Prijava

Da se napravi da ako od klikneš na nečiji profil da bi čitao njegove definicije, da se ne pojavljuju njegove definicije koje si ocijenio, isto tako da se ne pojavljuju one definicije što se izbacuju po randomu, i da se ne pojavljuju definicije koje si ocijenio kad Klikneš na Definicije, a sve to u cilju čitanja i ocenjivanja većeg broja neocijenjenih definicija i lakšeg slučajnog pronalaženja škartova. Ali šta onda kad hoćeš da komentarišeš definiciju koju si već ocijenio, a ona se ne pojavljuje? Onda bi, ako može da se napravi, da postoji dugme pomoću kojeg bi se, kad bi kliknuo na njega, pojavljivale i ocijenjene o neocijenjene definicije. Naravno, predlog je podložan promjeni, ako mislite da bi trebalo još nešto da mu se doda, dodajte. Neću valjda ja...

najzad i mesja da predlozi nesto normalno.
za, naravno. ovo da se ne izlistavaju ocenjene definicije, ali, da moze to da se bira (nekad bi mozda bas pogledao neku ocenjenu).
recimo da ima link, sakrij ocenjene.

i to ne samo za autora, nego bi reko i za stranu sa najnovijim definicijama.
znaci, jedan globalni link koji ti sakriva sve definicije koje si ocenio, kad se resis da ocenjujes.

E Mensure, bilo je vreme da i ti nesto ubodes. Barem je zakon verovatnoce na tvojoj strani. :)

Ja sam ZA po pitanju predloga da postoji skrivanje tih defki kod autora, ali i mogućnost da se klikom vide ponovo. A protiv sam da bude i na strani sa svim definicijama, zato što modovima ne odgovara. Jer pratimo te najnovije.

pa, svako ima svoj klik, kojim sakriva definicije sam sebi1, i da ih ponovo prikaze, ako zeli.
ne mogu ja tebi da sakrijem iva :)

Ne, nisam mislila na to. :) Nego da ne bude skrivanja uopšte na strani sa definicijama, a kod autora dve opcije.
A ako ste mislili da na najnovijim bude na klik... Tako je verovatno praktičnije. Samo meni ne odgovara, pa se bunim. :)
Nastavite... ;)

da svuda bude na klik. kliknes, i on ti sakrije sve sto si ocenila. kliknes ponovo, i on ih sve ponovo pojavi. ko prekidac za svetlo :)

Kurcu fala da i ja lupim nešto pametno. :)

Podržavam predlog. Veoma je praktičan, posebno za nas koji hoćemo da pročitamo što više defki, ali se u tom poduhvatu smorimo :-)

Mensure, sinoc si se ponovo tusirao?

Nemojte mi Mesju dirati... :p
A stvarno, jes' se okupao?

EDIT: Podrzavam predlog. Najbolji je u poslednjih nekoliko meseci.

Mensure mnogo ti je dobar predlog, a kada ti to ja kazem znas sta mislim :)

Moram da prestanem da se kupam, jes da neću imat' dobrih predloga, ali neću da rizikujem da oljuštim kožu sa sebe. :)

:)

(Da ti ne napominjem da je predlog dobar)

Ima još jedan predlog, napisaću ga ođe, da ne otvaram novu temu. Predlog je upućen Sevastu. Sevaste, umjesto što organizuješ (seljačke) pučeve i pobune, bolje ti je da glasaš za ovaj moj predlog, jer ako se usvoji, lakše će ti bit' da daš još tih 20 000 i kusur i nešto pluseva, poneđe i minusa. :)

Predlog podržan. Mada mislim da umesto ovog prekidača na profilu ubace dva nova linka, a izbaci jedan stari.

Umesto:
Broj definicija (xx): Prikaži ih

Da bude:
Broj definicija koje sam ocenio (xx): Prikaži ih
Broj definicija koje nisam ocenio (xx): Prikaži ih

A kad nisi logovan, da bude ovaj stari link.

Meni je simpatican predlog, ali mislim da nije ni blizu vrha liste prioriteta. Vise spada pod neki luksuz. A zivimo u kriznim vremenima.