Prijava

добро, спласле су емоције. честитам партизану на освајању титуле. браво, шампиони!

Kako je ono rekla Murinjova baba, ako te svi mrze i čekaju da kiksneš, samo nastavi tako, znači da si veliki.

Ма Мурињо је Португалска пичкетина. Пичкица боље рећи. Пичкетина је за њега појам.

Što, da nije trebalo da čestita barsi na onakvoj pobedi? pff
vidim što cigojneri ćute posle još jednog šamara u lice.

E izivn'te ako neko nadje ključeve ima privezak na njima, otvarač za pivo.. Nek mi se javi..

Kako je ono rekla Murinjova baba, ako te svi mrze i čekaju da kiksneš, samo nastavi tako, znači da si veliki

Како је оно рекла моја баба, ако неко константно маже говнима целу земљу а ти то подржаваш и волиш, само продужи до оближње десетоспратнице и баци се са врха, значи да си дебил.

Што би рекао Тревис: Thank God for the rain to wash the trash off the stadiums.

KingJeremyTheWicked
Зашто лажете себе да је нешто ''намештено'' ?

НК Саопштење је неколико дана унапред издавало (гле чуда!) саопштења о ''нерегуларности лиге'' и тако припремао тле за ово што је испало вечерас. Оно је дело оног ћелавог дрипца из Гане, унапред договорен сценарио у случају пораза.
Сада ће он опет да (погађате ) саопштава небулозе. Само да би себе правдао.

Мени је јадно колико су неки навијачи ЗАСЛЕПЉЕНИ потезима тог свињског курца Лукића, који изговоре налази свуда за сваки неуспех из године у годину и колико више мрзе Партизан него што воле Гану. Гледајте своја посла јебо вас пас.
Мислим, бар људи са којима се ја дружим, а који су велики звездаши су прилично реални да вам лукић уништава клуб, као и да он стоји иза сплетки око хапшења Џајића (има он своје разлоге, будите сигурни).
Ја у сваком случају навијам за ћелавог. Чини нам услуге.
Кад је неко најбољи и доминира толико година у свим могућим спортовима, нормално је да га мрзе, тако да све кул.

Доминација се наставља.

KingJeremyTheWicked
Зашто лажете себе да је нешто ''намештено'' ?

НК Саопштење је неколико дана унапред издавало (гле чуда!) саопштења о ''нерегуларности лиге'' и тако припремао тле за ово што је испало вечерас. Оно је дело оног ћелавог дрипца из Гане, унапред договорен сценарио у случају пораза.
Сада ће он опет да (погађате ) саопштава небулозе. Само да би себе правдао.

Мени је јадно колико су неки навијачи ЗАСЛЕПЉЕНИ потезима тог свињског курца Лукића, који изговоре налази свуда за сваки неуспех из године у годину и колико више мрзе Партизан него што воле Гану. Гледајте своја посла јебо вас пас.
Мислим, бар људи са којима се ја дружим, а који су велики звездаши су прилично реални да вам лукић уништава клуб, као и да он стоји иза сплетки око хапшења Џајића (има он своје разлоге, будите сигурни).
Ја у сваком случају навијам за ћелавог. Чини нам услуге.
Кад је неко најбољи и доминира толико година у свим могућим спортовима, нормално је да га мрзе, тако да све кул.

Доминација се наставља.

Рече навијач из фотеље.

Гледајте своја посла јебо вас пас.

Јебо тебе пас. У Рч.

да вам лукић уништава клуб

Уништава и тога су сви свесни. Али колико Томислав краде за вас, а ви тога нисте свесни и немате муда да признате. Е то су прави лицимури. Глодари. Идите глођите говна која сте вечерас изасрали овим намештањем.

Честитам на крађи, глодарчићи-

Buksnetino, šta Tole ima od lobiranja za Partizan?

Sto ono rece Velja Ilic:

Jebemumater, mnogo kradete. Aj razumem da kraduckate pomalo i polako ali vi ga preteraste jebote!

Сијалица је рекао своје, а он је био трећи у слагалици, па му верујемо.

Лок.