Prijava

da, slika je inače odličan dokaz da je on to rekao...lolčina jebena

Evo boljeg dokaza:

http://www.brainyquote.com/quotes/authors/c/charles_barkley.html

ima li jebenog klipa gde to kaže lik ili neke KNJIGE haha

ima li jebenog klipa gde to kaže lik ili neke KNJIGE haha

Hahaha, kapiram da je to bilo ovako:
Tim 1 je u krizi. Igrač tima 1/trener tima 1 za novine pred meč:
"Vidimo svetlo na kraju tunela".

Novinari pričaju sa igračem drugog tima, CBom i on kaže:
"zahuktali smo se kao lokomotiva ćihu ćihu ćihu hu"

NASLOV
CB REKAO DA JE NEKADA SVETLO NA KRAJU TUNELA ZAPRAVO VOZ!

nekako mi je previše kompleksan kognitivni proces za barklija, pa lik je glup kao kurac jebote

Scratch the surface of most cynics and you find a frustrated idealist

''Giljotina je jako korisna stvar, jer od jednog čoveka napravi dva.'' -Milovan Ilić Minimaks

''treba zivotinjama i ciganima vazda dat
ja vazda dajem
iako su me gadjali
jedan put
i onda im godinu dana nisam dava''-Vuko Radonjic

ahahh odlican citat

"Ljudi! Ispao vi prozor!"

Nikola Simić (Treća Sreća)

Jebote, da li si zaista okačila/okačio 1900. Ok, kultni je film, ali devojka traži klasike koje moraš pogledati.

Dakle:

Casablanca, Citizen Kane, The Maltese Falcon, The Third Man, Sunset Blvd., Singin' in the Rain, City Lights, The Treasure of the Sierra Madre, Rashomon, On the Waterfront, Rear Window, Vertigo, Psycho, Paths of Glory, Seventh Seal, Persona, Psycho, Splendor in the Grass, A Streetcar Named Desire, Lawrence of Arabia, Bonnie and Clyde, 2001: A Space Odyssey, Rosemary's Baby, They Shoot Horses, Don't They, The Godfather, Solaris, Chinatown, One Flew Over the Cuckoo's Nest, Taxi Driver, Eraserhead, The Deer Hunter, Apocalypse Now, Raging Bull, Blade Runner, Alien, Paris Texas, Wings of Desire, Cinema Paradiso, The Silence of the Lambs, Pulp Fiction, Reservoir Dogs, Grave of the Fireflies...

Kreni kojim god hoćeš redosledom.

Zatim uzmi bilo šta od velikih režisera starog Holivuda, zatim od Bergmana, Tarkovskog, Kurosave, prošpartaj kroz francuski novi talas da vidiš leži li ti, pa i prošpartaj kroz Kjubrika, Skorsezeove ranije radove, gomilu italijana. Mada, nakon što odgledaš ono što ti rekoh, lakše ćeš sama nalaziti šta da gledaš.

Nikad se više nikome neći " skinuti " i podariti ime . Bili ste svi , mali vazali . Sad ste niko . Izdavali , mrzili , kleli , i sve vam je vraceno ... nikad više carstvo nebesko . Jednom ste prevarili moje ime i više nećete moći . koliko god molili , zimu ne možete oprati , srce promijeniti , nebo satrijeti . Nemate vlast nadamnom , nad mojim srcem . Ne opraštam . Svaki oprost , moj , značio je gubitak Sunca . Njegovo potapanje . Niste slobodni . Robovi ste vas , vaših emocija , niskih strasti .Nema ko da vas oslobodi . Ispiti su prošli . Niko nije položio jer ste tražili zapisanu istoriju , čekali , izgubili i ono malo milosti , sunčeve svjetlosti , izvornog znanja .Vi ste ništa u usporedbi s Mojim imenom . Razbaštinjeni te . Sve vam je oduzeto . Vaše ime i prezime znači -- mrtvo slovo na papiru .PAS SE RASPAO

@Meśa
Šta je ovo? Čije je ovo?

Dragi i poželjni Deki, to je status jedne osobe koju nađoh na Fejsbuk. About her:

" Da sam crvu skinula ime " ... broj smeća , 33

@Meśa
Hahaha WUUUT!?

"ко се длака није најео, тај се није ни нализао." - Конфучије.

Јбг те Кинескиње длакаве Боже сачувај

Kiera Sheridan: Have you thought any more about what death means to you?

Paul Spector: What I think can only disappoint you.

Kiera: That doesn't matter.

Paul: I think that, just as I didn't exist before I was born, I simply won't exist after I die.

Kiera: I can't agree. Do you believe that you did the things they say you did?

Paul: Do you? If I did, then I wasn't arrested. I was rescued.

Da imam 7 dana da posecem drvo, 6 dana bih ostrio sekiru - A. Linkoln

Da imam mesec dana da spremim ispit, 28 bih drkao kurac.

Da imam 1000 evra za klabing u begeu, 900 bih potrosio na odecu.

Da imam 1000 evra u steku, 900 bih stavio na minesotu.