Utisci o radu moderatora

  1. Nije neutralan nego je u vaser-vagu.

  2. vaser-vaga kaže da sa mnom teraš šegu, dabogda da dobila pesak u bubreguuuu!
    Jeste neutralan ali se ipak slažem sa onim što si rekao.

  3. Svi serete ko foke.

  4. Ја само да променим мишљење, ако има модератора који варе буксне у количинама као ја, могу слободно да кажем да су то најбољи модератори.

    Ако их има, нека се јаве.

  5. Jbg, mog'o sam i ja da serem po njima, al mogu oni isto tako da seru po meni za milion stvari.

  6. Реално, свако може да кења по свакоме, али се на крају сви нађемо на буксни.
    Има за све
    http://vukajlija.com/var/uploads/avatars/201101/43500/medium____________.jpg?1305792129

  7. Ево, Ремац је баш леп пост написао.

    А ти оћеш да твас фале ође је ли? :Д
    Е па курац, пичка си јер слушаш Металику.

  8. Буксна мира! адања полак!

  9. Сад ћу ти рећи оно фамозно: ''Море, ниси се ти Металике наслушао, дечко!'' :)

  10. То, то :)
    Џабе, слуша'-не слуша' исто говно остаје :Р

  11. Ko vari sa modovima zaslužuje naslovnu :D

  12. Мој утисак је да модератори превише дискутују о модерисању. Само треба погледати најактивније теме.

  13. i zaključavaju teme gde se sprdamo. Pustite nas da se malo zezamo ili ukinite forum i čet pa nek se samo definiše ako vam je samo to bitno.

  14. Ja sam dok me nisu omodovali mislio da moderatori ništa ne rade, biraju svoje definicije za odabrane i sprdaju se sa članovima.
    Kad su me umodovali uverio sam se u to iz prve ruke.

  15. Ja sam dok me nisu omodovali mislio da moderatori ništa ne rade, biraju svoje definicije za odabrane i sprdaju se sa članovima.
    Kad su me umodovali uverio sam se u to iz prve ruke.

    Ахаха! То! :)

  16. Е а да штрајкујете? Тад би били кул модови

  17. Е, па било је то ономад кад ДОтер беше мод.
    И Каиазен их размодује. :)

  18. али штрајкујете сви, јбте. Колектив :) И онда он нема кога и распадне се сајт лолололол

  19. Овај Џими, из бана у мод тим! Све ок, само докле више да правите глупости? Значи доста је било са манипулацијом и тиранијом.. Џими начичу те у граду! :))

  20. Da Fejze, i onda tebe umoduje, ako me razumeš. :) Pametan si.

    I dalje se žvaće na ovoj temi? A nigde nisam video neku kvalitetnu kritiku. Samo proseravanje. Smor.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.