Prijava

Šta mislite ko bi bio adekvatan nasledik Tomislava Karadžića?

ŽIV JE TOLE UMRO NIJE DOK JE PARTIZANA I SRBIJE!

Ja mislim da bi limeni obavljao tu funkciju najbolje....
AJDEEEEEE PANTELIĆU AJDEEEEEEEE
POČUPAĆU TI TU KOSICUUUUUUUU
AJDE TI BRE TRIVUNOVIĆUUUUUU....Stani bre ko je ovaj Trivunović...PIŽOOOOOON KO TI JE BRE OVAAAAAJ....NAPADAAAAAAJ....NAPDAAAAAAAJ....NE RADITE TO ŠTO SAM VAM REKAOOOOO

Ja mislim da bi trebalo da damo pare Mijatoviću, da ne rušimo tradiciju crnogorskih predšjednika

Nek ostane Tole.

Тај фазон, док нас не престигнете по трофејима ооллололо

ЉУБИНКО ДРУЛОВИЋ

Kojem crnom Mijatoviću?

On je dobar menadjer, ima vezice u najvišim institucijama, vodio je najveći klub na svetu, Grobar je, crnogorac je, traži ga Roman

A za Tola naravno da se malo jače založimo i da ga dovedemo na čelo Fife il'
Uefe

Pa kako Grobar da bude predsjednik, neće biti regularno.....

Najbolje je da vrate Terzu, on je, čini mi se, iz OFK-a.... Valjda će tada biti regularno.

Koliko dugo traje mandat predsednika FSS? Ja ne znam koliko dugo je već trenutni predsednik na toj poziciji, ali mi se ne sviđa stanje u savezu već neko vrijeme. A još manje mi se sviđa to što se on ponaša kao da nema nikakvih problema u savezu. Ne razumijem čemu takvo ponašanje? A ne razumijem ni zbog čega se svađao sa bivšim selektorom?Medijsko prepucavanje je trajalo nekoliko mjeseci, dok selektor nije dobio ostavku. Stvarno nisam upućen u to ko je na ostalim funkicjama u savezu i ko bi mogao da bude kandidat, kao ni to koji uslovi treba da se ispune da bi neko postao kandidat za predsednika saveza? Moje mišljenje je da bi trebalo da se promijeni više od predsednika, da se čitav vrh srpskog fudbala promijeni i da krene više da se radi ozbiljno.

Neka mu sekretarica bude ciganka ili madjarica

Са Толетом до неслућених висина!Са Толетом до звезда!

Ко год да дође, биће боље. Чак и САВО.

ТОЛЕ ЛОПОВЕ!

Rasim Ljajić je jedina alternativa!

Ја сам ЗА, да нови председник буде кизо. Сигурно је довитљивији од остале багре, а и зна с'људима!