Adolf Hitler

  1. А то што су швајцарске банке оштетиле Јевреје, страдале у рату, не исплативши новац са њихових рачуна наследницима пуних 65 година и користећи тај капитал за стицање профита, нико не помиње? касније су им дали 1,25 милијарди долара, али то је сића, они су за сво то време могли то да обрну пар пута. Мој деда је оштећен!

  2. @Valdemar
    zašto to meni?
    meni se LIČNO JEBE za jevreje i palestince NAJOZBILJNIJE, kao i za sve ostale. Gledam sebe, gledam kako ću sutra SLASNO da dam otkaz na poslu gde radim za JEBENE 23,24RSD, iliti 220 EVREJA mesečno, a završio sam fax pre 2,5 godine...Gledam svoje dupe da iščupam iz GOVANA ako mogu, ako ne, onda će sledeći gazda da me firca u RČ i rani govnima i dalje...jer mi trebaju pare...

  3. Ipak je deda bio u pravu, mada ni moji stari roditelji nisu pogrešili

    aha,a da nije kasno za tebe u pola 2 da budes na netu...cudo da te ne teraju da ides na spavanje...sieg heil

  4. @Maniak Kad Jevreji posle dve hiljade godina traže natrag, i još dobiju svoju svetu zemlju, isteravši odatlle Palestince, to je ok. Kad Palestinci istim tim fanatizmom kojim su Jevreji razarali gradove i klali sve, od pasa do odojčadi, žrtvuju sebe raznevši nekoliko Jevreja, to nije ok. Ne razumem. Ne sviđa mi se Izrael, ne volim što su Evropljani napravili tu državu vadeći svoje fleke za jedan zločin, a napravili drugi.

    Mislim da nije bilo u pitanju samo pranje savjesti zbog holokausta. Kako god okreneš, moramo priznati da Jevreji imaju ogroman značaj za sve tri velike monoteističke religije, a kroz religiju su uticali na kulturu. Često se pominje judeo-hrišćansko kulturno naslijeđe. Osim toga i u nekim proročanstvima se pominje ključna uloga Jevreja, tako da mislim da je država Izrael nastala dijelom i iz vjerskih i kulturnih razloga, a ne samo da bi se Evropljani "oprali " posle holokausta.

  5. ЈА ДАЈЕМ ГЛАВУ ДА СУ СРБИ КРОЗ ИСТОРИЈУ 20 ПУТА ВИШЕ ОШТЕЋЕНИЈИ У СВЕМУ НЕГО ЈЕВРЕЈИ ИЛИТИ БИЛО КОЈИ ДРУГИ НАРОД.
    НАС БРЕ СВИ ЈЕБУ, АЛ НЕ МОГУ ДА СВРШЕ.

  6. Маниак је овим закључао тему, пошто ово више нема везе са Хићом..

  7. Samo da ne bude naci ili hibro gazda hahahah!

  8. јесте ахиле.

    ае сад гурни обе шаке у чмар и не прилази прљавим прстима тастстури.!!!!

  9. Jovičić je baš pametan čovek. Kaže ono što ja mislim

  10. Imali su uticaj, i imaju i sad, naravno, i skidam kapu, samo hoću da kažem da po nekoj logici polažu pravo na Izrael isto kao i mi na Lužicu. Čak i mi više polažemo pravo na Lužicu nego oni na Izrael. Ali oni su takav narod. Bili su u vavilonskom ropstvu, egipatskom ropstvu, Rimljani ih razjebali, ganjali ih Španci, Hitler ih satro, Rusi ih proterivali... Izgleda da su sklopili loš ugovor sa svojim gazdom čije se ime ne izgovara. Kad god vrdnu, gazda im pošalje masakr. I što je još gore, oni tumače kao da su to zaslužili zbog bezboštva svoga. E, jebi ga. Nisu mi jasni.

  11. Stidi se svojih reči nevetniče. Doćiće i sudnji dan 21.12.2012 pa ću te ja ondak pitati

  12. Ma čudna su sorta, šta drugo reći. Bili su izabrani narod dok se nije pojavio Isus, nakon toga pošto ga nisu prihvatili, izgubili su taj status. Sada su hrišćani ustvari duhovni Jevreji, a sami Jevreji su, ko će mu ga znat šta.

  13. Polažemo puno pravo na Izrael. A to što je Srbija zadojena antisemitizmom mi nikako nije jasno.

    Ja sam uvijek imao problema zato što se zovem Benjamin, a ja sam samo jedan pošteni Jevrej, sin uspješnog bankara.

  14. Ma čudna su sorta, šta drugo reći. Bili su izabrani narod dok se nije pojavio Isus, nakon toga pošto ga nisu prihvatili, izgubili su taj status. Sada su hrišćani ustvari duhovni Jevreji, a sami Jevreji su, ko će mu ga znat šta.

    Znao sam! Ali znao sam! Samo sam snajperisao temu i čekao Jovičića da pomene Hrista!

  15. Ja sam uvijek imao problema zato što se zovem Benjamin, a ja sam samo jedan pošteni Jevrej, sin uspješnog bankara.

    ЛОЛ

  16. hriscanstvo i islam su ukupno uradili zilion puta gore stvari nego hica,a opet nisu iskorenjeni kao sto je nacizam iskorenjen...ideje(za koje je blaga rec da su glupe i retardirane) jednih zlikovaca,najvecih koje je ovaj svet video i dalje prolaze,dok one koje imaju smisla umiru...ljudi za 300 godina ce nam se smejati kakvi smo mi to debili i maloumnici

  17. Polažemo puno pravo na Izrael. A to što je Srbija zadojena antisemitizmom mi nikako nije jasno.

    Ja sam uvijek imao problema zato što se zovem Benjamin, a ja sam samo jedan pošteni Jevrej, sin uspješnog bankara.

    Kradem

  18. @nikolat: neuspiješan pokušaj relativizacije nacističkih zločina.

    hrišćanstvo nije učinilo nikakvo zlo, već samo neki kvazi hrišćani (čitaj inkvizitori i ostali), a što se islama tiče, tu već nisam siguran, oni ipak otvoreno propagiraju džihad.

  19. a što se islama tiče, tu već nisam siguran, oni ipak otvoreno propagiraju džihad.

    .ljudi za 300 godina ce nam se smejati kakvi smo mi to debili i maloumnici

    Мени већ смешно.

  20. Polažemo puno pravo na Izrael. A to što je Srbija zadojena antisemitizmom mi nikako nije jasno.

    A, znači vi polažete puno pravo na Izrael? Na osnovu toga što je to vaša sveta zemlja? Posle dve hiljade godina? Odakle ste izbacili starosedeoce? Polažite, nema problema. Odoh i ja da polažem pravo na onu zemlju odakle mi je čukunčukunčukundeda isteran, i od koje nikad nisam odustao, jer mi je veoma prirasla srcu. Šta misliš, da li da proteram vlasnike odmah, ili prvo da se sudim sa njima?

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.