Utisci o radu moderatora

  1. Još kao dodatak moram da rpiložim da jo mnogo usrana tema.

    Tema na kojoj bilo koga boli kurac šta bilo ko piše... jer svako čita šta ga zanima i kao i uvek od ovoga nema nike vajde. Eto kritika na radi i do jaja... jaka stvar

    Treba otovriti temu, u servisu vukajlije, gde mogu da se prijave modovi za nepravilan rad, nameštene defke, za preloše odabrane postrere... treba uvesti sankciju za modove ako zaseru... a ne kao kritika.

    Kritika je kurac, ni vi ne kritikujete nekog kada zasere nego banujete te stoga, tema je užasna pičketina.

  2. Модератори су одљични, свако вероватно на свој начин иначе не би били овде а многи су овде видим пикирали њихова места

  3. Цара објаснијо.
    Тема је понижавајућа и за ауторе и за модераторе. НЕЛОЛ

  4. Че ву - добар мод мада га не видим да нешто модује.. можда је зато добар

    МаријанаП - плагијатор вазда била и остала

    Војтек - он је стварно добар модератор, а притом и креира хумор у Србији, где ћеш више

    Корлеоне - немам ни замерки а ни похвала, осим што је пар пута покренуо много интересантне теме које су ми се ба свиделе

    Џими - Ладно је Џими опет мод лололололо ДО ЈАЈА!

    Чрч паб - АААААХАХАХХАХАХАХХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХА
    ХХАХАХАХАХАХАХАХ толико

    Мрмун - истриповао дечко да је ово све стварно и да треба сузбијати гамад тј. оне за које он мисли да су гамад. Дечко олади мало није ово живот

    Френки ДелеРВа - он је добар модератор, стварно добар. Био сам скептичан кад је постао мод али ме је временом убедио да је на висини задатка. Просто један од ретких који се променио на БОЉЕ од кад је умодован. ТАЧКА!

    Лули - хм, Лули... добра је мада је сад у другом мандату много боља него први пут, мада контам да ће поново почне да се просерава

    Келт - туга

    Месалина - не видим је нигде контам да се више бави модовањем. Добра :)

    Милица - Њу не гледам као мода више је гледам као особу, тако да не могу да причам о њој као модератору :)

    Урош - Добар мод, ал што нема смисао за хумор, то је туга. Ништа лично, ал овде си ми мало досадан :)

    Енергија - Добар модератор, а и добар лик. Добар аутор, и добар смисао за хумор има.

    Пеки д Ђем! - Ах шта рећи о овој појави. Ништа јебено! Иде и доноси неке одлуке и којекакве пичке материне, банује због спема и вређања а онда као пичкетина најгора мене извређа као коња и то иза леђа на мод форуму. Толико о њему, све у свему лицимур! И клинац, јел сам то већ рекао?

    Позић од Фејзија! :*

  5. _AJAX_

    Модератори су одљични, свако вероватно на свој начин иначе не би били овде а многи су овде видим пикирали њихова места

    Matori, vrlo mudro rezonuješ.
    Šta kontaš, ko je bolji, Dee Dee ili Dexter?

  6. treba uvesti sankciju za modove ako zaseru...

    Dokle god rade za dz, smesno je pricati o ovome. A da, rade za slavu i privilegije.

  7. Ево овако...

    Кренућу од тога да немам одабрану дефку од стране мода, него су биле обије изгласане, дакле никоме нисам ништа дужан...

    Ево ређаћу по овој листи сад која је на Модовима и активностима:

    Урош

    Лик којег нисам знао нешто много прије него што је постао мод, тачније, нисам се смуцао по форуму до прије пар мјесеци, кад је постао оно, нисам имао неко мишљење о њему, али сам видио да је ок аутор и поред моје несигурности тада, ја мислим да је ок мод, иако сам мислио да неће бит'...
    Фин је момак, фину комуникацију има са ауторима итд.

    Пеки д џем

    Пеки је мало жустрије кренуо у каријеру мода, мало је навалио на то бановање и слично, тј на оне постове саркастичне и арогантне на теми Информације о банованим, па су га људи замрзјели... Мени је исто кул лик, иако ме бановао пар пута, што, заслужио сам, јебига, што би имали двоструке аршине... Има и сад обичај да буде мало превише строг, али добро...
    Дакле побољшава се.

    energija

    Енерџи је јебач... Мени је она ликчина и баш ми је кул што је постала мод, јер је опуштен лик, зајебава се, што би модови били уштогљени....
    Знам да прати дефке нове, тј кад је на сајту, јер се десило пар пута да ми обрише дефку у року од 2 минута, а да прије тога остави коментар.

    mylyca

    Ја сам био против тога да буде мод, није ми се свиђала идеја, и ако знам што и како она ради, мене бог убио... Баш не знам колико дефки брише итд, углавном слабо је иђе гледам осим на чат једно вријеме, сад ни тамо...

    messalina

    Меса је објективна, то знам... Мислим да ради да ваља, нисам сигуран сад :)

    celt

    Што рече кумара, он би нас све изнапушавао да може... Стари мод, цијеним да је објективан и да зна што ваља, често је ту...

    Lullaby

    Лули... Мирна, фина... Често на форуму...

    Francky Delevra

    Вазда налетим на њега и пекија кад серем на теми за одговоре модератора, па ме дотични вазда банује, јебем га у ћилу...
    Имам утисак да лик баш прати нове дефке, брише, чита итд...

    Mr. Moon

    Њега исто сријећем ријетко туда, или смо у различито вријеме.... Десио се онај мали инцидент, али добро, све је заборављено.

    church pub

    Јао, ћрћа ♥ Браво ћрћо, нека ти је са срећом :)
    Свиђа ми се избор ње за мода.

