Prijava

Елем, мора да има негде неке цивилизације. Толико је планета у свемиру, толико звезда, толико Сунаца. Негде једноставно мора да се погодило тако да има услова да настане нека врста.

naravno,sigurno imaju civilizacije koje su u tehnologiji milionima godina ispred nas

da smo jedini misliti je previse glupo,jednostvno nemoguce je da se sav zivot nalazi u maloj loptice jedne nebitne zvezde u jednoj nebitnoj galaksiji koje se uopste ne isticu nad ostalima ni po cemu

Zašto postoji vukajlija kada ćemo ionako svi da poumiremo?

Gamby pa što su onda koji moj kurac tražili planetu sa sličnim uslovima kao na Zemlji na ne znam koliko stotina jebenih svetlosnih godina? A između te i naše planete ima jedno milion drugih planeta i ostalih govana na kojima može da postoji život. Ako me razumeš :)
JA VERUJEM U MALOG PRINCA! :)

Inače samim tim zaključujem da su trenutno svi ovi astronomi, naučnici, fizičari i ostala govna, teške pičkurine i da im je stalo do kinte i mišljenja drugih, dok god se ne pojavi neki ekscentrik, lik kome puca kurac za okolinu, mi ništa novo nećemo otkriti u vezi svemira. Daj mi gajbu, dve piva, i postaviću ti jedno 10 teorija logičnijih od svih ovih koje trenutno postoje o nastanku svemira.

Reme ide redom i objasnjava malim klincima kako je nastao univerzum.

Gamby pa što su onda koji moj kurac tražili planetu sa sličnim uslovima kao na Zemlji na ne znam koliko stotina jebenih svetlosnih godina? A između te i naše planete ima jedno milion drugih planeta i ostalih govana na kojima može da postoji život. Ako me razumeš :)
JA VERUJEM U MALOG PRINCA! :)

Inače samim tim zaključujem da su trenutno svi ovi astronomi, naučnici, fizičari i ostala govna, teške pičkurine i da im je stalo do kinte i mišljenja drugih, dok god se ne pojavi neki ekscentrik, lik kome puca kurac za okolinu, mi ništa novo nećemo otkriti u vezi svemira. Daj mi gajbu, dve piva, i postaviću ti jedno 10 teorija logičnijih od svih ovih koje trenutno postoje o nastanku svemira.

zbog toga sto ako ima kiseonika i vode,100 posto ima zivota,niko ne kaze da su to jedini uslovi za zivot,samo da su jedini za koje znamo

ja imam nesto sto se zove mozak i konstantnu potrebu da ga hranim informacijama,sto se za tebe ne moze reci na osnovu ovog posta,cim to ne razumes

Momak, nema potrebe da se vređamo.
Meni je drago da si gladan znanja, samo te upućujem da ne radiš to na pogrešan način. Verujem da nisi mnogo mlađi od mene, samo još ne kapiraš, već ideš na prvu loptu, i onda umesto znanja, napuniš glavu glupostima i neproverenim glasinama. ;)

a to da li ima vode i kiseonika zavisi od udaljenosti planete i njene zvezde...kada bi zemlja bila malcice bliza suncu,bilo bi prevruce za zivot,a malcice udaljenija bilo bi prehladno...znadi da se zivot kao ovaj na zemlji moze naci samo na planetama koje su u tacno istoj udaljenosti kao zemlja od sunca

zbog toga sto ako ima
kiseonika i vode,100 posto ima
zivota,niko ne kaze da su to
jedini uslovi za zivot,samo da
su jedini za koje znamo

Glupost. Ako je nekom biću potreban arsen da bi živelo, da li to znači i da svugde gde ima arsena ima i života. Ima kurac moj. Ako već pričaš da te toliko interesuje nauka budi malo objektivan. I malopre si rekao i za mikroorganizme na Marsu. Pa znaš li ti koliko može stvari da se izvuče iz tih mikroorganizama, pre ćeš tako da naučiš nešto o svemiru nego da se igraš sa nekim koznakakvim bićima. Možeš da saznaš još nešto o uslovima potrebnim za život bilo kakvim bićima. A usput nije li i na Zemlji sve krenulo od mikroorganizama, po onoj glupoj teoriji evolucije u koju ni ja baš toliko ne verujem.

a ko je namestio sunce na toj udaljenosti? samo od sebe? i otkud znaš da mi nismo najsavršeniji oblici u univerzumu, možda smo mi najrazvijenija civilizacija, ko zna..

