Prijava

Naime, čuo sam da će se desiti neko sranje sa magnetnim poljem Zemlje i doći će do promene polova. Mene zanima, kako ćete se ponašati u novonastaloj situaciji. Ja baš nešto kontam da će da me boli kurac da počnem da brijem noge.

to se nece desiti,to je glupost isto ko i smak sveta 2012...kakva crna promena polova,nema nikakve sanse

neću da menjam pol, jer volim da jebem, a ne da budem jeban!

Moj kurac to magnetno polje neće dirati

Manijače, hteo ti ili ne. Misliš da će te Zemlja pitati šta.

Промена магнетних полова, господе боже међу шљивицима!

Ma kakvih magnetnih polova. O čemu pričaš ti?

Nema to veze s mozgom, zene ne znaju da jebu.

Ako dođe do promene pola, Cigani će se na JNA osećati kao kod svoje kuće i obrnuto. :D

I šta tom magnetnom polju smeta šta je meni u gaćama? Neka ono gleda svoja posla

To znači ovi što šire noge drugima, moraće da počnu da šire svoje noge?

Ovo je zajebancija, ali može da se posmatra i kao zanimljiv misaoni eksperiment.

Zamislite, kada bi se zaista, nekom magijom, dogodilo da se svima na Zemlji promijeni biološki pol, ali da stanovnici zadrže svoja sjećanja kao i karakter, osobine i sve ostalo nevezano za pol. Šta mislite kako bismo se snašli u takvoj situaciji i na šta bi to ličilo?

Ja sam gledao takav film, tinejdžerka i maljavi lopov se zamene. Pa ona ne ume da piša već joj pomaže crnac. Kaže joj tri puta ga otresi, ali ne više jer se onda već igraš sa njim

Naime, čuo sam da će se desiti neko sranje sa magnetnim poljem Zemlje i doći će do promene polova. Mene zanima, kako ćete se ponašati u novonastaloj situaciji. Ja baš nešto kontam da će da me boli kurac da počnem da brijem noge.

retko, bas retko duhovit post na forumu :)
svidja mi se fora i koristicu je od sad.

Šta mislite kako bismo se snašli u takvoj situaciji i na šta bi to ličilo?

Skoro pa isti kurac, samo što nije. Fukse postanu jebači, jebači postanu fukse.

3 године сам био на јужном, а онда сам пуко и рекао себи ТИ МОРАШ ДА ПРОМЕНИШ ПОЛ.... и пут под ноге на северни пол

Ja mislim da bi onda žene, tj. bivši muškarci volile pivo i fudbal, a muškarci, tj. bivše žene bi volili romantične komedije, krpice i šoping. U nekoj prvoj fazi bi se zadržale stare navike i sklonosti iz bivšeg pola. A to bi onda dovelo do opšte pometnje jer bi stare navike bile u neskladu sa novom ulogom.

Na kraju bi žene nastavile da vole pivo i fudbal jer je to gotivno, a muškarci bi im se s vremenom pridružili, jer bi se njihovo tijelo puno testosterona smorilo od šopinga i krpica.

Neke bi žene možda i prestale da vole fudbal, ali bi sve nastavile da vole pivo.

која тема, нисам ни читао први пост......капирао сам да се ради о транџама. МИНУС

ovo je totalno glupa tema