresnijih koje sam ja cuo na sajtou - a proverene su 100%.

Снајпер
Ми се спрдамо, а Сава надире ка Митровици. Царимире јел су ти патке на сигурном?

Vidim da nikom nisu. Ne znam što bi meni bile.
Ako ti smeta sprdnja znaš i sam da je na sajtu radikala nećeš naći.

Jericho
E ali price za Marmuna, istinite price o preznojavanju i uzbudjenju, samospoznaji i samopreispitivanju, jedne su od najpotresnijih koje sam ja cuo na sajtou - a proverene su 100%.

Pored toga čuo sam i da je dobar momak.

Ма питам, знам да си имао неке патке педере који се заскачу по цео дан лоло

Da, jeste, ali kad das dobrom decku sa panicnom tremom u prisustvu zena fantomske moderatorske moci, mozes misliti kakvo ludilo u glavi se zbiva?

Снајпер
Царимире јел су ти патке на сигурном?

AHhahahha, ja pročitao PATIKE. Koliko jedno slovo može da promeni kontekst :D nevera

Jericho
Da, jeste, ali kad das dobrom decku sa panicnom tremom u prisustvu zena fantomske moderatorske moci, mozes misliti kakvo ludilo u glavi se zbiva?

Čuo direkt od tih žena :) Ima neka emisija na heppy, provodažija. Danas slučajno pogledao. Podseća me na tu varijantu lolololo

I ja sam procitao patike. Patke znaju da plivaju, kako njih moze da sjebe voda?

Ово су два патка педера Ђери, прати фабулу јебему живот.

U glavnom, one patke su pojedene od strane kerova još davnih dana, a ove novopečene su brutala i nisu pederske što je kul iako nije popularno

Ne, dok ne priznas da je bojanbojanbojan iz Obrenovca.

Иначе тродупли Бојан је из Пазове, пише на теми места пребивалишта.