Prijava

A JEL VAS NERVIRA KAD VAM STIGNE SMS OD NEKOGA A SVE NAPISANO VELIKIM SLOVIMA?

trolovanje je mama !!!

I šta sad kao mislite da ste zanimljivi? Ljudi nemaju leba da jedu a vi trolujete...

Nemoj reme jebo te, na dan kad sam provalila tog debila pustila sam da peva jedno 4 sata bez prestanka, a posle sam to sanjala i eto, sad nemam 2 daske u glavi.

http://vukajlija.com/forum/teme/25099-adolf-hitler kakav bre dzimi,ja sam na ovoj temi objasnio neke lekcije iz trolovanja

ahahahahahahah :) Jebiga nadžak, ja sve to u duhu teme. A i koga zabole, možda se još neko navuče na ovo. :)

Brate evo sad opet ne mogu prestati da slušam. Zašto si mi to učiniJo?

Trolujem od muke. Iz nemoci, ocaja. Zato sto sam nepopravljivi optimista. Kad vidim neki glup poster, ili izjavu, osetim se ugrozenim pred glupacima. Ima ih mnogo. Moram da se borim nekako, pokusavam da u tome vidim bar nesto pozitivno. Cesto je jedina pozitivna stvar u tim situacijama samo prilika za trolovanje.

pa nem pojma Nadžak, lik je pobediJo. :)

Trolovanje je ono kad ne procitas definiciju a das minus jel da?

Reme zasxt0 sy t0 0kachy0 decxko????

Trolovanje je rolovanje džojusa u t, ona šema kada nadogradiš malu rizlu sa još jednom, ali poprečno zalepljenom

Cara™
Trolovanje je rolovanje džojusa u t, ona šema kada nadogradiš malu rizlu sa još jednom, ali poprečno zalepljenom

Ali zar nije to king size rizla :(

Jok matori, ovo ti je kada nemaš tu king sajz pa od 2 skrpiš jednu

ja trolujem jer nisam dovoljno inteligentan da privučem pažnju drugih na neki ispravan način, i onda moram da se glupiram i trolujem ne bi li me neko primetio, realno.

Petar Pan Pezo$

ja trolujem jer nisam dovoljno inteligentan da privučem pažnju drugih na neki ispravan način, i onda moram da se glupiram i trolujem ne bi li me neko primetio, realno.

Ista priča, jednsotavno, previše sam retaardiran da bi bitisao u stvarnom prostoru pa sam se zato instalirao u vaše monitere a po noći vam kenjam u kućištu.