Prijava

Koji je tvoj izduvni ventil, da li si došao ovde da se socijalizuješ ili da brljaviš?
Zbog čega je ok, ili nije ok debilisati se preko weba i uživo?

Lično ja, debilišem se do maksimuma na ovom sajtu, nije mi cilj da ispadnem pametan niti me preterano intereuje mišljenje drugih.

Volim da trolujem jer obožavam da remetim koncepciju, mahom onu koja je kretenski nastrojena. Kul mi ja da vidim nešto što je kul pa onda tu ne trolujem, inače u svim situacijama trolujem.

Zašto ti troluješ i zašto ne?

Citiraću nekoliko postova sa pvt nn autora

Тролујем овде по цели дан, јер овде ако си нормалан, гледају те као да си дебил.

Trolujem jer je glupo da sada izadjem iz kuće i kažem celoj ulici da im jebem majke u pičku, neko će me prebiti pa moram biti fin

Тролујем јер у стварном животу сам сморуша права која само учи и фина је према комшијама и примерна је и културна

Trolujem jer ne znam za bolje

Ja stvarno ne vidim poentu da se otvaraju ovakve teme.
Mislim da tema definitivno zaslužuje lock... Razlozi su jasni...

Bioshocker

Ja stvarno ne vidim poentu da se otvaraju ovakve teme.
Mislim da tema definitivno zaslužuje lock... Razlozi su jasni...

NIsu jasni, stvar je tipologije bitisanja na netu. Nisi naveo jedan dobar razlog za lok...

Zašto gušiš forum ovakvim debilnim temama? Nikog ne zanima stvarno zašto ti troluješ. Idi jebi kevu likovima po ulici...

Bioshocker

Zašto gušiš forum ovakvim debilnim temama? Nikog ne zanima stvarno zašto ti troluješ. Idi jebi kevu likovima po ulici...

Aj pričaj u svoje ime. I ti si ko mutav zagušivao sa lajkovanjem straje pa ti niko nije rekao da ideš da mu ližeš buljsona u Kragujevac.

Lol, nemaš pojma čoveče, koga uopšte zabole za trolovanje? Ajde katanac, Cara spavanjac...

Тролујем јер сам уплатио интернет поштено, и сада се забављам. Није то мала пара. Овде могу да се дебилишем до максимума, не кажем да се не дебилишем уживо, нити тврдим да нисам дебил, већ само наглашавам да после неколико сата штреба морам овде да искалим фрустрације, јер немам могућност да то урадим на други начин. Некада и имам, али то су ретке прилике. Све у свему, нисам овде већ више од годину и по да бих се социјализовао или нешто научио, већ да бих се максимално спрдао. Ове две горе наведене ствари само успут.

Vi koji trolujete ste kompleksaši koji nemaju muda da se kače sa likovima u RL. Kako ste jadni samo...

dosada je razlog...i volim sprdati ljude

У реду је троловати и зезати се.

Сутра имам испит. Чекали смо 3 месеца да професор изда нову књигу, одлагао нам је коловијуме да би на крају рекао да ипак учимо из старе и крнуо нам испит сутра, иако смо претрпани осталим предметима, њега реално боли курац. Учим више од две недеље дуже од 9 сати дневно, бели дан не видим, не личим на људско биће и јако сам напета. Најрадије бих му сутра јебала мајку словачку, али пошто би то било санкционисано, морам да искулирам.

А најрадије искулирам на овом форуму. Мало лолочем, мало се јама прељева, мало читам аурорире постове и ваљам се од смеха и некако та нервоза прође. Кајзене, хвала ти што нам обезбеђујеш ову терапију.

Al ovaj Šoker troluje.

Za trolovanje treba uvesti ban na 9 mjeseci, i onda da se rodi još jedan ban na mjesec.

Bioshocker
Vi koji trolujete ste kompleksaši koji nemaju muda da se kače sa likovima u RL. Kako ste jadni samo...

и помислио сам да је трол након овога, лололол.
одлична тема.

kada mi u zivotu ide dobro nemam potrebu za trolovanjem i zajebavanjem ljudi...a kad mi ide usrano volim da trolujem na netu i neprijatan sam prema ljudima u rl...i u zivotu i na netu,svejedno,ne pravim neku razliku,ljudi su kako god okrenes...dobro,mozda se nadje i neki vanzemaljac,ali ne pravim razliku

a šta je trolovanje?

a šta je trolovanje?

To!

Ja ne trolujem po netu puno i najgori sam lik jer volim da trolujem uživo....obožavam to....priznajem najgori sam...samo sam ono sa Sektalikama trolovao jer je bilo do jaja....

NEMOJTE DA TROLUJETE TEMU O TROLOVANJU !!!!!

Тролујем и у РЛ. Пун ми је курац свега, ако не дам услов за трећу септичка јама мог живота ће се прелити. Направим паузу овде, мало се издува. Штреб, штреб, трол, штреб, трол, спавање, штреб... Набила ми говна три испита у три дана, немам коме да се жалим, могу само да тролујем. НАПРЕД ТРОЛЕ ЛЕ!

i ja isto volim nervirati ljude,ja sam jedno djubre obicno!!