Prijava

"mrzi sebe što je ovakav, maned wolf"

- ПАНЋЕРА

"The illiterate of the 21st century will not be those who cannot read and write, but those who cannot learn, unlearn, and relearn."

-Ljudi su na svetu sami to je nesreća! „Ima li ikog živog u polju?“ vapi ruski vitez. Vapim i ja, mada nisam vitez, ali se niko ne odaziva. Kažu da sunce daje život vasioni. Ali kad sunce izađe pogledajte ga, zar nije
mrtvac! Sve je mrtvo i svuda su mrtvaci. Samo usamljeni ljudi, a oko njih ćutanje to je zemlja! „Volite se, ljudi“ ko li je
to rekao? Čija je to zapovest? Otkucava ravnodušno, dosadno klatno. Dva sata noću. Njene cipelice stoje kraj
krevetca, kao da je čekaju... Ne, zbilja, kad je sutra odnesu, šta ću ja!

Moje kolege i ja, taj neki milje naglasava se to da imamo. Da imamo Moet, da imamo Dolce Gabbana, Prada. Neke firme znate sve mora da bude u firmama nekim. To je pocelo 90ih, Versace ili Carlo Colucci oni sareni dzemperi ili Versace da se vidi taj Versace znas Djani je prisutan znas znaci da se vidi to i Carlo Colucci oni dzemperi ja sam mastao da imamo taj jedan dzemper saren one lepe tople boje koji znate kolilko kosta? To je u tom trenutku odrazavalo tu moc jer ja sam pevao za 5 maraka na vece, taj dzemper je kostao 200 maraka. Ko si ti u tom trenutku u tom vremenu odakle ti ?

prdoh. (ja, upravo)

Meśa
Never get into fights with ugly people, they have nothing to lose.

pre 8 godina

Dobar.

"Only man dies. The animal perishes. It has death neither ahead of itself nor behind it."
Martin Heidegger

https://i.imgur.com/w5vEdXV.jpg

"Obožavam talijanske filmove, posebice one istinski bijedne - filmove u kojima glume ljudi koji ne dopuštaju da im totalni nedostatak glumačkog talenta bude prepreka u uspješnoj karijeri. U njima uvijek glume Giancarlo Giannini i slasna Ornella Muti i nose naslove koji u potpunosti dočaravaju koliko su loši - Noć puna kiše, Ljeto u Napulju, Kad proljeće dođe - tako da se ne morate brinuti hoćete li shvatiti radnju, nego se, umjesto toga možete usredotočiti na dvije važne stvari: čekanje da Ornella Muti skine svoju odjeću i promatranje pejzaža...Najčešće Ornella i Giancarlo jure na Vespi pokraj rimskog Koloseuma i Piazze Navone na putu prema brzom seksu ili dubokoj raspravi o tome kako ne mogu nastaviti više tako, najčešće zato što jedno od njih živi s Marcellom Mastroiannijem..."

Pustate mi tu ujutru mali mrav, kakav bre mali mrav, jebem ga usta bre. Jebem usta malog mrava. Hoću bre rokenrol !

Najjaci citat ikada

Može li se znati čiji je ovo citat. Voleo bih da častim gopsodina stomaklijom.

Ivan Ivanovic poznatiji kao Juice

Ovde ne služe bezalkoholna pića. Skeč

Odoh.. Kada sam ostao bez Nje.. Ne trebate mi ni vi. Svetice moja.. Voleću te zauvek. Jedina si mi verna bila.
https://m.youtube.com/watch?v=5D8YTYkequs

Ukoliko je istina da se sajt gasi od Nove.. Želim da se pre nego što se to desi, oprostim od meni dragih ljudi koji su mi ulepšavali trenutke provedene ovde, počev od The Profa, Kosmopolite, Limenog, Dilana, Paninara, Demigoda, Cokule, Rasnog, Olleta & Ombreta, Dankana, Care, Tibora, Bušida, Frajkora, Granjke, Fendera, Kashofa, Kelta, Ajaxa, DBSK97, Marcipanke, Zapate, Gambija, Agilnog, Zelenog Lukca i Stevče Smetala.. Hvala vam za smijehove.. bilo ih je. Ako sam nekog zaboravio.. neka mi je Demigodom prosto i ovoj mojoj pijanoj glavi.
Zbogom.
https://m.youtube.com/watch?v=ayIU9syLXRY

Kakvo gašenje sajta, odakle čupate te informacije, sajt nikad življi u poslednjih 3 godine. Vracaju se neke mnogo jake glave (sa duplih naloga). Ordem e progresso !

hvala ti, bobe, i ti ćeš meni nedostajati <3

"Iam tolko love da vas kupim
Jak sam ko Rusija Putin
Kad ja pričam samo ćuti
Ćuti, tiću"

Kolko jadno
Kradu mi fore ladno