Utisci o radu moderatora

  1. Увек је до јаја рећи некоме да има мали курац, шта год било у питању.

  2. Ма не знам ни је шта сам хтео да постигнем, кад мало боље размислим. Тачније, знам да нећу ништа, и да је оно скуп бачених минута и потрошеног нечега (меморије, места на серверу?). И струје. Јесте ли знали да један клик на Гуглу, тј. обављање те радње ослободи количину енегрије довољне за кување шољице кафе? Ово сигурно нисте знали.

  3. Хаха, ова Аурора не може без помињања Џимија и то ти је. :)
    Мара још чува скриншотове, јест' да не волим тај акроним, али рећи ћу ЛОЛ. :))

    Џери и остали, примљена конструктивна критика к знању, потрудићемо се да коригујемо то што не ваља.

  4. Ova cela tema je jedan veliki privid demokratije, south park pelcer. Demokratije nema kada ti mač stoji nad glavom - ako vam dosadi tema, samo ćete je zaključati i bole vas kurci. Moderatori su ipak jednakiji od drugih.

    Nadam se da ćete to isključivo koristiti na pravi način, kao što uglavnom i radite. I voleo bih da vidim da neko od vas prihvati kritiku (evo, Džimi iznad piše da će prihvatiti).

  5. Само ујутру. После одо да штребам. :) А и увече ми кочи сајт.

  6. koje sranje od teme. šta kao mi napišemo šta nam smeta kod pojedinog moda i onda će on/ona kao da promeni svoje ponašanje?! svašta... meni da neko dođe i kaže mi da mu kod mene smeta nešto (bilo to u RL ili na netu), bila bih u fazonu "mhm, zanimljivo, ajde idi vidi dal sam tamo"...

  7. Nešto mi se čini da nisu previše vredni. Eno još uvek stoje posteri koje sam prijavila. :)

  8. Па, наравно да ће да промени. Зато је и отворена тема.
    Лемајић, јесам ли ти већ рекао да немаш смисла за хумор? :P

  9. ne zalaze oni u postere, isključivo vise po forumu i banjaju ljude za svaku glupost...

    edit: jesi džimi i hvala ti na tome, otvorio si mi oči! ne mogu ti opisati koliko sam srećna što neko kao ti ima takvo mišljenje o meni i što se moj smisao za humor ne uklapa u tvoje standarde... :)

    edit 2: aha, promeniće, vidim da su sve ostale teme na ovu temu (a bilo ih je) učinile da modovi radikalno promene svoje bezobrazno i bahato ponašanje. ja da sam vlast, ja bih vas sve u aps!

  10. Vidim da je ovu temu isforsirao Džimi samo ne znam koja je poenta. Kada su autori prošli put komentarisali moderatore sve su napljuvali sem Ivane i šta se desilo na kraju? Ona je jedina razmodovana uz Džimijevu opasku: "Vama je izgleda dobar mod koji se ni u šta ne meša i koji se nigde ne javlja kao da ne postoji." Šta se sad desilo... za moderatora je izabrana devojka koju niko ali niko nije predložio za moda kada je bila otvorena ta tema. Svi znamo da je ona neka čudna riba koja se muva na četu i priča samo sa Stormom neke glupe priče. Nikad nisam video da komentariše neke definicije ili postere pa ne znam na osnovu čega je ona izabrana za moderatora... Možda ćete reći šta se ja javljam sa 5-6 definicija, kao da sam plodan autor, ali niste u pravu. Ja imam jedinstven način pisanja koji se ne sviđa moderatorima jer su mi definicije malo bolesne i veoma smešne. Napisao sam mnoooogo defki, ali pošto nemam pristup groblju ne znam koliko tačno, ali sigurno je i to više od Črč Pab. To je moj stil pisanja i volim da se zajebavam, zato sam i došao na sajt. Vidim u komentarima da se ljudi iskidaju na moje defke dok ih modovi ne izbrišu. Zabole me za skor, ali koliko vidim, skor nije ni bitan jer i ako si 365. po popularnosti možeš biti mod, a dečko koji je prvi i koga su mnogi predlagali za moda ne može to da bude. Evo već vidim sledeće moderatore: Mara Munja i Jericho. Opet kažem: Ne znam koja je poenta ove teme jer vas zabole za naše mišljenje. Radićete šta hoćete kao i dosad, a mi koji ovde iznesemo iskreno mišljenje možemo popiti samo ban i ništa više.

  11. Vidim da je ovu temu isforsirao Džimi samo ne znam koja je poenta.

    Не. Аутор Најлон кеса је предложио да се откључа стара тема, па је Френки на модфоруму предложио да се ипак отвори нова, модови су се сложили, па и ја са њима. Нисам ја ништа исфорсирао. Мојне дезавуишеш народ. :)

  12. Daj da se i ja poserem na temu.

    Ja sam vise za promjenu pristupa prema moderatorima.
    Dje god da dodje neki moderator, na neku temu, cet, pola ljudi se malo uprpa i povuce rucnu, kao moderator je tu, paze da ne lanu neku rijec i tako to.
    Moderatori su tamo gdje su teme predvidjene za obracanje moderatorima i tako to, na svim ostalim dijelovima sajta oni su clanovi ko sva djeca.
    Isto tako, moderatori ponasajte se ko obicni clanovi na temama koje nemaju veze sa moderisanjem, neki se ponasaju tako od pocetka, neki trebaju malo vise da se ponasaju.
    Uglavnom, ponasajte se i vi i mi.

    Jel mi valja kenj?

  13. Кењ прва лига. :))

  14. Jel mi valja kenj?

    Skroz je na mestu.

  15. Ti si rekao: "U pravu si, ova tema treba uvek da bude otvorena", a tvoja reč je zakon. Ali to nije važno, ti si meni uglavnom ok, poenta je u tome da se većini vas jebe za mišljenje autora.

  16. Ti si rekao: "U pravu si, ova tema treba uvek da bude otvorena", a tvoja reč je zakon.

    Нећемо сад да претерујемо. :)

    Ali to nije važno, ti si meni uglavnom ok, poenta je u tome da se većini vas jebe za mišljenje autora.

    Да будем искрен, 80% аутора овог сајта и нема неко развијено и дефинисано мишљење које може да испољи уз квалитетну аргументацију, па га, као таквог, и не можемо узимати у обзир. Али има и аутора који све лепо објасне и аргументују, реално сагледавајући стање. Ево, Ремац је баш леп пост написао.

  17. Нећемо сад да претерујемо. :)

    Baš preteruju. :)

  18. Remčev text je previše neutralan. A da, mogući budući mod osim Jericho-a i Mare Munje je Sos. Džimi poješće tebe ovi novi modovi i budući koje će ovi dovesti. Videćeš...

  19. Zabole me za skor, ali koliko vidim, skor nije ni bitan jer i ako si 365. po popularnosti možeš biti mod, a dečko koji je prvi i koga su mnogi predlagali za moda ne može to da bude. Evo već vidim sledeće moderatore: Mara Munja i Jericho.

    Daleko bilo. Jedino ako se pocne placati. Plus sto sam ja u top 300, takoreci prekvalifikovan. The story of my life.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.