Prijava

Zena je ova sto jede....
http://d3uwin5q170wpc.cloudfront.net/photo/120413_460s.jpg

ima priliku da se dobro zabavi...a ona se goji

Zabavice se ona, nakon ove scene :)

Aahahahahahahaha! Kakva fotka! Jeste kralj ova što ždere, majke mi :)))))

Otkud znaš da nešto jede, ja mislim da se njih dve ljube a on odozgo moli da i njegovom kurcu malo posvete pažnju.

ocemo corave bake...

ocemo corave bake..

Ne znam, morala bih videti baku prvo :)

aurora072

Otkud znaš da nešto jede, ja mislim da se njih dve ljube a on odozgo moli da i njegovom kurcu malo posvete pažnju.

olololllool, i meni se čini kao da žvaće ahahahah

Јовичићу, ортак ти је цар! У праву је 100%, и тако и треба да буде - жена треба да зна да направи сарму и то јој је довољно!

VLASINBARE PROSVETLI NAS

жена треба да зна да направи сарму и то јој је довољно!

to ti kazem stavis joj preko bulje list kupusa i gurnes meso....posle je samo blago tapsati po guzovima da se lepo smota...

fofofofofo
i ja sam za to s buljom. Volim buljooke muškarce

lolo bas mi ruzno kad neko ima dva broja vece oci...

fofofofofo

ololololololololo!

Caro, ako ti ne odeš u anale, ovo hoće :))

Misliš da ga Cara daje u pedu tj u anale?

A, Caro?

Oximore, aj nemoj sad da mi se mangupiraš na forumu. Ioanko si dosadan ko najgora tetkica i još mi sada baulazniš sujetnim tetrasranjima.

Imaš dzankeeija na četu, kajzena tamo na ktitorskoj temi.... bla bla bla

zaboravio sam LOL :)

Ox šta ti misliš o ženama? I odmah nam kaži da li tu ubrajaš i svoju?

Mislim da je OX razveden???

Reci drugaru da su zene cudo i da ih treba prihvatati svaku ponaosob onakvu ekakva jeste i da je svaka na svoj nacin razlicita i da ih ne sablonizuje. Cini mi se da tvoj drugar ili nema iskustva sa zenama ili je vrlo lenj! Ovo nije sovinizam nego lenjost ili neiskustvo!
Uostalom ako mu ne odgovara to sto zene rade, upraznjavaju i ako ima predrasude nek se lepo ozeni muskarcem posto mu se cini da su muskarci aktivniji i da se vise zabavljaju ili neka ostane sam ako ima muda da pokaze da je sam sebi dovoljan!
Svejedno, drugar ti je glup i socijalno nepismen!