Utisci o radu moderatora

  1. pocinje polagano ovo da zastranjuje u spem...

  2. OK, otvorili ste temu da može svako od nas smrtnika da vas pljune, onako muški, po jednom. Prvo za kolektiv da kažem, umete da budete jako korektni, ali kad vam dune, možete da napravite tako gadan pičvajz da je to katastrofa. Neki (iskreno ne znam koji) imaju katastrofalan osećaj za relevantnost, jer toliki debilizmi iskaču po naslovnoj da to nije normalno.
    Idemo redom.
    Frencky Delevra - Korektan lik, nije nadmen kao određeni moderatori, u suštini, tip je totalno na mestu, i aminujem.
    Peki d džem - Previše ozbiljno shvata sve ovo, dobar je moderator, malo se zaleteo, ali je jedan od boljih, moram mu priznati... Nemam zamerki preteranih.
    Mylyca - Iskreno sam se brinuo kakva će biti kad je umoderišu, i prijatno me je iznenadila, isto nemam zamerki.
    Lullaby - Bilo vam je jako pametno što ste je umodovali ponovo, moderatorka za primer. Bez mrlje.
    Wojtek - Iskreno, ne viđam ga toliko, znam da je prioretizovao definicije.
    Mrmun - Dobar je lik, komunikativan, nije nadmen, uvek spreman da pomogne, sve najbolje.
    MarijanaP - Nemam pojma ni ko je likuša, nisam je nijednom video na sajtu, 'vata prašinu na moderatorskom pod-forumu.
    Džimi - Odlična odluka što ste ga umodovali ponovo.
    Che - Vu - Ja mislim da je on i dalje moderator samo zato što je umodovan među prvima, jer ima nekog staža. Nemam mišljenje o njemu. Subjektivno mišljenje: Nije za moderatora više.
    Energija - Enerdži, mogla bi bre malo da budeš drčnija, stroža, idi jebi keve naokolo, previše si kulturna. :)
    Uroš - Nemam specifično mišljenje o čoveku, nisam ga viđao.
    Celt - Ja mislim da bi trebalo, posle cele one tirade sa Virtuelom, malo d'o'ladiš...
    Messalina - Ne videh je nijednom, znam da je modulatorka, ali nikad je ne videh na delu.

    Eto, potrudio sam se, ocenio sam sve modove, nisam vas previše pljuv'o, nemam razloga. Pa vi vidite d'očuvate to mišljenje. U zdravlje. :)

  3. Немојте да закључавате, хтео бих и ја мало касније да се покаким овде.

  4. Energija - Enerdži, mogla bi bre malo da budeš drčnija, stroža, idi jebi keve naokolo, previše si kulturna. :)

    Jeste, taj over u Pazovi me preobratio! Sad sam sva kulturiška, i ne psujem više! :)))

    Šalu na stranu, nisam drčna ni inače, i ne jebem keve, a okreni-obrni to sam-što sam. Numem se izdrkavam, mora vežbam! :))

  5. pocinje polagano ovo da zastranjuje u spem...

    Isto kao i na prethodnih devet topika na temu "vaše mišljenje o moderatorima"...

  6. pocinje polagano ovo da zastranjuje u spem...

    Da Reme nije krenuo u advokaturu, pa onda i u propagandu "ko pise protiv modulatora, taj je gej" bilo bi bar 5-6 postova manje. Ja necu vise pisati, hteo sam Dzimiju da skrenem paznju na par stvari, ali od Remea ne mozes dopreti do coveka.

    Nemoj zakljucavati, bicemo dobri.

  7. Ovde izgleda jedino da se popičkaraš s nekim ili da skineš gaće da bi te neko primetio na delu :))

  8. Допирете до Џимија на јебених 6 страна. Келте немој да закључаваш нећемо више постовати овде. Је л' то ок?

  9. Bilo okupljanje u Pazovi niko mi nije rekao. Razočaran sam.

  10. Kakav over u Pazovi?

    Ma ja se ubila u Pazovi, pa izvela striptiz na sred plesnog podijuma, što reče Mess, da nas vide na delu. Kanda ljudima to malo bilo neprijatno. Konzervativni su.

  11. Sve moje zamerke na rad moderatora su pretale da postoje otkako je razmodovan najsuroviji od njih.

    +1
    Drago mi je da se Luli vratila, mislim da sasvim dobro moderiše, zna 90% definicija sa sajta, vrlo pismena...ne smem više da je falim, navlažiće.
    U suštini su mi svi ok., čak i Frenki koji me banovao zbog gluposti, gotivan mi skroz.
    Jedino Mirijana i Che vu su realno nevidljivi, ne ulazim u razloge kako i zašto, o tome nek kaizen bije glavu.Al' da sam na njegovom mestu vratio bih ZMIU za moda momentalno.

