Grafiti, aforizmi, poruke

  1. KŠ: Гаме Овер
    -----------------
    КŠ: КАРАЏИЋ ХЕРОЈИНАЦ! Dopisano ИНАЦ
    -------------------------------------------------
    BG: 2000-te ili 99-te ...Plakat "Hugo dolazi!" Iznad dopisano "Slobo odlazi"
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    Ako sam ponovio nije namerno.

  2. Добих у пошти...

    Alan Ford – naslovni lik, jer je najveća komercijala. Jedini pravi Amer u družini: lep koliko je glup, misli da ima dobre namere i služi da zasere stvar.

    Bob Rock – Škot. Nizak, iskompleksiran, večito nadrkan, barjaktar za sve ugnjetane sveta i ogledalo u kome mogu da vide tačno zašto su zaslužili da budu ugnjetani. Najpopularniji lik, makar u našem parčetu prćije.

    Sir Oliver Oliver – Englez. Nikad mu ne veruj, jer uvek traži kako da te zajebe i zaradi za sebe. Posebno ceni umjetnine, koje je mažnjavao po čitavoj kugli zemaljskoj. Scene u kojima guzi Boba Rocka su u jugoslovenskom izdanju bile cenzurisane od strane Vrhovnog komiteta KPJ.

    Šef, Gervasius Twinkleminkleson – Čeh, dakle Sloven, dakle debeo, lenj i u večnom iščekivanju da legne leb i plata, što se naravno nikada ne događa. U mladosti bio sportista i majstor za kućne popravke. Dijagnoza: terminalno marginalan.

    Jeremija Lešina – Žabar. Kukavac. Uvek ga nešto boli, nešto mu fali i zato se stalno žali. Jebiga, to je jedino što mu je ostalo, osim što ume da te taman toliko zajebe da ti proda zeleni limun umesto limete. Iako je hipohondar, činjenica je i da je mumija koja samo čeka da dune jači vetar pa da se raspadne na sastavne delove.

    Otto Grunt - naturalizovani Nemac, iz korena promenio prezime u Grunf. Kreativnost ispoljena samo u inženjerskim stvarima, za sve ostalo postoji isključivo čist bandoglavi entuzijazam dobrog vojnika Rajha. Šlag na rektalni rempling od satire "Alana Forda" predstavlja to što Švaba bespogovorno sluša baš Broja Jedan.

    Broj Jedan – očigledno Jevrejin, iako se to naravno nigde eksplicitno ne pominje. Mislim, ogroman nos? Štekanje keša? Uvek i svugde poznaje nekog i beleži sve u tefter? Majke mi, jedino bi očiglednije bilo da su na svakoj strani na kojoj se matori paralitik pojavljuje lepili one kurčić-bipere iz kineskih razglednica koji sviraju “Hava nagila”.

  3. Ovo je iz definicije. Bila je na naslovnoj pre 5-6 dana.

  4. Својетелефоно сам сликао ту слику.

  5. Својетелефоно сам сликао ту слику.

    Mislio sam na post iznad tvog, ubacio si se izmedju dok sam ja kucao. :)

  6. Mislio sam na post iznad tvog, ubacio si se izmedju dok sam ja kucao. :)

    Аааа. Нема везе, оће то :)

  7. "Svete ne okreći nam leđa, nismo mi pederi!"

  8. "Moj drug Ljuba najviše voli sedmu Božju zapovijest: NE ČINI PRE LJUBE!

    Život je kratak reče

    Teško je podnijela slavu... Prejela se.

    Ja nisam, ti nisi, ONANIJE.

    Kupio sam noćni sto i sad ne znam đe da ga držim preko dana.

    All we need is lova!

    Primakni se, nije ti toliki!

    Neka mi neko objasni šta će ženama triper?

    Nikad te neću zaboraviti... Samo idi!

    Volim slonove, to je jače od mene!

    Ja volim svoju zemlju. Popiškiću se na tepih."

  9. Na nekom frizerskom salonu pisalo: "Za dlaku ispred svih!"

  10. Меша кобјашњава тему. БРАВО МЕШО ! БРАВО !

  11. S oglasne table osnovne škole u Spuž, biseri s časova:

    Koja je formula vode?
    - H23
    H23?? Nikad nisam čula. Sjediš li ti na uši ili na sto? A ne no 4, 5, 6.

    Kako je knjaz Nikola došao na vlast?
    - Motorom!

    Za sledeći čas pripremite organe za razmnožavanje.

    Đeco, pa vi nijeste đeca!

    Aco, navedi mi jednu tečnost.
    - Feri.

    Prvo napiši pod au) pa onda ovo pod beu).

  12. -Не вјеруј жени која лаже.

    - Мило Тадићу !

    У један лифт:
    - Пу, опет се неко посрао.

  13. - Dajte kurve, leba ima i u zatvor

  14. Kaze meni cigance ciko ciko daj mi 10 dinara. I ja mu dam 15, ne zato sto sam dobar covek vec zato sto mi je bas dobro popusio kurac

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.