Prijava

То јест, у ком тренутку сте престали да верујете у приче типа ''донела те рода'' или ''мама и тата су се пуно волели'' (или која је већ прича код вас бил актуелна) и најзад спознали праву истину, а то је да сте непосредна последица незаштићеног секса између родитеља? Дакле, када и како сте то сазнали?

Мени рек'о старији буразер, али му нисам веровао док нисам одгледао серију ''Моје тело и ја'' чију шпицу пева Рамбо, а примери су илустровани форникацијом неких керова на улици и медведића, чега већ...

http://www.youtube.com/watch?v=ZVFo95xXu00

Реко ми ћале:

Јебо сам ти матер ако будеш поломио ову грану.

Meni je rekla roda... "Alo mali , ne zanimaju me tvoje reklamacije za veliku močugu, idi kod mame i tate pa se njima žali i poruči im da te ne lažu da sam te ja donela"

baš tim rečima, ne zvao se ja Lorimer...

meni su rekli da su me usvojili i prebacili temu sa srecne rode na socijalu.....

Ja sam sazno sa 6 godina, od jedne komšike.

Tek sa deset sam shvatio da ljudi stare i da umiru.

Možda sam obrnuto sve shvatao, ili sam bio mnogo glup.

Inače, znao sam da rukovodim sa video rekorderom sa 4 godine, a pertle sam prvi put vezao u osmoj godini.

Bajs sam jedva naučio da vozim. Tek sa 9.

ŠTA???
RODA NE DONOSI DECU! JEBOTE ŽIVOT!!!

sta znam
uvek su mi keva i cale manje-vise otvoreno govorili
nikad nisam verovao u deda mrazove i sl.

Ček sad ćeš mi reći da ne postoji ni Deda Mraz.Jel me zajebavate?
Mislim da li je išta u mom životu bilo istina?Da li sam ja uopšte mali dlakavi vanzemaljac sa Alfa Kentaure?Dal promaja može da ubije?Toliko pitanja...

Meni mama rekla da se đeca prave tako što se zaljubiš. Možete mislit' šta mi je sve kroz glavu prolazilo. Al' pokušavam da se sjetim kako sam skontala da to nije tačno al' ne ide.

Ja sam posisao pricu da kada se roditelji ljube pravi se kao neki kolac u maminom stomaku i iz njega nastane dete i posle ga mama ispali iz picke tako nesto...

Ček sad ćeš mi reći da ne postoji ni Deda Mraz.Jel me zajebavate?
Mislim da li je išta u mom životu bilo istina?Da li sam ja uopšte mali dlakavi vanzemaljac sa Alfa Kentaure?Dal promaja može da ubije?Toliko pitanja...

Ово би ми било занимљиво да имам једно две деценије мање, да не кажем да имам година ко Пеки д џем.

Možete mislit' šta mi je sve kroz glavu prolazilo.

ahahahaha, ti si onda garant mislila da ćeš skoro da šalješ sina u vojsku :P

Корлеоне, Дотере, Cenotaph, да сам хтео да ова тема буде за зејбанцију, ставио бих је у подфорум ''Зезање'', а не у ''Разно''. Отворио сам је да бих прочитао како су се нечији родитељи и средина постављали према овој ''проблематици'' и заиста ме занимају истините приче у вези с тим. Скоро сам имао једну расправу о томе.

Откад се толерише бесомучно спамовање озбиљних тема? Мислим, јебеммумиша, искусни сте аутори, дуго сте овде, а постови налик на клинчадију са теме ''јебање''.

Скоро сам имао једну расправу о томе.

cestitam dzime spremaj kosulje :)

Ово би ми било занимљиво да имам једно две деценије мање, да не кажем да имам година ко Пеки д џем.

Признај чича да би опет у моје године. Признај!

Dzimi izvini.
Dotere ne znam čemu ovo indiskretno napušavanje Pekija.Stvarno.

Cenotaph
Dzimi izvini.
Dotere ne znam čemu ovo indiskretno napušavanje Pekija.Stvarno.

Ма пусти Дотера, зеза се матори. :)

Елем, ја покушавам да премотам филм и сетим се тог тренутка кад сам ја сконтао како то све тачно иде, али неће... Елем, прва ситуација када сам ја наслутио како све то иде, је кад сам са неких 7,8,9 година, јебем ли га кад је тачно било, пронашао дедину колекцију "Пан Еротике". Оно, унутра су углавном биле неке баханалије које нису имале везе са прављењем дечурлије, али ту сам негде наслутио.

Нису ме засипали причама о родама и купусу, тако да нисам имао никакву идеју. Шта више, није ми ни падало на памет до тад да самом себи постављам то питање.

E ja nemam pojma. :) Stvarno, sad razmišljam i ne mogu da se setim. Doduše, moji i nisu smišljali neke takve gluposti, samo su reč "jebanje" zamenili sa "ljubljenje". lolo

Meni rekla starija sestra, imala sam otprilike 9 godina.
Prije toga ne znam ni šta sam mislila o tome.