Prijava

Mi jevreji smo braća vas srba. Mi smo jedan narod, Volite i vi pare ali ne umete sa njima. Pojas Gaze posle obrezivanja natopljen jodom... mmm

ZASTO LJUDI DAJU PARE NA RELIGIJU,ZASTO TIM PARAMA NE ZAVRSE PAKET PAKET TRAVE I ROLAJU BUXSNE,ZASTO NISMO PRISTALI NA PAKT SA NEMCIMA 1941,ZASTO HRISCANSTVO,ISLAM I JUDAIZAM I DALJE DISU I TO CESTO INTELIGENTNI LJUDI KOJI POZNAJU PRIRODU I UNIVERZUM VERUJU U TA SRANJA,NEMA VREMENA DA RELIGIJE UMIRU SPORO KAO STO HICA RECE,RELIGIJE TREBA ISKASAPITI I TO U KORENU

Jevrej biti nije tako lako. Biti Jevrej je jedno stanje. Sveobuhvatno stanje duha. Nije dovoljno biti samo Jevrej, moraš biti ispunjen judaizmom da bi bio pravi, čestiti Jevrej. E to nikada niko neće shvatiti. Biti Jevrej je nešto posebno. Zato su nas istrebljivali, zato i danas braću tjeraju sa Svetinje i očekuju da će Jevreji prepustiti Jerusalim tamo nekim Arapima. Ne, ne, ne.

Е Џедаји су већ зајебани.

JEVREJU JEDU SVOJU DECU !!!!!!!!!

DINOSAURUSI SU OPSTALI NA ZEMLJI 200 MILIONA GODINA,A MI SE JEBEMO SA PISNJIVIM 4 MILIONA ZASTO??????????OOOOOOOOOOOOOOO ZASTO HITLER NIJE POBEDIO I UVEO RAZUM U LJUDE OOOOOOOOOOOO ZASTO GEJ KULTURA VLADA PLANETOM

ZNAM I JA DA SE DEREM I PIŠEM GLUPOSTI !!!!!!!!!!

Braćo jevreji i jevrejke mi smo prvobitni stanovnici balkanskog poluotoka a svi vi sloveni ste pridošlice. Tako ne sme dalje da ostane. Jevreji moraju vratiti oteto. Krvlju natopljena zemlja i kosti jevrejskih junaka moraju počivati na jevrejskoj zemlji

Hitler-vrlo poremećena ličnost,svako ko ima plan(i sprovodi ga u delo) da iskoreni jedan narod,kakav god on bio je mentalno poremećen,ni naznake genijalnosti tu ne postoje.
A Nemci su ga voleli,pa kao i svakog diktatora,nesvesno svi vole vođu sa čvrstom rukom koji kaže šta je dobro a šta nije i ponaša se u skladu sa time.
Sve u svemu,jedna od bolesnijih ličnosti u istoriji čovečanstva.

Oj svijetla majska zoro majko naša Crna Goro,
sinovi smo tvoga stijenja i čuvari tvog poštenja

PRAVDA ZA KINŠASU I SVETU JEVREJSKU ZEMLJU!

PRAVDA ZA KIRGISTAN,MOJ RODNI DOM

OJJJJJJJJJ KIRGISTANU DOMOVINO MOJA MILA DRAGA

SRBI SU POPRAVOSLJAVLJENI KIRGISTANCI !!!!!

Evo, zbog ovakvi kao što su Bvdlga mi Jevreji nikako ne smatramo ovo okruženje za normalno i sigurno. Kako će biti normalno kada se pričaju ovakve neslane gluposti a zna se koliko je Jevreja stradalo u holokaustu....