Prijava

Чувени графит на згради дома здравља у Нишу:

"Ћу мрем за Мики!"

Па прецртано, а доле пише:

"Више се не важи!"

Да, и на вртићу у Нишу онај класик:

"Децо, Деда Мраз не постоји!"

Улаз у Жарково, "Фридриже Ниче, Жарково ти кличе!"

Испред оне фенски зграде што стално прскалице раде у дворишту лололо

То је Хипо банка, нема тога код вас:)

Па фенси зграда са прскалицама, које ми у цивилизацији зовемо БАНКЕ.;п

Jedan od naj grafita na Konjarniku 90ih je bio: Ne kradi! Vlast mrzi konkurenciju!!!

majka me crnim mlekom dojila - kaputić je za me krojila

Liman II tokom 90ih

Мени су најачи они ликови што не разумеју дуплу негацију па онда напишу СТОП ГЕЈ (прецртано) ПАРАДИ... Једноставно нема смисла - Стоп антигеј паради - пуна земља толеранције лолололо

nik sa kantera jednog ljaksea na zidu moje srednje ONE ONLY RIĆMA (A u krugu - anarhija), pa RIĆMA precrtano, i napisano RČMA (A u krugu);

ADAM GRICKA NOKTE NA NOGAMA na zidu menze kod Bajića u NS, prošle godine prekrečeno;

i popularni ПАРТNЗАН sa još jednom kosom linijom (/) u slovu N;

Još jedan legendarni iz 90ih:
Od moje kože bubanj neće biti!

Ovo je pisalo na mojoj staroj zgradi:
Rakiću jebaću ti mater!!!
Neko je kasnije dopisao:
Koristi kurton Milfa ima triper...

У Подгорици је лик направио графит, ал' баш оно се потрудио, са неким дрветом, птичицама, заласком сунца и осталом патетиком и пише порука: "И послије свега, ја те чекам, моја једина..."

А неко је испод дописао "Ти је чекаш а ја је јебем". Прије 2-3 дана видим да је тај "допис" био прекречен, али је неко опет исписао исти текст преко прекреченог. :Д

Сликаћу кад ме нанесе пут тудијен.

I mi bi da živimo kao rudari. (Dom kulture u Leposaviću, pre par godina okrečen.)

izasao sam iz zatvora a ko da nisam

Čkama lama, sedim ja u parkirano auto, bezveze bačim pogled udesno, vidim neka šarena patetika i kurac docrtan i počnem da se smijem onako blesavo, prolaze momak i đevojka, srednjoškolci a možda i osnovci, drže se za ruke, zaljubljen par, kapiraš, i veli đevojka nešto tipa "Pogledaj šta su mu napisali, strašno...". To mi bi smješnije i od kurca i od dopisa.

Inače, noćas viđeh grafit na voz, tu dolaze seksualno aktivni partneri da akcijaju, piše "Povedite te ribe u hotel". Bijahu 2 auta tad tu (sebe ne brojim, ja sam samo doša da pišam), i obadva se bijahu parkirala što dalej od toga znaka, da im ribe slučajno ne provale grafit.

bilo na glavnoj pošti u NS,do promena 2000.
NATO TRUPE,KARAMO U DUPE
onda smo zamenili uloge....

Zgrada glavne pošte u NS od 1988. do 1990. (posle je prekrečeno).

Ovo je Vojvodina !!!
(precrtano pa dopisano ispod):
Ovo je Srbija !!!
(precrtano pa dopisano ispod):
Ovo je pošta, budale ...

Zgrada kod nekadašnjeg Tunela Jevtinoće na Bulevaru Oslobođenja.

RED FIRM SMRDE (crni sprej)
SMRDIŠ TI SELJAČINO (crveni sprej)
SMRDITE OBOJICA (zeleni sprej)

Novo naselje:
Mama ti je svecka žena ...
Mamuti jebu ...

U zgradi BIGZ-a:

2389

Na dorčolu, na dvestotinak metara od mene:

Lišće šušti,
Ime tvoje,
Volim te Milunka,
Majke mi moje!