Prijava

Da i ja kazem nesto za Dnevnik:

Moze li da se napravi nekako da na definicijama koje sam ocenio ima neka oznaka dal sam dao plus ili minus?

Ima nekih brdo definicija koje sam ocenio, a pojma nemam sta sam dao, jer dajem pluseve i minuse ponekad samo na osnovu nekih detalja koje uocim i tako dalje.

Naravno, 92% su definicije na koje znam sta sam dao.

Da napomenem da sam davao minuse na dobro ocenjene definicije, a koje se zbog nekog detalja meni nisu svidele i da skoro uvek mogu da pogodim kome sam od boljih autora dao minus, al ne znam na sta.

Mozda samo ne pamtim dobro.

Hvala dobri ljudi...vidi ste da ste svi dostojni sledbenici boginje Justicije!
Kad sprovedete u delo, javljajte.

kako samo izračuna onih 92 posto???
to sam ja pre htela da definišem al nisam znala kako da se odrazim:)
prihvata se

nego sta nego da se prihvata :)
evo, valjda sam ti pomogo, odrazi se kolko oces, imas moju podrsku.
Inace, do ovih 92% sam doso podrobnom statistickom analizom, upotrebljavajuci sve metode, od medijane do trenda.
Ili, je tad bio na TV b92?
Hm, ne ipak je prvo...:)

Hmm... ono kao da ako je, recimo, odnos glasova 66:6, pa ako si dao plus da ovo 66 obojeno u crveno, a 6 u crno; a ako si da minus da oovo 6 bude crveno a 66 crno. (Naravno, ovo nema nikakve veze sa ruletom).

Podržavam predlog. :)

A sto bi voleo da znas sta si kome dao?Jel upisujes u spomenar?

@Barracuda
e upravo na takav nacin obelezavanja sam mislio...moze i u drugim bojama, naravno.
@sevast
apsolutno ne mogu da ti dam nijedan racionalan razlog za tu moju zelju...mozda bi samo bilo preglednije i sarenije.
A isto tako ne mogu da se setim nijednog razloga da se to ne uradi, osim da je tesko da se takva stvar odradi, u tehnickom smislu.

eto sam si odgovorio, zasto bi umarali ovaj nas lepi sajtic nepotrebnim detaljima, iz iskustva znamo sve sto se prebudzhi postane glupo, meni je i ovako lep.Jedini racionalan razlog je da si hteo nesto da predlozis sto ti je palo na pamet i to si ucinio, ali nema kajzen vremena za te sitne nepotrebne stvari :) zasto bi se vracali ocenjenim definicijama, to je iza nas, ne osvrcimo se na proslost.A ako zelis da znas sta si do na definiciju jednostavno je procitaj jos jednom i pomisli ako je dobra i ako ti se svidja da si joj dao plus.Ne moze toliko da ti se promeni stav o nekim definicijama za tako kratko vreme.

Pa otprilike ne moze, al desi mi se da naletim na neku definiciju "citajuci" neke autore i vidim da sam je davno ocenio, i onda zastanem, i pojma nemam sta sam dao.
Inace, hvala na skretanju paznje.
Meni ko predlagacu ostaje samo:
Ako nije glup predlog, ako moze i hoce Kaizen nek uvede.

Meni se na sajtu, dosta stvari dopada, al pretraga se moz poboljsa. Mada to je X puta predlagano.

Tupan podrzava predlog vlajkaseljaka!

surovi podržava predlog vlajkaseljaka da kad bude moglo bude, a duplo podržava predlog za poboljšanje pretrage :D

Hvala, braco!
vlajkoseljak podrzava sto tupan podrzava predlog vlajkaseljaka, isto takodje podrzava vlajkoseljak i to sto surovi podrzava predlog vlajkaseljaka, plus vlajoseljak duplo podrzava sto on duplo podrzava drugi predlog vlajkaseljaka.
A svi podrzavamo da kad bude imalo vremena da se predlog usvoji.

Љижанин podrzava predlog vlajkaseljaka!

Zone ne podrzava vlajkaseljaka iako joj je mnogo simpatican.

Koji ste vi carevi... :)
Pa nije valjda da je to toliko vazno, pa sada mora da postoji statistika gde si dao minus a gde plus? :))))))

vlajkoseljak podrzava svo troje :)
ljizanina podrzava zbog podrzavanja predloga,
ababovica zbog toga sto mi je reko da sam car :)...to mi i rank ovde.

vlajkoseljak podrzava sto ga zone ne podrzava, a duplo vise podrzava to sto joj je simpatican...(smajlikojitrepce).

I ja imam isti problem tako da podrzavam.Jer mi se desavalo da dam plus,i da kada posle nekoliko meseci naidjem na nju i ne svidi mi se ja odem i prijavim je za brisanje jer sam ubedjena da sam je prethodno negativno ocenila.