Prijava

Koristis li filter bombi?

Mislim ostavi se 2-3 litre ono preko 25 cisto da ima za ne daj Boze, a provalio sam da vremenom izgubi nekih 0,5

Isto se radi i od bečmenke, drevna kosovarska sorta šljive.. Daje masu u komini al užasna na fruktozi, pa moraš da asistiraš cukerom

ma jok, kakav filter

Колико процената има град ајмо један тест

valjda oko 2 ipo jebem li ga

anemože test na internetu jer ima gugl, to je opšte poznato

https://vukajlija.com/grad-stepen-i-posto/455723

čak ima i definicija o tome, možda si je i ti pisao i ovo je zavrzlama da ti damo više pluseva

Bomb nisi ti Reme pa da te cimam, nije tebi postavljeno

1-1,5 stepeni izgubi kad se ohladi bomb

Naravno da je opasna od nekih muljavih domaćina, ne znaš da l' je šećeruša ili zozovača dok ne probaš, a naravno, svi se takmiče u tome da radža bude što jača, pa ide prepek jedno 3 puta, pa aj kume da probaš, čekaj samo da obrnem hitnu. Mislim koji kurac više, rakija treba da mož da se pije, ne da njome čistim prozore i topim čelične grede.

Crvenjača odležala u bagremovom buretu 2 godine bar pa deset praznih mesta pa sve ostale

Ako mogu da biram 21,5 gradi da bude

Јавише се и прави људи на теми

Mislis na sljivu? Nije svaka vocka za istu gradazu mada ti si iz sumadije vi ste za rakiju ko bosanci za burek

Boh uloguj se na kosmopolitu ukloni ove duplake sto smaraju nek dodju sa originala pa da pricamo

До 20 гради преко тога ништа сем алкохола ни не осећаш, комотно је сипај у канистер што ти остао из доба шверца да му појачаш октанску вредност

Jeste Coa Šumadinci se baš kunu u rakiju jbg
Kajsija višnja jabuka itd se ne peku preko 18 gradi 17,5 je idealno sve preko ko špiritus bude bez mirisa samo pali po ustima ne oseca se miris voca
Šljiva se vec pece na 22 da kad se ohladi bude malo jace od 21 i ko Bog

Младеновац био главни својевремено за снабдевање бензином, после Смедерева