Prijava

" Hvala Bogu na svemu što mi je dao; hvala mu i na onome što će mi tek dati. Hvala Bogu i na onome što mi nije dao i što mi nikad neće dati, jer to znači da je mislio i na druge i da mu nisam ja jedina briga."
( Solženjicin)

Jedina razlika između mene i ludaka je ta što ja nisam lud.
Salvador Dali

@ Gvozdenovic, zanimljivo, drago mi je da je tako nesto izgovoreno od njegove strane samo zato sto potvrdjuje moju tezu o Hrvatima kao narodu :D

"Zivotna sansa je poput sibice, pa ti gledaj kako ces da je zapalis.

Mnogi odlaze na onaj svet
jer ovde ne moze da se zivi vise
jer ljudi su grabljivi isuvise
idu putem greha do uspeha bez peha
puni licemernih osmeha
ko ima dara da vara
ne ometaju ga pritisci
ali posle pranja ruku druze ostaju otisci
covek od svega moze pobeci ali
ne i od savesti
nikad nisam niti cu se
druziti iz koristi...

u svetu neravnopravnosti
punom opasnosti
nema mesta za slabosti
kad u svetu mladosti
zivis u svetu proslosti
osecas se kao riba na udici
jer si u publici
osudjenik u sudnici...

kad Bozje palice krenu
sudije trazice smenu..."
Fast Flowz, Pruzi maksimum

It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

Terry Pratchett

Kad smo već kod Pračeta, evo stranice sa njegovim citatima, naučićete puno, nasmejaćete se još više: http://www.quotationspage.com/quotes/Terry_Pratchett/1

Jebote kakva je to legenda....
Svi koji su upoznali Rinsvinda složiće se da on ne liči puno na čoveka,već više na neku vrstu dvonožnog rudarskog kanarinca. :)))
Inače Teriju je dijagnostifikovana Alchajmerova bolest skoro,baš sam se smorio kad sam video,malo je gorih stvari od toga ako postoje uopšte...

Čitao sam intervju u kome tvrdi da će još pisati. Za sad je samo blaži oblik Alchajmera, tako da je u svom stilu poručio: ''Još uvek nisam mrtav. Umreću u jednom trenutku u vremenu, ali svi ćemo.''

"Od kako moj muz spava nanjemu on vise ne hrce." svi znaju o cemu je rec nj.v. KONTUR :)

Mоја девојка се увек смеје за време секса, без разлике шта читa - Emo Philips

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti!"-iz Alana Forda

'ja sam u skoli bio vrlo dobar 4, ali sam na vreme shvatio; ili ides i zaboravis SRBIJU ili ostajes,a ako ostajes onda vezbas jedini nacin a to je OTIMANJE! uh, ovo je bilo malo jako,a?' Deda kralj, Munje

Ako kaniš otimati, moraš biti munja! - quujabaar

Ja sam od onih ljudi koji vrlo dockan bivaju pametni. I nikad potpuno. A što je najgore, to se ne primećuje na prvi pogled.

Ivo Andrić

Nada je san budnih. (Sofokle)

Ako nemas sta pametno da definises, nemoj nista definistati.
Ono cega se ja ne pridrzavam...

Nije ogledalo krivo,ako je lice ruzno... (Dostojevski)

"I šta mi tu glumiš narodnog heroja...Hoćeš da pogineš pa da naš jebavaš da opet k'o prošli put tražimo mrtvačka kola,đubre bezobrazno!!!
Jel' znaš ti koliko ima do Beograda a naplaćuju marku po kilometru.Nije ova država Švajcarska bre,pa da se tako ponašate...Ma boleee njih kurac za sve,stoka neodgovorna!!!"

Monolog komandanta borbene grupe,Čarlija.

Da se teras u pizku materinu! I ti i pizke i obrazovanje i mrs u pizku materinu!!! Ajde bezi sad nemoj tu da mi malerises... (Taksista iz "Kad porastem bicu Kengur")

Ne, meni ne trebaju pare! Ja sam umetnik i jebe mi se za pare! Jebe mi se za vas u vasu jebenu modu, jebe mi se za vase liftinge, stajlinge, pilinge i kenja mi se od vasih dijeta, bukova, lukova, bekstejdzeva! Muka mi je od vas i vasih sranja u vezi sa modom! Muka mi je od tih glupih televizija gde glupe voditeljke po ceo dan kenjaju o modi i o tako nekim projektima! Kenja mi se od projekata! Boli me uvo gde ste bili, gde cete imati sledecu reviju, ko se pobrinuo za vas izgled! Boli me uvo! Ja necu da izigravam kretena da bi zaradio pare! JEBITE SE MENEKENI!!!
covek je objasnio sve u par recenica...
Sergej Trifunovic - Kad porastem bicu Kengur