Utisci o radu moderatora

  1. dakle, da čujemo, koji su to bili kriterijumi za črču?

    Kaizen ju je predložio. Eto.

    Da, da, neki modovi su je i ranije predlagali, ali to u suštini ne znači ništa, pošto neke članove mjesecima (a kako vidim - neke i godinama) predlažemo za modove, a eto ne vidite ih na listi. :(

  2. Kaizen ju je predložio. Eto.

    Za njega već duže vreme ide priča kako namerno upropaštava sajt.

  3. A zašto uopšte mi ovde raspravljamo o tome kada je čovek koji ima poseduje svu moć i silu na ovom sajtu (da se tako duhovito izrazim) tj administrator, odlučio da može Črči da poveri taj posao?

    Ovo mi izgleda kao politička tema na kojoj mi pričamo šta bismo i kako bismo a ne možemo da promenimo stanje. Po mom mišljenju i nije stanje koje bi trebalo da se menja.

    Dakle, šta zapravo treba da se postigne omalovažavanjem administratoreve odluke da nekome poveri moderatorsku dužnost? Jer osim prazne priče i utrošenog slobodnog vremena, ne vidim nikakvu poentu.

  4. Lulabi, najbolji mod s one strane Drine, a i šire. Omiljeno, odabrano i palac gore, mislim plus.

  5. Pustite je da se dokaže, dosta više polemisanja na tu temu.

    kizo
    I šta sad? Šta sa ovom temom? Oće neka demokratija da izbije? Oćemo li ući u EU?

    Koliko ste definicija mogli napisati dok ste svi kolektivno srali ta vaša crljiva govna?

    +

  6. PO KOM KRITERIJUMU?

    Kako smarate sa ovim. Čika kajzen drži sajt i hoće da mu isti što bolje šljaka i da što bolje zaradi. Normalna stvar. On daje mod status onima za koje misli da će najbolje da mu odrade posao. Pa nije to tender za nabavku jakni za Pošte Srbije pa da postoje neki određeni kriterijumi.

  7. Kaizen ju je predložio. Eto.

    A oet, ako ju je Kajzen predložio zašto mesalina toliko skače u nekvalitetnu odbranu, kao da ju je ona predložila i odabrala u dilu sa ostalima. Sada ispade kao da je Črč samo ubačena u tim.

    Po kom su kriterijumu ostali modovi procenili da ona ima to nešto to je izdvaja u odnosu na druge autore sa dvadeset definicija?

  8. Поента приче је колико ја видим администраторско непоштовање сопствених правила.
    Како ће онда други аутори да поштују правила које је администратор осмислио, уколико их се он сам не придржава?
    Једини разлог који се мени намеће је уништавање сопственог сајта, које ми опет, не иде у главу.

  9. Čekajte sad malo svi...
    Vama je glavni utisak o radu moderatora to što je administrator procenio da neko treba da bude moderator i izabrao ga? Pri tom se to dogodilo u poslednja 24h, ili malo više, za koje, taj moderator sve i da je Supermen, ne može ništa da uradi. Ne razumem vas. Ovo nije tema "KAJZHENE, DECHKO, NE BUDI JAJO, NEGO NAM KOBJASNI ZASHTO TI JE CRCH PHAB MODHERATHOR, LOLOLOLO", nego tema u kojoj treba da iznesete svoje zamerke na rad moderatora koji obavljaju tu funkciu malo duže vreme.

  10. messalina

    A zašto uopšte mi ovde raspravljamo o tome kada je čovek koji ima poseduje svu moć i silu na ovom sajtu (da se tako duhovito izrazim) tj administrator, odlučio da može Črči da poveri taj posao?

    E u tome i jeste problem, što su modovi jedna hrpa kenjatora, jer kada im postaviš suštinsko pitanje oni prebbace loptu na kajzena kako je to njegov sajt i bla bla bla. Od jedanput se modovi više ništa ne pitaju.

    Sigurno ste i vi imali udela u njenom odabiru pa je pitanje, šta je to nju diferenciralo.

  11. Ovo nije tema "KAJZHENE, DECHKO, NE BUDI JAJO, NEGO NAM KOBJASNI ZASHTO TI JE CRCH PHAB MODHERATHOR, LOLOLOLO", nego tema u kojoj treba da iznesete svoje zamerke na rad moderatora koji obavljaju tu funkciu malo duže vreme.

    Komprehenduj matori...

    ako nsi sposoban da odgovoriš na pitanje već da zataškavaš motive njenog umodovavanja onda lokuj temu. Ionako to radite svaki put kada ostanete bez argumentata.

    Kako je kajzen mogao da porvali da je Črč dobar mod? Na osnovu 20 defki? Na osnovu četovanja?

    Nećete da kažete istinu i to je to.

  12. Caro, Črča će siguran sam brisati i raditi više od ostalih modova, što je svakako dobro za sajt. Znam to. Još je na temi za predlaganje novih definicija bila najaktivnija i često brojala glasove umesto nas ostalih. A bila je i dosta objektivna što se ocenjivanja tih definicija tiče. Eto mislim da je to glavni razlog. Radiće kao Peki, a možda i više.

