Prijava

Itekako, pogotovo ako stojim ispred ogledala. Dok vozim, kada jedem i preko pvt.

хаха.

колико би до јаја фора била кад ти нико не би одговорио овде, него одговориће, стока вукајлијашка...

Da kad me nešto žešće iznervira

Кад радим нешто псујем сам са собом, али то изгледа као да причам.. Уствари кад радим тако и ако се концентришем, мислим да изговарам нешто попут

Сад ћемо да видимо, може ли ово овако.... Аха, чек, чек, чек...

Пар пута сам себе ухватио тако...

Јесам ли ја луд?

Da. I, kada se raspravljam sa sobom imam obicaj da kazem naglas "jesam ti rekao da sam u pravu" :D, koliko god cudno zvucalo.

Нон-стоп. Јутрос сам се сита испричала сама са собом.

колико би до јаја фора била кад ти нико не би одговорио овде, него одговориће, стока вукајлијашка...

Istina, al kad smo već stoka, da i ja odgovorim:
Redovno. Pogotovo kad spremam kuću.

Stalno to radim, dok me žena ne prekine pitanjem:"Normalan li si ti?"

Moram ali moram da se konsultujem sa zidovima i ponekim delovima tela....

Kod mene se trenutno vodi polemika o ovome.
Podeljani smo 3:1
Osoba 1 kaže da mi pričači nismo normalni, jer koj će ti kurac reči, ako o nečemu misliš?
Kao, bolje zvuči nego kad ćutiš.
Trenutno je osoba 1 u wecwju i plače u SEBI, jer ne sme na glas :)

Moram ali moram da se konsultujem sa zidovima i ponekim delovima tela....

Apsolutno tačno.

S obzirom da je tesko naci normalnog sagovornika normalno je pricati sam sa sobom, sto i ja cinim.

Ja imam imaginarnog prijatelja i stalno mu se ispovijedam ali on meni ništa ne govori. Mislim da me ne voli ali je on meni prirastao srcu.

Хахаха макице могу да претпоставим ко плаче у вецеју :))))

Ја прчам сама са собом по цењле дане јер сама живим и прође ми живот у самоћи.

obično kad napravim sranje...onda šapućem sebi nešto u bradu..uvek isto...kretenu, magarče, stoko..a onaj pametan odgovara "ti si bre kreten, ti si nas u ovo uvalio, ja sam ti lepo reko da to ne radiš"..a onaj treći kaže "nosite se bre u pičku materinu, pustite me da spavam, 3 izjutra"...

Počeo sam da pišem post na ovoj temi, ali ga je drugo lice izbrisalo. Trenutno se svađa sa trećim oko izbora četvrtog da peto preuzme kontrolu nad šestim i sedmim. Osmo samo nemo posmatra sa strane.

Da li pričate sami sa sobom?

StefanKostić

Ne, ali sa monitorom - DA

:Svih osmorica prekidaju prepirku i besno gledaju Caru:

NE DIRAJ MI MONITOR! ŠČUO!