Adolf Hitler

  1. Јевреји су само паметни јер знају са кинтом, такође имају фазон да када нови јеша хоће да отпочне бизнис одређени број у фамилији им да одређену повећу кинту....и тако јеша почне бизнис са великим капиталом, стигне до гугла и осталих срања... и кад обрне кинту мора да им врати позајмљене паре.

  2. Jel nije on Mađarčina?

    Tim još gore! Mađarski hebrej..auuuuu

  3. Pa mene su u porodici učili da SORTIRAM ljude prema njihovom mišljenju. Tu sam te negde i sortirao, između nepismenog idiota i trola, nisam baš sasvim siguran. Al verujem da ćeš sad da mi rasvetliš tu malu dilemu.

    aha,pa nikad neces biti svoj covek dok sam ne razvijes svoje misljenje...roditelji imaju svoje dok ti kao odrasla osoba takodje moras imati svoje misljenje i da ti budes taj koji ce da uci roditelje novim stvarima jer rastes u okruzenju koje je naucno i tehnoloski mnogo naprednije od onog kad su oni rasli

  4. Zapalijo sam 500 JEVREJA JEBENIH

    ХИТ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! +++++++++++++++

  5. 60 000 000 sirotana i sirotica koji su umrli u izgnanstvu ne videvši nikad obećanu grudu Izraela. Hitler je nastavio ono što su prokleti egipatski faraoni i njihova ratna mašinerija započeli a ti si штајемајмуне jedan od njih. Da ti штајемајмуне

  6. aha,pa nikad neces biti svoj covek dok sam ne razvijes svoje misljenje...roditelji imaju svoje dok ti kao odrasla osoba takodje moras imati svoje misljenje i da ti budes taj koji ce da uci roditelje novim stvarima jer rastes u okruzenju koje je naucno i tehnoloski mnogo naprednije od onog kad su oni rasli

    Učili su me da SORTIRAM, ali kako da sortiram, to sam sam naučio. I gledam nešto, mislim... aha...da... Znači ipak idiot.

  7. Aha... Znači ipak idiot.

    Upravo o tome pricam...da nisi mozda pitao mamu ili tatu da ti kazu sta ces mi napisati

  8. Jesam. Rekli su: Idiot. Doduše deda je mislio da si trol, ali smo ga demokratski preglasali.

  9. Proklet da si Cara™

  10. _ahil_

    Царе јебе ми се за толико јевреја поред 300 милиона срба који су исто тако завршили. Тотално су мени небитан народ.
    Боље узми и бави се нашим питањима него што кукаш за јеврејима од пре пола века.

  11. Jesam. Rekli su: Idiot. Doduše deda je mislio da si trol, ali smo ga demokratski preglasali.

    Da ti mozda ne odredjuju i sa kim ces izlaziti i druziti se...pa da procitao sam te na keca...

  12. поред 300 милиона срба

    MapetstojebenihMILIJARDI.Svršiosampospejsumaloprepazatopišemzajedno

  13. Svršiosampospejsumaloprepazatopišemzajedno

    Obrisao!

  14. @Maniak Kad Jevreji posle dve hiljade godina traže natrag, i još dobiju svoju svetu zemlju, isteravši odatlle Palestince, to je ok. Kad Palestinci istim tim fanatizmom kojim su Jevreji razarali gradove i klali sve, od pasa do odojčadi, žrtvuju sebe raznevši nekoliko Jevreja, to nije ok. Ne razumem. Ne sviđa mi se Izrael, ne volim što su Evropljani napravili tu državu vadeći svoje fleke za jedan zločin, a napravili drugi.

  15. ЈУДА ЈЕ ИЗДАО ЈЕВРЕЈЕ И ПОСЛАО ХИЋИ ПВТ ГДЕ СЕ НАЛАЗЕ

  16. Da ti mozda ne odredjuju i sa kim ces izlaziti i druziti se...pa da procitao sam te na keca..

    Ipak je deda bio u pravu, mada ni moji stari roditelji nisu pogrešili.

  17. Царе јебе ми се за толико јевреја поред 300 милиона срба који су исто тако завршили. Тотално су мени небитан народ.
    Боље узми и бави се нашим питањима него што кукаш за јеврејима од пре пола века.

    Nije 50 godina nego 4000 (slovima: četrihiljade) godina koliko Jevrejski narod ne živi na plodnom tlu majčice naše Izraela

  18. ПИХ, РЕЦИ КОЛКО СУ ПРОКЛЕТИ КАД ИХ 4000 ГОДИНА МУЧЕ И НЕ ДАЈУ ИМ ДА КРОЧЕ НА МАЈЧИЦУ.
    ДЕБИЛНО ЈЕ ТО ШТО ПРИЧАШ ДО ЈАЈА..... КО ИХ ЈЕ БРЕ ПРОГОНИО 4000 ГОДИНА ? НЕ БИ НИ ЗНАО ЗА ЊИХ ДА НИЈЕ БИЛО ХИТЛЕРА.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.