  13. A oet, ako ju je Kajzen predložio zašto mesalina toliko skače u nekvalitetnu odbranu, kao da ju je ona predložila i odabrala u dilu sa ostalima. Sada ispade kao da je Črč samo ubačena u tim.

    Nekvalitetna odbrana? Vidim tvoji argumenti obiluju argumentovanošću. Uskačem jer mi nije jasno zašto svoj boravak na sajtu posvećuješ napadanju i prepiranju oko stvari koje te, objektivno, kao autora, IČ ne dotiču.

    Možeš li i dalje da pišeš definicije? - možeš.
    Možeš li da komentarišeš? - možeš.
    Da posterišeš? - i to.
    Da uplatiš ktitora? - ni to ti Črčin dolazak nije zabranio.

    Stoga, pošto apsolutno nijedno tvoje pravo kao člana ovde nije ugroženo nečijim umodovanjem, reagujem jer bi oglušavanje o tvoje pritužbe izgledalo kao da te neko kulira - a to tek nije odlika dobrog moderatora.

    Dakle, je li ijedno tvoje pravo onemogućeno ovom akcijom?
    Osećaš li se ugroženim po pitanju tvoje budućnosti kao moderatora - ako imaš ikakvih pretenzija ka tome ili misliš da neko uopšte razmišlja o tome?

    Moje pitanje je : hoće li ti ruže sutra procvetati pod prozorom ako se ona razmoduje?

  14. Daj Reme, znamo da ce da radi, jos najbolje da ladi jaja. Nego je problem otkud sad ona, i sto samo ona, a ne jos neko? Na primer i tebe da su uzeli, radio bi, aktivan si, dobar autor itd. A sto nisu tebe uzeli?

  15. Tako su i Mrmuna odjednom ubacili u modove, pa eto, radi čovjek posao, a i ne preserava se puno po forumu.

    Jebi ga, demant momentalno. Pojavi se čovjek čim sam ga pohvalio.

  16. reme

    Caro, Črča će siguran sam brisati i raditi više od ostalih modova, što je svakako dobro za sajt. Znam to. Još je na temi za predlaganje novih definicija bila najaktivnija i često brojala glasove umesto nas ostalih. A bila je i dosta objektivna što se ocenjivanja tih definicija tiče. Eto mislim da je to glavni razlog. Radiće kao Peki, a možda i više.

    Pa brate, bolje da su tebe odabrali da budeš mod.
    Realno, razlozi leže u nekom drugom interesu, koji ima ili nema veze sa sajtom, jednostavno bio je cilj da se ubaci u družinu jer neki likovi imaju koristi od toga. Nagađam, ali ovo mi je jedini logički zaključak obzirom da ne mogu da dobijem pošten odgvoor.

  17. Men se sve čini da je DunKara htjeo da bidne moderator umjesto moderatora, pa mu sad krivo što nije.

  18. Dakle, je li ijedno tvoje pravo onemogućeno ovom akcijom?
    Osećaš li se ugroženim po pitanju tvoje budućnosti kao moderatora - ako imaš ikakvih pretenzija ka tome ili misliš da neko uopšte razmišlja o tome?

    Ne komprehenduješ, nije bitno kako se ja osećam u vezi bilo kojeg moda, nego je stvar kritike vašeg odabira jednog člana sajta koji sa autorske strane nije zaslužio tu da bude.

    Ponovi da se uverim da si shvatila.

  19. MA KOGA BRE BOLI KURAC KO JE MOD A KO NIJE JEBOTE, NAJNEBITNIJA STVAR NA SVETU. ALI JEBEMUMATER PA VALJDA SU AUTORI TI KOJI ČINE SAJT A NE ADMIN I MODOVI. NEKA JE KAIZI NJU IZABRAO, NEKA JE ON VLASNIK STO PUTA, ALI JEBENI LJUDI ČINE OVAJ JEBENI SAJT I BEZ LJUDI NEMA SAJTA JEBOTE! OVAJ SAJT JE KAIZEN NAPRAVIO ZA LJUDE A NE ZA SVOJE DRUGARE IZ KRAJA JEBOTE!!! IMAMO JEBENO PRAVO DA DOBIJEMO JEBENI ODGOVR NA JEBENO PITANJE BEZ DA NAM NEKO JEBENO GOVORI DA NEMAMO JEBENO PRAVO DA JEBENO PITAMO. U ČEMU JE JEBENI PROBLEM ŠTO DUNCARA I JA OĆEMO DA ZNAMO ŠTA SE KOJI KURAC DEŠAVA?!

    edit: slučajno caps lock...

  20. selenijum

    Men se sve čini da je DunKara htjeo da bidne moderator umjesto moderatora, pa mu sad krivo što nije.

    Može da ti se čini šta god hoće. Ovo nije tema za razgovor o takvom jednom sranjetu i nema potrebe da se lopta prebacuje na moje motive.

    Stvar je jasna, kako neko ko ne ume da piše defke i u tom kontekstu skoro da ne pomaže sajtu može da dobije ulogu nekog ko kreira kvalitet ovog sajta.

    Ako na ovo pitanje ne možete da odgovorite onda nema logike dalje razgovarati.