Prijava

Pivo se naspavalo posle zute poslovne pratnje, koje je gremlin zeleo a svi ignorisali jer su bambusali jednu malu модераторку koja je prala svoju dugu dilindaru u bari punoj člankovitih dvometraša koji su isli putem ka čudnovatoj šumi prepunoj izlakiranih ziljavih odbojkasica koje ситнопишеће šuškaju - qq! - uzdahnu minijaturni Цхрис Цроцкер ispod Азис-grada debeloguzog Marino Bogdana velikomucenika и светице Инидире pospanih sifona stavljenih dijagonalno u procepe univerzuma iznad polupijane kokoske genetski модификованог мозга i delfina i Hasana Dudica raspolućenih svinja
isceđenih iz grejpfruta nadrazenom zelenim mumificiranim bubama istripovnim a istovremeno cool ribama studentkinjama bogoslovije! Ali, bolje rečeno ne seri ! Ipak, nakon mezozoika usledilo je veliko čišćenje. Stoga

Pivo se naspavalo posle zute poslovne pratnje, koje je gremlin zeleo a svi ignorisali jer su bambusali jednu malu модераторку koja je prala svoju dugu dilindaru u bari punoj člankovitih dvometraša koji su isli putem ka čudnovatoj šumi prepunoj izlakiranih ziljavih odbojkasica koje ситнопишеће šuškaju - qq! - uzdahnu minijaturni Цхрис Цроцкер ispod Азис-grada debeloguzog Marino Bogdana velikomucenika и светице Инидире pospanih sifona stavljenih dijagonalno u procepe univerzuma iznad polupijane kokoske genetski модификованог мозга i delfina i Hasana Dudica raspolućenih svinja
isceđenih iz grejpfruta nadrazenom zelenim mumificiranim bubama istripovnim a istovremeno cool ribama studentkinjama bogoslovije! Ali, bolje rečeno ne seri ! Ipak, nakon mezozoika usledilo je veliko čišćenje. Stoga студенти психонаутике masturbiraju, dok Švrća а.к.а. Добра лоша зла oralno zadovoljava svoje kolege stimulišući svoje kornjače one male, slatke stokilašice.Jednog dana, Terminator zvani Teki nonšalantno se razbio udarivši kitom o durdubak.Kita mu se dezintegrisala u

Pivo se naspavalo posle zute poslovne pratnje, koje je gremlin zeleo a svi ignorisali jer su bambusali jednu malu модераторку koja je prala svoju dugu dilindaru u bari punoj člankovitih dvometraša koji su isli putem ka čudnovatoj šumi prepunoj izlakiranih ziljavih odbojkasica koje ситнопишеће šuškaju - qq! - uzdahnu minijaturni Цхрис Цроцкер ispod Азис-grada debeloguzog Marino Bogdana velikomucenika и светице Инидире pospanih sifona stavljenih dijagonalno u procepe univerzuma iznad polupijane kokoske genetski модификованог мозга i delfina i Hasana Dudica raspolućenih svinja
isceđenih iz grejpfruta nadrazenom zelenim mumificiranim bubama istripovnim a istovremeno cool ribama studentkinjama bogoslovije! Ali, bolje rečeno ne seri ! Ipak, nakon mezozoika usledilo je veliko čišćenje. Stoga студенти психонаутике masturbiraju, dok Švrća а.к.а. Добра лоша зла oralno zadovoljava svoje kolege stimulišući svoje kornjače one male, slatke stokilašice.Jednog dana, Terminator zvani Teki nonšalantno se razbio udarivši kitom o durdubak.Kita mu se dezintegrisala u musli, doduše

ES: ko e bre mene prijavio u ovaj klub.....briste moe ime s prve strane
RD: Avatar te je preporučio.
ES: molim vas izbrisite me s liste inace ce biti krvi....do kolena
EDIT: fala
Артемида: Сељо нема те на листи, који ти је? :)
Domina: hahahahahahahahahaha xD
JTU: Ко је уопште на листи:
Јелена Тихи Убица
Артемида
Добра Лоша Зла
Домина
Колач у чорби
Љижанин
БОГ
гамбу
Корлеоне
ко још?
Артемида:Корлеоне, Љиж...
ES: pa bio sam...to nie lepo od vas.....mislim stvarno......dobro je sto ste skinuli jer da niste zvao bi drugaricu d intervenise
Артемида:Ону гумену, на надувавање? Чула сам да је зајебана...
ES: to mi je bre zena......Milku Canic sam teo da zovem
RD: @ES
Ne znam da li se ovoliko smejem što sam neispavan ili zbog tvojeg pozitivnog ludila, ali :-)))))))))))))))
Zovi i mene ako ti zatreba vuča, vidim da si zaglavio u saobraćaju.
ES: Reservoir dog da samo znas kako je bilo meni kad sam video eternal seljak kucka....to bi mi bas sjebalo ugled koji sam gradio svih ovih godina.....moro sam popiem casu vode i kocku secera zbog toga....tako da cu verovatno tuziti ovu grupu i trazicu 2 i po dinara za kocu secera i casu vode i milion evra zbog pretrpljenog straha

