Utisci o radu moderatora

  1. U pravu je Jericho za Burzuma, ali po meni, pored njega i Black Hole i Zyclon treba da budu modovi, aktivni su, imaju genijalan smisao za humor i jedne od najboljih definicija na sajtu.

  2. Напис'о сам 16 дефки за последњих 25 дана. Мало ли је?

    Vidi stvarno, izvinjavam se! Pratim te prilično kraće. Nisu loše ove defke, samo nastavi da pišeš, nemoj previše da se razmoderišeš. :)

  3. Ја сам Бурзумов велики поштовалац, а поуздано знам да га штује још најмање 10 људи које знам. :) Да не помињем оне које не знам.

    A bre, ne jebi me, znas o cemu pricam.

    Ali ja sam uvek za drugu sansu, mozda ces izvuci neke pouke i biti bolji nego ranije. Mada vidim da vec demagoski odbijas kritike na svoj predjasnji rad, sto ne obecava napredak. Ali tvoja i Kazanova stvar. Ako on misli da si ti bolji i pravedniji od Surovog, neka mu bude, meni ni iz dzepa ni u dzep. Ili je mozda church pub dostojna zamena za Surovog?

    samo nastavi da pišeš, nemoj previše da se razmoderišeš

    Dobar savet.

  4. Е само да додам још нешто. Мени највише иду на курац људи који дођу и напљују модове јер је то тако кул, буним се против власти, и тај неки рад. Мислим шта који курац? А искрено, види се разлика између спрдње и озбиљности. Брате или дај аргументе или ћути. А поготову је глупо о некоме судити на основу сајта. Преко сајта могу да стекнем само неку представу о тим људима, а никако не могу да знам какви су они овако. Зато и кажем да не могу да будем објективан, јер ја скоро све модове знам уживо, а они које не знам су ми често излазили у сусрет и били максимално коректни.

  5. Ja nemam utiske nikakve, al' eto čisto, kad sam naleteo...

    Svi moderatori su tako sjajni i sve ih volim! Oni su jako pametni i znaju šta je najbolje.

  6. Ај' и ја.

    Energy podbacila, razocarao sam se posle njenog overa u Pazovi...
    Crc mod?Mora da izgleda ali bas do jaja....

    +952 и омиљено.
    Лулаби, по мени најбољи мод тренутно.
    Френки, ок скроз. Брзи одговори, готиви Манчестер, све на месту!
    Пеки д Џем, ако изузмемо оно бановање фејса, које стварно није ни потребно, исто скроз ок. Чини ми се да је он најчешће активан.
    Мулуца, не'ам појма. Никад ништа нисмо причали, кол'ко се ја сећам.
    МрМун исто ок, изашао у сусрет пар пута максимално брзо.
    Месалина, исто ко Мулуца. Никад реч.
    Келт, Војтек, МаријанаП, ЧеВу, Урош (Д невидљиви) и Џимија и не примећујем, осим пар преписки на чету са некима од њих. Они су стелт карактери. Мада, Џими ће ускоро престати то да буде, ценим!

    Ај уздравље.

    БукснетинаТМ малопре

  7. Nisu loše ove defke, samo nastavi da pišeš

    Da ne znam bolje, zapitao bih se ko je od vas dvojice senior a ko junior. Okse, strašan si, majkemi :)

  8. Ја сам глуп. Ја свој став немам. Нисам дуго на сајту, па сваким постом неког искуснијег аутора мењам мишљење. Главни посао који модератори обављају ми не видимо. Или сам само ја глуп па не знам како да видим ко је шта обрисао ?
    Немам засебно неко мишљење о њима, а и ако имам мислим да су ликови. И то зато што сам чуо да су ликови, а устварни немам благе да ли су стварно. Једини модератор с' којим сам проговорио коју реч је мулуца, а и то можда 5 реченица... Ако се сетим некога да попљујем едитоваћу.

  9. Maro, nemam stav, u pravu si (mrzi me da se cimam citiranjem, i ovako ne znam kolko ću puta postovati).

    A taj ne-stav je u sljedećem: ignorisanje svih onih koji ovdje sikću za pažnjom (a i za moći, u stvari, iako to najviše zamjeraju modovima). Ali o njima na temi „Utisci o radu nemoderatora“. Ili i ovdje, ako drugi odluče. :)

    Ali da se vrnemo na taj moj ne-stav: kakav god da (ni)je, on se bar ne mijenja, dok je kod tebe bilo takvih slučajeva, što znači da ti baš i nisi u poziciji da mi to zamjeraš. Al ajd sad, da l’ je nemati stav u stvari nemati stav, ili imati stav ali ga mijenjati - ko to zna? Ja sigurno ne.

    Drago mi je da mi ne zamjeraš ništa u vezi sa mojim moderisanjem, pošto je to i tema ove teme.

    I da, nadam se da nisam gurnula nos gdje mi nije mjesto, jer ako me je neko spomenuo, valjda treba da odgovorim, bar da znaš da sam vidjela tvoj post i da mi nije frka da ti odgovaram, nego mi to predstavlja definiciju smora (a i modovi svakako previše postuju na ovoj temi, dosadni su :P).

    Tolko od mene, pa nadalje nastavljam da se držim svog stava.