E nije sta ako je to sunce manje i slabije zari sto onda ta neka planeta ne bi mogla da bude blize nego nasa planeta suncu?

Momak, nema potrebe da se vređamo.
Meni je drago da si gladan znanja, samo te upućujem da ne radiš to na pogrešan način. Verujem da nisi mnogo mlađi od mene, samo još ne kapiraš, već ideš na prvu loptu, i onda umesto znanja, napuniš glavu glupostima i neproverenim glasinama. ;)

nisi to glasine,to su teorije bazirane na cinjenicama

a ko je namestio sunce na toj udaljenosti? samo od sebe? i otkud znaš da mi nismo najsavršeniji oblici u univerzumu, možda smo mi najrazvijenija civilizacija, ko zna..

ne postavlja se pitanje ko,jer realno niko ne moze namestiti planetu...samo od sebe se namestilo,nekada je venera bila na udaljenosti od sunca na kojoj smo i mi pa se i tu verovatno nalazio zivot,a mars se takodje nalazi na udaljenosti povoljnoj za zovot,tako da je i tu verovatno bila razvijen zivot ko na zemlji pa ga je sjebao neki asteroid ili slicno posto je sad nista osim pustinje...zemlja ce za nekoliko milijardi godina biti ko venera

Gledaš usko brate. Slušaš sve priče koje ti serviraju. Jebiga. Ne valja ti to. Jedno je uslov.
Evo da ti pojasnim, da bi dobio desetku na faksu, moraš da učiš. Učenje je uslov. Ali ti ne garantuje da ćeš dobiti desetku. Je l' me razmeš? Isti kurac ti je i sa planetama sa sličnim uslovima kao što je Zemlja. Ne mora da postojiivot na njima. I malopre reče da je za ovakav život to potreban uslov.
A za ovaj drugi post pošto me mrzi da citiram. I na Zemlji je dosta raznolik život. I niko ne garantuje da bi se bilo ko sličan nama ili bilo kom organitmu sa zemlje razvio i na bilo kojoj drugoj planeti sa sličnim uslovima. Inače voda se retko sreće u čistom stanju, možda baš ta neka nama nepoznata jedinjenja dovedu do potpuno drugačijeg razvoja organizma, ili uopšte onemoguće razvoj.

E nije sta ako je to sunce manje i slabije zari sto onda ta neka planeta ne bi mogla da bude blize nego nasa planeta suncu?

to si u pravu...ali to samo umanjuje mogucnost da postoji zivot isti ko na zemlji negde druge...ali sa obzirom da postoji oko septilion zvezda,nista nije iskljuceno

Brate to su sve neproverene glasine. Veruj mi. A ni na jedno moje pitanje nisi odgovorio. A ja koji sam niđe veze sa svim tim, samo za hvaljujući nekoj logici mogu da ti srušim bilo koju takvu teoriju. Realno je to proseravanje.

Gledaš usko brate. Slušaš sve priče koje ti serviraju. Jebiga. Ne valja ti to. Jedno je uslov.
Evo da ti pojasnim, da bi dobio desetku na faksu, moraš da učiš. Učenje je uslov. Ali ti ne garantuje da ćeš dobiti desetku. Je l' me razmeš? Isti kurac ti je i sa planetama sa sličnim uslovima kao što je Zemlja. Ne mora da postojiivot na njima. I malopre reče da je za ovakav život to potreban uslov.
A za ovaj drugi post pošto me mrzi da citiram. I na Zemlji je dosta raznolik život. I niko ne garantuje da bi se bilo ko sličan nama ili bilo kom organitmu sa zemlje razvio i na bilo kojoj drugoj planeti sa sličnim uslovima. Inače voda se retko sreće u čistom stanju, možda baš ta neka nama nepoznata jedinjenja dovedu do potpuno drugačijeg razvoja organizma, ili uopšte onemoguće razvoj.

da li znas da postoji planeta koja je sacinjena samo od vode...tu verovatno ima zivota vise nego i na zemlji...inace to za ispite...zvezda postoji septilion za koje znamo...mislis da ne bi polozio ispit iz septilionitog puta?

inace,ne slusam sve sto mi serviraju,ovo da je planeta crna rupa je licno moja teorija...slusam samo ono sto ima smisla

pardon,da je svemir crna rupa

okrećeš moju priču. Ja sam rekao da to što ima vode na nekoj planeti ne znači da ima života na njoj, a ne da nema života ni na jednoj planeti na kojoj ima vode.