Pivo se naspavalo posle zute poslovne pratnje, koje je gremlin zeleo a svi ignorisali jer su bambusali jednu malu модераторку koja je prala svoju dugu dilindaru u bari punoj člankovitih dvometraša koji su isli putem ka čudnovatoj šumi prepunoj izlakiranih ziljavih odbojkasica koje ситнопишеће šuškaju - qq! - uzdahnu minijaturni Цхрис Цроцкер ispod Азис-grada debeloguzog Marino Bogdana velikomucenika и светице Инидире pospanih sifona stavljenih dijagonalno u procepe univerzuma iznad polupijane kokoske genetski модификованог мозга i delfina i Hasana Dudica raspolućenih svinja
isceđenih iz grejpfruta nadrazenom zelenim mumificiranim bubama istripovnim a istovremeno cool ribama studentkinjama bogoslovije! Ali, bolje rečeno ne seri ! Ipak, nakon mezozoika usledilo je veliko čišćenje. Stoga студенти психонаутике masturbiraju, dok Švrća а.к.а. Добра лоша зла oralno zadovoljava svoje kolege stimulišući svoje kornjače one male, slatke stokilašice.Jednog dana, Terminator zvani Teki nonšalantno se razbio udarivši kitom o durdubak.Kita mu se dezintegrisala u hiljade bodljikavih punoglavaca punih iskričavih čmarova, ubuđalih i lucidnih. Nikome normalnom jastozi nisu otkrili tajne univerzalno-kvantne dinamike "Obraza" tražeći ezoteriju erozivnosti putem svile

mile 1 - jer je seljak, on za ljubav nije uradio ništa, samo se razveo ko pi*ka. Imao je sreće te je živeo na strani reke gde je crkva, inače da je on bio na suprotnoj strani, ne bi se ni mučio da prelazi, već bi zaginuo u nekoj kafani :)

Sex without love is an empty experience, but as empty experiences go, it's a pretty good empty experience.

Woody Allen

Pivo se naspavalo posle zute poslovne pratnje, koje je gremlin zeleo a svi ignorisali jer su bambusali jednu malu модераторку koja je prala svoju dugu dilindaru u bari punoj člankovitih dvometraša koji su isli putem ka čudnovatoj šumi prepunoj izlakiranih ziljavih odbojkasica koje ситнопишеће šuškaju - qq! - uzdahnu minijaturni Цхрис Цроцкер ispod Азис-grada debeloguzog Marino Bogdana velikomucenika и светице Инидире pospanih sifona stavljenih dijagonalno u procepe univerzuma iznad polupijane kokoske genetski модификованог мозга i delfina i Hasana Dudica raspolućenih svinja
isceđenih iz grejpfruta nadrazenom zelenim mumificiranim bubama istripovnim a istovremeno cool ribama studentkinjama bogoslovije! Ali, bolje rečeno ne seri ! Ipak, nakon mezozoika usledilo je veliko čišćenje. Stoga студенти психонаутике masturbiraju, dok Švrća а.к.а. Добра лоша зла oralno zadovoljava svoje kolege stimulišući svoje kornjače one male, slatke stokilašice.Jednog dana, Terminator zvani Teki nonšalantno se razbio udarivši kitom o durdubak.Kita mu se dezintegrisala u hiljade bodljikavih punoglavaca punih iskričavih čmarova, ubuđalih i lucidnih. Nikome normalnom jastozi nisu otkrili tajne univerzalno-kvantne dinamike "Obraza" tražeći ezoteriju erozivnosti putem svile. Лепа Брена Лепо Гори zajedno sa Bregom koji guslajući podiže kredit.Milić Vukašinović prima infuziju sa Erom Ojdanićem zbog promaje u glavi,šupljoj krinolini bez imalo polivalentnog zasicenog Dimitrija Vojinova koji čita bilingvalnu, donekle romansiranu slinu!
Nejač zaplaka! Suzama se čiste šolje wc-a.
Jer ipak, govno se zaglavilo u grozoti dela ovoga. Bravo!

how can j increase my pennis size?

ju, kako se briše post? :)

Gibanica uzdahnu tugaljivo pipcima bicara homofoba kojima se raskalasno raskrečila popreko žuta minuta pavijana nenaviknutog
pre 3 minuta

Ne šaljite mi nikakve zahvtjeve da se priključim kojekakvim grupama za očuvanje anglosaksonskih mrava, depresivnih baba, napirlitanih sponzoruša, zahtjeve da igram bilo kakve nakaradne igrice ili riješavam još gore testove, da prisustvujem bilo kakvom idiotskom ili ne događaju ili nečemu sličnom.
Ako hoćete prozboriti koju samnom pošaljite mi normalnu poruku, a ne ove degenerizme.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