  10. Reme, stvarno si zanimljiv. Ako si ti zadovoljan, treba svi da cute? Temu je otvorio moderator, i trazio utiske. Meni npr. ide na kurac kako se slihtas, pa ti nisam posvetio post, cak se ni usputno nisam osvrnuo na tvoje slihtanje. Pusti druge da pisu sta hoce, veruj mi da drugima daleko vise ide na kurac tvoje ponasanje nego tebi njihovo.

  11. Ako on misli da si ti bolji i pravedniji od Surovog, neka mu bude, meni ni iz dzepa ni u dzep. Ili je mozda church pub dostojna zamena za Surovog?

    Ово мени лично прелази границе доброг укуса, сад кад Сурови више није мод он је до јаја. И сад ћу да пљујем и по новим модовима јер је то тако кул. Мени гадно, не знам. Прво, Чрчила ће бити много активнија него што је Сурови био, а друго Чрчила је опет у много бољим односима са људима са сајта него Сурови.

  12. Da ne znam bolje, zapitao bih se ko je od vas dvojice senior a ko junior. Okse, strašan si, majkemi :)

    Pišam ja na staž. To je mrtvo slovo na papiru. I serem se na ove što su u firmi po dvajes godina pa niko ne može da ih najuri ni govnjivom motkom, a mi mladi udarnici uvek prvi na nišanu. :)

    I da: Slavk0 (sa nulom na kraju!) bi bio najbolji mod. Bez zajebancije.

  13. Sve moje zamerke na rad moderatora su prestale da postoje otkako je razmodovan najsuroviji od njih. Posle toga ništa više nije bitno. Utopija.
    Jedno pitanje; koji kriterijumi su presudili da Črč Pab bude moderator?

  14. Драго ми је због тебе Џерихо, стварно драго, можда бих и био увређен да ми твоје мишљење нешто значи. Питај дотичне модове, да ли их знам, и колико их већ знам.
    Ја сам малопре први пут одговорио на твој пост, а ти што си се пре тога осетио прозваним, није мој проблем, то само говори да сам убо у срж. Толико о теби. А реално, омрачили сте са Џимијем. Преименујте тему у "Утисци о раду Џимија". А на теми износимо утиске, значи и позитивне и негативне.

    Е да, ајде отворите и тему где можемо да туримо мишљење о другим ауторима. Биће интересантно.

  15. Минже Чрчила је баш активна на сајту, има доста оцењених дефиниција, стално је ту негде и искрено и на теми за предлагање нових дефиниција је била највреднија, веруј ми. Ми остали смо ту и тамо, доста џабалебарили. :)

  16. Kakav over u Pazovi?

    Neka me neko prokomentariše na toj temi što otvarate, jer osećam se baš neprihvaćeno ovde.

  17. Ово мени лично прелази границе доброг укуса, сад кад Сурови више није мод он је до јаја. И сад ћу да пљујем и по новим модовима јер је то тако кул. Мени гадно, не знам. Прво, Чрчила ће бити много активнија него што је Сурови био, а друго Чрчила је опет у много бољим односима са људима са сајта него Сурови.

    Ja sam u odlicnim odnosima sa njom, samo je problematicno da autor sa vrlo skromnim doprinosom sajtu bude moderator. Pitanje kvalifikacije, nista drugo. Siguran sam da ima dosta entuzijazma, i verujem da ima najbolje namere.
    Kako ti znas koliko je Surovi bio aktivan? I sa kim je to Surovi bio u sukobu? Ne branim ga, jebe mi se, samo kazem da je nelogicno i pogresno.

    Sve si izmesao, ja sam ulazio u sukob sa Surovim, Blekom, Prstom, Dzimijem, i svakome od njih ukazivao na greske. Modulatore bez integriteta necu ovom prilikom ni spominjati.
    A jasno mi je kako si dosao u tu zabludu - ti radis po principu "pljuni bivseg, uslihtaj se na vreme novom modulatoru".

    I pre svega, nije ovo tema gde ti tumacis sta sam ja rekao, niti tema gde ja tumacim sta si ti rekao. Ne treba da se mesas sve vreme i tumacis tudje ocene, pusti ljude da se slobodno izraze.
    Moderatori ce se sami braniti, stvarno nema potrebe. STVARNO.

  18. Joj Okse, sad bih i ja tebe nahvalio, al' neću, reći će ljudi da se ližemo. :)
    Ali nemam tih ambicija. Samo ću reći da sam se smorio i na onoj temi što smo je nas par vodili. Da nije ugašena kada je ugašena ja bih dao otkaz :)

  19. Минже Чрчила је баш активна на сајту, има доста оцењених дефиниција, стално је ту негде и искрено и на теми за предлагање нових дефиниција је била највреднија, веруј ми.

    Ok, hvala... Nisu baš neki, mislim da je 'rpa autora moglo na to mesto umesto nje.
    U svakom slučaju, Kaizene - nećeš jebati... :D

  20. I sa kim je to Surovi bio u sukobu?

    Хоћеш да ти их набројим?

    ti radis po principu "pljuni bivseg, uslihtaj se na vreme novom modulatoru".

    Не знаш како је Сурови размодован и зашто, не знаш колика је свађа избила са њим и шта се све издешавало. Јебига.

    Ne treba da se mesas sve vreme i tumacis tudje ocene, pusti ljude da se slobodno izraze.

    Немам живот.

    ЕДИТ:

    pocinje polagano ovo da zastranjuje u spem...

    Немој брате да нам рушиш Снешка. И даље се држимо теме. Ако је неки проблем што смо ушли у расправу кажи па да престанемо.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.