Prijava

Cuveni grafit iz '90.-ih: " Slobo, Šešelju! "

Ne znam jel' već neko pisao ali popularani grafiti u Obrenovcu su posvećeni nekoj Jeleni Pantić što ima veliki nožni palac.
Najbolji je : "Jeca Pantić lepotica ima palac k'o stolica"

Јеботе, знам једног лика из Обреновца и њега зову Палац лололол

Видео сам у Котежу графит: „ШЕШЉ ЗА ПРЕЦЕДНИКА!”

И древни натпис на основној школи у Овчи: „No gun, no respekte” лолчина

narode jedite govna! nemoguce da milioni muva grese!

Ко другоме јаму копа, тај је дилер допа.

Facebook laže. (my space)

Znaces ko si ako vodu nosis.

Стари графит од пре 15 година на НБГ-у поред трамвајске станице.

"Ти с Бувљака... НЕ улази!"

ололололо

Мени најјачи један у тунелу испод Каблара. Кад уђеш у тунел сви живи се потписју кредом, циглом или каменом (и мочугом), а на крају тунела плавим спрејом исписано:

Ја имам спреј

У Пг-у је био добар, чини ми се за Вељовићa, министра полиције.
"Министре Вељовићу, лако се другима срат' по глави, н'о направи стој па се посери себи за врат".
Нисам сигуран је ли тако од ријечи до ријечи, али битна је поента.

I am the most complete fucker in the world!

Obaveštenje u bioskopu u Leskovcu:
Nema semke grickanje, po pod pljuvanje i ženske za dupe vaćanje!

Verovatno je bilo, ali po meni, neprevaziđen grafit. (Po crticama je dopisivano)

- Marko je peder!
- Nije!
- Jesam!

Neprevazidjeni rafit u Baru:

Smrt zenama!

na zelonom vencu, tj prekoputa srednje ugostiteljske ima jedan grafit kojem se uvijek smijem - JEBO VAS AMSTERDAM, PUSIM SKANK NA VOZDU :)))

i naravno moj najdrazi grafit je onaj u mome kraju Zarkovu, kod Hipo banke, koji kad god ge prefarbaju uvijek neko samo podeblj - FRIDRICE NICE, ZARKOVO TI KLICE

Neko prikupio i okačio negde na netu

Stvarni natpisi na pakovanjima proizvoda širom sveta ...

Obaveštenje u praonici veša u Rimu: 'Gospođe, ostavite svoje rublje ovde i provedite popodne dobro se zabavljajući.'
Obaveštenje u praonici veša u Bangkoku: 'Ostavite svoje hlače ovde da biste postigli najbolje rezultate.'
U čekaonici rimskog liječnika: 'Specijalist za žene i ostale bolesti.'
U hotelu u Beču: 'U slučaju požara učinite sve da uzbunite hotelskog portira.'
U hotelu u Tokiju: 'Zabranjeno je krasti hotelske ručnike. Ako niste osoba koja to čini, molimo vas, ne čitajte ovo.'
Znak na železničkoj stanici: 'Pažnja! Diranje ovih kablova je smrtonosno. Bit će uhapšen svatko tko to učini.'
U izlogu švedskog krznara: 'Pravimo kožne kapute za dame od njihove kože.'
Na kutiji fena za kosu marke 'Sears': 'Ne koristiti dok spavate.'
Uputstva u letnjem kampu: 'U slučaju poplave krenite uzbrdo. U slučaju bujice brzo krenite uzbrdo.'
Na japanskom tosteru: 'Ne upotrebljavati u druge svrhe' (A šta ću drugo sa tosterom?)
Na paketiću 'Sainsbury's' kikirikija: 'Upozorenje: Kikiriki nije izvadjen iz čaure.'
Na 'American Airlines' paketiću kikirikija: 'Uputstvo: Otvorite paketić, jedite kikiriki.'
Na švedskoj motornoj testeri: 'Ne pokušavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama.' (Dali bi uopšte neko probao tako nešto)
Na dečijem kostimu 'Supermen': 'Nošenje ovog kostima vam ne daje moć da letite.'Na omotu sapuna 'Dial': 'Koristiti kao običan sapun'. (A kako se koristi specijalni, jel neko zna?)
Na 'Swanson' zamrznutim jelima: 'Savet: pre serviranja odmrznuti.'
U jednom hotelu, na nepromočivoj kapi za tuširanje: 'Napravljeno za jednu glavu'.
Na 'Tesco's Tiramisu' sladoledu: 'Ne okreći dno na gore' (Štampano na dnu kutije)
Na 'Marks & Spencer' zamrznutom pecivu: 'Pecivo će biti toplo nakon zagrevanja'.
Na kutiji 'Rowenta' pegle: 'Ne peglati odeću na telu'
Na korejskom kuhinjskom nožu: 'Upozorenje! Držati ga izvan dece'.
Na pakovanju kineskih ukrasnih sijalica za jelku: 'Isključivo za upotrebu u zatvorenom ili otvorenom prostoru' (Kakav jos prostor postoji?)
U Njujorškoj cvećari: 'Pošaljite cveće ženi koju volite... Kad ste već tu, ne zaboravite ni suprugu!'
U izlogu optičara u Čikagu: 'Ako ne vidite ono što želite, došli ste na pravo mesto.'
Na zidu automehaničarske radionice: 'Vozite tako da vam vozačka dozvola istekne pre nego život!'
U izlogu restorana u Glazgovu: 'Traži se pomoćni radnik da pere sudove i dve konobarice.'
U molerskoj radnji: 'Popravljamo sve što ste uradili po 'Sam svoj majstor' principu.'
U fotografskom ateljeu: 'Mračna komora za ljubavnike. Sve se razvija brzo.'
Na kraju šlepera: 'Ovo je moj kraj. Nemojte da bude i vaš.'
Na WC-u: 'Zbog popravka kotlića, prostorija će biti zatvorena u ponedeljak. Obavite danas sve što možete!'
U mlekari u Helsinkiju: 'Danas nema mleka. Pod danas mislim sutra, jer sam ovo napisao juče.'
U pariskoj krčmi: 'Pijanci koji izlaze dok se soba vrti, čine to na sopstveni rizik.'
Na oglasnom stubu u Kopenhagenu: 'Prodaje se pekara. Velika peć. Sadašnji je vlasnik u njoj već sedam godina.'

Blizu mene, park 50-ak metara ispod moje zgrade

"Čovek je jedna jebena stvar... Pogotovu ako je žena."

I dva klasika, koja se vrte po celom gradu, pa su svoj zid našli i u tom parku:

"Parkić ceo, na kurac mi seo"

i moj omiljeni

"Kom obojci, Tom i Džeri"

Isto u mom kraju, samo malo dalje

"Mrš svi na Banjicu, jebem li vam mamicu"

I jedan ludački, na potpuno nepristupačnom zidu, na 2-3 spratu

"-žensko ime- , ti si jedna uspešna, jaka i moderna žena, ti možeš sve"

Nisam siguran, ali nešto u tom fazonu je bilo...
Jao da, sad sam se setio. Legendarni grafit:

"Sanjao sam da je uginuo jedan delfin?"

i još jedan koji je jako kratko stajao

"First thing, I want some light!"

"Дргаи гости - ломимо кости"

Na Čukaričkoj Padini:

Bolje tenis na posteru nego penis u tosteru

i preko puta cigan-male:

Padina nije Banglandeš!

То тетка.

А овај на пасарели: ДО БРДА ЉУДИ ОД БРДА ЖАРКОВЦИ!
и

: НЕЋЕМО У ЕВРОПУ, ХОЋЕМО У АЗИЈУ!