  12. Jeste, taj over u Pazovi me preobratio! Sad sam sva kulturiška, i ne psujem više! :)))

    Šalu na stranu, nisam drčna ni inače, i ne jebem keve, a okreni-obrni to sam-što sam. Numem se izdrkavam, mora vežbam! :))

    Energijo. Pa daj, jebemumater, znamo se. Poslušaj svoga crnca kad ti kaže da bi trebalo da pokažeš zube malo. :)

    A sad se javno izvinjavam (Naročito Mingu) što se ne pojavih u Pazovi, imao sam neke probleme lične prirode. Sledeći put dolazim, sa turom piva. :)

  13. Energijo. Pa daj, jebemumater, znamo se. Poslušaj svoga crnca kad ti kaže da bi trebalo da pokažeš zube malo. :)

    Ok, osim što sam overila i izvela striptiz na plesnom podijumu, imam i ličnog Crnca!!!
    Di ćeš bolje? :))) Žene će me sad pošteno ishejtovati. ;)))

  14. Ok, osim što sam overila i izvela striptiz na plesnom podijumu, imam i ličnog Crnca!!!

    Ne teraj me da zažalim što nisam došao uprkos problemima :) Imaš, imaš, eto ti! :D Na! :D

    Ma kak'i... Nisam ja tol'ko popularan ovdi k'o neki. :)

  15. Da Reme nije krenuo u advokaturu, pa onda i u propagandu "ko pise protiv modulatora, taj je gej" bilo bi bar 5-6 postova manje. Ja necu vise pisati, hteo sam Dzimiju da skrenem paznju na par stvari, ali od Remea ne mozes dopreti do coveka.

    Nemoj zakljucavati, bicemo dobri.

    + 1244
    Čoeče neš moderisat, odbi.
    Ja ne kontam npr. šlihtanje učiteljici kad je opšte poznato da učiteljica treba da bude prema svima ista jer svi skupimo da joj kupimo nešto za 8. Mart a ne samo šlihtara.
    Ja sam mislila staviti jedan jedini post, al jebi ga sad reme me zajebao.
    Ni na kog drugog rekoh nemam zamerku, Frenki se najviše eksponira i OK odrađuje posao, naročito cenim upozorenje pred ban, pa sad ako si majmun- pij ban, jebi ga.
    Od starih wojtek korektan, celt dobar autor, korektan je i on, pomalo prepotentan, ali lično mislim da sajt ne pati zbog tog.
    Energija najbolji ž autor, dobrica, ne vidim razlog što bi bila loša.
    Milica- potpuno dorasla zadatku, odlična.
    Mesalina- nemam pojma ni šta radi kad je nigde, kao moda, i ne primećujem, ali kao autorka je odlična pa pretpostavljam da i briše šta ne treba.
    Peki... Mlad je Peki još, ne treba se toliko uplitati s ostalim autorima, kao lik je dobar, pogrešne uzore ima tako da nekad i zastrani.
    Mrmun, meni OK, nekih ispada je imao na početku, u zadnje vreme ga i ne primećujem.
    Zmia...???? nemam ja pojma šta je radila kao mod, nigde je nije bilo, otkud znam šta je činjela a šta nije, kao autorka je ooooodlična, kontam da je skidala đubre ukoliko se uopšte bavila tim stvarima.
    Luli je OK kao mod, malo forsira par ljudi, al hajd sad :)
    Corleone...dobar je, matori.
    MarijanaP -e nemam pojma šta bih tu rekla, primećujem je na nekim veeeoma starim postovima.
    Ima li još ko? Črči srećno i da se ne pokondiri opijena slavom :)
    I da, vratite Bleka, pravda za Surovog!

  16. Чисто за Пајка и Енерџи један офтопић

    Баш сам се пријатно изненадио кад сам видео да нисам добио трајни. :)

  17. Извињавам се ал' ја морам. ААААААААААХАХХАХАХАХАХАХАХАХХА
    Аурора улепшала си ми дан, хвала ти. Јеботе који чопор ја не верујем. Страшно. Ал' правда за Суровог? Е то ме је дотукло. Мало ли вам је правде у новинама сваки дан, па сад и на сајту смарате са тим? Јебига. Ја испадох шлихтара, а једини рекох да не волим Милицу као мода, некако ми није за ту позицију. Сем Пекија, Џима и Милице ја друге модове нисам ни коментарисао. Ови такозвани кул ликови све модове понаособ нахвалише + Суровог, а Џимија чопоративно нападоше, по чему се ви разликујете од мене драги моји?

  18. Вређања - једном се десило да кажем људима у полушали ''јебем вас у уста'' и ти одма' отрчала да ме друкаш код Каизена преко ПВТ-а, па ми сад још пришиваш множину ''вређањА''. Мојне тако, молим те.

    Polušala:
    http://www4.slikomat.com/10/1123/t8f-Dimi.jpg
    Razgovor između Šane i tebe na njenoj definiciji. Kada si rekao da su autori na četu pičke, nas je tada tamo bilo desetak. Pritom, niko nije napujdao Šanu na tebe, nego joj je rečeno da si joj odabrao definiciju da bi je zajebavao, kao što i jesi.
    Zbog svega onoga, ne verujem da ćeš se ti ikada promeniti na bolje jbg. Možda me i razuveriš, ko zna. Čudni su putevi alahovi.
    http://www4.slikomat.com/10/1123/at4-KOMENT.jpg

    Luluce, tebi ću posle replicirati. Sad me mrzi.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.