    Џими

    Пичка која слуша металику, јебала га она. Не ваља, брате, не ваља, јебига...
    Мени готиван лик, кад је размодован, толико је пљувачине било итд, не знам зашто... Ако тролује, нека тролује, то је зато што се други примају, да се не примају не би ни троловао...
    Њега свуђе сријећем, на форуму која год да је тема, ето га... Пише често, јес' да се просере од кулина бана, али да ваља...

    Korleone

    Корле... За њега знам да брише постере, или ми се само тако чини... Исто стари мод, дакле смирен, сталожен, ради свој поса да ваља у тишини...

    wojtek

    Он се зајебава, кулира, али мислим да је и он доста често ту, е сад колико брише, то не знам.

    МаријанаП

    Њу баш, баш ријетко сријећем, преријетко.

    Che-Vu

    Њега тек... Ко бјеше он?

    Што се тиче суровог, није ми се свиђало његово дводневно лудило кад брише и што ваља и што не ваља, шта који курац.... Бахат је био много... Много злоупотребљавао власт...
    ___________________________________________________

    Да подвучем линију, свеукупно мислим да ова скупина и није толико лоша.... Ни из џепа ни у џеп ко је мод, само да се мало више бришу нове дефке које су срање, јер се деси да прелистам 10 страна и од тога има двије дефке да ваљају...
    Дакле мало чешће прелиставање би ваљало....

    Glavna zamerka modovima je što smatraju da su bitniji od autora, što je napravljeno da je to funkcija od važnosti na sajtu, što se svi utrkuju da budu modovi na ovaj ili onaj nači i što se priča mota okon njih.

    Ово бих потписао, јер сајт није ту ради модова, него ради аутора, ако нема аутора, који ће курац модови?..

    Значи, ви сте ту због нас, само да знате, и чак сте у положају као наставници, морате да трпите наша срања, и да опраштате доста пута.

    Није ми јасно, сад видим, зашто би се неко мијењао? Ето поменусте Џимија... Што му фали?

  8. Фејз јел то мислиш на дефиниције или овако, на коментаре?

  9. Dokle god rade za dz, smesno je pricati o ovome

    Jok batice, ima na sajtu likova koji plaćaju sajt u dobroj količini, prevenstveno sa te tačke gledišta modovi treba da su na usluzi jer je usluga plaćena. Ako nešto platiš red je da očekuješ kakvu takvu uslugu a ne samo drugarski odnos?

  10. Smarko sto si mene izostavio?

  11. па на коментаре, на дефиниције твоје немам замерки чак су ми и одличне! Ал ниси такав кад смо на пиву, тад си духовит.. јебем ли га што имам такав утисак овде :)

  12. Još kao dodatak moram da rpiložim da jo mnogo usrana tema.

    Tema na kojoj bilo koga boli kurac šta bilo ko piše... jer svako čita šta ga zanima i kao i uvek od ovoga nema nike vajde. Eto kritika na radi i do jaja... jaka stvar

    Treba otovriti temu, u servisu vukajlije, gde mogu da se prijave modovi za nepravilan rad, nameštene defke, za preloše odabrane postrere... treba uvesti sankciju za modove ako zaseru... a ne kao kritika.

    Kritika je kurac, ni vi ne kritikujete nekog kada zasere nego banujete te stoga, tema je užasna pičketina.

    +1

  13. Супер, тачно је то, и мени је другачији трип и нисам изненађен да се то примећује.
    :))

  14. Диди ми је симпатичнија. Не можеш да спемујеш и да не очекујеш санкцију Данкаре

  15. _AJAX_

    Диди ми је симпатичнија. Не можеш да спемујеш и да не очекујеш санкцију Данкаре

    Ovo nisam znao.
    Koliko ima sati?

  16. ovo

    Што се тиче суровог, није ми се свиђало његово дводневно лудило кад брише и што ваља и што не ваља, шта који курац...

    plus ovo

    ...јер се деси да прелистам 10 страна и од тога има двије дефке да ваљају.

    jednako LOL :)

    elem, shvatam da je zabavno posmatrati ovu temu, ali morao bih da zamerim mod ekipi na otvaranju iste. osim čiste zabave ne služi ničemu, a autori se trude i pišu kao da menjaju ne znam ni ja sad šta. nije u redu prema masi :)

  17. nije u redu prema masi :)

    Šema kao da se masa isprazni i kao ajmo dalje. Koji kurac?
    Dajte bere neku temu gde će moći efektivno da se uputi kritika kako bi se modovi razmodovali sa vremna na vreme a ne da se štite kao beli medvedi.

    Mod ekipa? - pa veće govno nisam nikada čuo. Kakva kurac ekipa, pa ne sede u istoj porstoriji jebenoj.

  18. jednako LOL :)

    elem, shvatam da je zabavno posmatrati ovu temu, ali morao bih da zamerim mod ekipi na otvaranju iste. osim čiste zabave ne služi ničemu, a autori se trude i pišu kao da menjaju ne znam ni ja sad šta. nije u redu prema masi :)

    Сурови, брисао си и што ваља, немој сад ту да много мудрујеш... Реално, твоје бахаћење свима иде на курац, и то што си изигравао неко мудо... Фино те питамо нешто на теми, изнесемо аргументе, а ти нам кажеш као она дјевојчица на фејсбук ЉУБОМОРНИ СТЕ и тако те будалаштине, ма дај.... Н'о, ти ниси мод, овдје се не прича о теби, не знам ни што те поменух...

  19. Енерџи и Мица две краљице.. остало све уз курац!!!

  20. мицо љубавиииииии

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.