Prijava

"видите како је тешки ратовати против Шваба, када беже немогуће их је стићи."
Војвода Степа

"Нема мала ливаде у гају, ђе се твоја леђа не познају."
Бране Паић

"Ma mozete ubadati sta hocete posle ovoga moga, pao sam ali svejedno mi niste ni do muda niko sto se tice kladionice. Nikad niko od vas nece cekati 1 gol za 12.5k evra. Ni 50 zivota da zivite."
-Maestro Kocka

On je igrao levog beka, ali je bio izuzetno inteligentan.

Bard Zivadinovic

Prirodna potreba malog čoveka nije da se uzdigne visoko nego da bude viši od ostalih.

Ovce provedu ceo život u strahu od vuka a na kraju ih čoban pojede.

I jedan u stilu Alan Forda

Bolje je biti lijep i bogat nego ružan i siromašan

'Ne mogu da budem deo sveta gde muškarci oblače svoje supruge kao prostitutke, pokazujući sve ono što bi trebalo da bude dragoceno. Gde ne postoje čast i dostojanstvo i gde se jedino možete osloniti na 'Obećavam'. Gde žene ne žele decu, a muškarci ne žele porodicu. Gde budale veruju da su uspešne, dok se kriju iza točkova očevih automobila, a očevi koji imaju imalo moći pokušavaju da vas ubede da ste niko i ništa. Gde se ljudi lažno deklarišu da veruju u Boga sa čašicom alkohola u ruci i bez ikakvog razumevanja svoje religije. Gde se ljubomora smatra sramotnom, a skromnost je mana. Gde ljudi zaboravljaju na ljubav, ali traže idealnog partnera. Gde ljudi popravljaju svaki šum na kolima, ne štedeci ni vreme, ni novac, a oni sami izgledaju toliko siromašno da samo skupa kola mogu da ih pokriju. Gde momci troše novac svojih roditelja u noćnim klubovima, imitirajući primitivne zvuke, a devojke se zbog toga zaljubljuju u njih. Gde se muškarci i žene već godinama ne razlikuju i gde se sve to naziva slobodom izbora, a oni koji izaberu drugačiji put bivaju žigosani kao retardirani nasilnici. Ja biram svoj put, ali šteta je što ne nalazim razumevanje u ljudima među kojima sam najviše želeo da ga pronađem.'

Inače, Keanu Reeves

Keanu piše za ispovesti.com vidim...

hahah ispovest meseca

Sta bre vi znate upali ste u grotlo kamenjarki i buzdovana

Ne ozb ima i engleska verzija toga ali vi ni ovo ne citate jos na engleskom da tumacite

koliko je danas postalo sramota iskazati emociju i koliko je društveno prihvatljivo navodno zgražavati se nad svim, ja sam se baš raznežio i ne stidim se reći

Nije ozb ovaj Pliduov c/p
https://www.politifact.com/punditfact/statements/2017/jun/13/blog-posting/keanu-reeves-did-not-give-long-speech-attributed-h/
A i realno logično je, Kianu je liberal freespirited lik, ovo je dosta konzervativna izjava

Dobro, ispalio se za ovu navodnu ispovest kijana.

Al jedna od boljih ispala na sajtu je bila odavno, kad je neko odavde reagovao na klikbejt da je Pirlu umro sin. Pa je guglo pirlovu sliku gde plače posle neke izgubljene tekme uz koment " umro mu sin"

hahahahhahahha to je baš ispala al ovo moje jbg vidiš da je svetski clickbait, a fin je tekst nemo' z'ebavat, thilmo ti važiš za zrelog čoveka barem

Pa ja sam ovo napisao u tvoju korist. Xd