Prijava

TI si lud,nemam ja nista s' tim.

Vrlo hrabro od tebe, napišeš uvredu pa obrišeš post, super. I neka si obrisao sramotu, oprostiće ti se.

Svi koji temu o zločinima nad jevrejima ismevaju i nipodoštavaju neka se stide. Kako ćete sutra svoju decu vaspitavati kada negirate zločin nad zločinima i najcrnje dane čovečanstva? Zaista ne znam kuda to sve vodi i osećam duboku potrešenost vašim izlaganjima. Ja ne znam zašto i kako se u ovoj nekada dobroj zemlji nakupilo toliko mržnje prema nama jevrejima. Neka vam je na čast i krv. Odoh da spavam, zaista sam neprijatno iznenadjen Vukajlijom. Ove izlive antisemitizma treba najstrože zabraniti. Toliko

Oprostite mi moju ruznu proslost.

Zbog vas i vama sličnih se holokaust i desio. Jedni sistematski uništavaju nas jevreje a drugi okreću glavu i menjaju temu. Jadno. Svaka čast skočimišu i jovičiću koji razumeju patnje nas jevreja. Mi jevreji smo velikodušan narod i opraštamo. Sve vam je oprošteno. Mir vama

Да Тлерхи није таманио Жиде, Хистори Ченел би био сморчина!

Zbog vas i vama sličnih se holokaust i desio. Jedni sistematski uništavaju nas jevreje a drugi okreću glavu i menjaju temu. Jadno. Svaka čast skočimišu i jovičiću koji razumeju patnje nas jevreja. Mi jevreji smo velikodušan narod i opraštamo. Sve vam je oprošteno. Mir vama

A STA JE SA NAMA KIRGISTANCIMA,KO CE DA OPROSTI GENOCID NAD KIRGISTANCIMA...NEMA OPROSTAJA ZA VAS JEVREJE TRAZILI STE RAT,DOBICETE GA

ZA KIRGISTAN,ALJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHH

Hitler je bio pička!

I zašto se prekinulo emitovanje serije koja opisuje tragičnu sudbinu jevreja na našem podneblju "Miris kiše na Balkanu". Zašto su izostavljene ključne epizode i kadrovi koji opisuju naše patnje. Da li to RTS diskriminiše jevreje? Zašto Mirka Vasiljević u svojoj zvaničnoj biografiji ne navodi da je glumila jevrejku? Zašto je u Srbiji danas tako teško biti jevrej? Na ova i na druga pitanja nemate odgovor.

Laku noć proklete antisemite. Neka vam se svevišnji onaj čije ime se ne izgovara smiluje i oprosti grehe vaše.

ZAŠTO STE TAKVI JUDEJI DJEĆKI?

Jovičiću,stvarno nema razlike da li je ,,kvazi,, hriscanstvo ili ,,pravo,,...to je kao da kazes da je hitler bio kvazi nacista i da se nacizam treba i dalje upraznjavata samo sa boljim ljudima...hriscanstvo je imalo svoju sansu i usralo je svojom zlobom,neistinom i besmislenoscu....ne znam kako i dalje dise,a i verujem da i ti duboko u sebi znas koliki je apsurd

A JA KRIZIRAM JER NEMAM VIŠE PLJUGE!

ЈУДЕЈЦИ МРШТЕ У ЕГИПАТ!