Prijava

Ако се не варам, једном приликом Кајзен рече да се очекује нови дизајн, и битније промене на Вукајлији почетком, августа, и да има доста креативних предлога, али нису приоритет, а неке ће по његовом мишљењу "биће" (реализоваће се...) Е сада има ли смисла сваким даном давати нове предлоге, шта и како, или једноставно сачекати то, ново, па онда евентуално указати на пропусте, и предности.. Овако свакодневно предлагање овога, или оног, ми делује као савршено пресипање из шупљег у празно...

konačno da neko kaže nešto pametno...

ЈТУопија
/Едит: Спамери стоп :))

pivopija,ijao promaših temu:))

Mozda si promasila, ali si pogodila!

I ja se slazem sa ljizaninom.Sve predloge koje sam imala u vezi sa poboljsanjem sajta sve sam ih u jednom postu iznela kaizenu na PVT.Ne kazem da sad treba da ga spopadamo na PVT-u sa svojim predlozima.
Ja imam ideju da se otvori novi podforum u koji ce da se strpaju svi predlozi.

E to bi bilo isto kao da sad ja napravim temu : Necemo vise da pravimo teme.Jeste li vi poludeli?Dokle god neko ima nesto da predlozi pa bilo to i glupo pisace se predlozi, a ovo je jedan od najgorih predloga koji sam skoro video.Ovo je forum, tu ljudi pisu sve sto hoce u odredjenim delovima foruma i u odredjenim temama.Dakle jedini zakljucak svega ovoga je da vise ne znate ni sami sta ce te pa ste prolupali.Evo cak i ja moram da navlacim gnev svih vas ovim postom, ali to radim zato sto mi je stalo do ovog sajta i zato sto ne mogu da gledam kako ljudi stalno nesto usvajaju i obaraju.Kao da je to bitno.Prava tema treba da glasi : Da li treba pisati definicije, jer svaki dan pisemo definicije i nema dve dobre dnevno pa bi mogli oko toga da se pozabavimo.Ja licno pisem lose definicije jer necu da trosim svoju kreativnost na Kajzena i njegov glupi sajt :) Sta me boli briga.A vi sto pisete lose definicije?Naravno, salim se.Eto, pametnije je ponekad da cutish kao Marijana ili da budes kul facepalm engleski nastrojen i urban kao Barracuda ili da ponavljas iste price kao JTU ili da forumima postavljas podforume foruma u samom forumu kao vi ovde ili da muvas devojke po catu kao neo ili da budes baja kao Tulumbac, sve da poznajes kao Kristina, da komentarises definicije kao iskusni interpretator ili da kazes svima sta mislis i da te zbog toga svi mrze kao onaj glupi Sevast.

U pravu si ti za sve sevaste.Podrzavam,ali posto ima na ovom podforumu dosta tema sa predlozima,ja ipak predlazem da se otvori jos jedan podforum samo za teme sa predlozima.

Samo ima par stvari
"Ja licno pisem lose definicije jer necu da trosim svoju kreativnost na Kajzena i njegov sajt :) Sta me boli briga.Eto, pametnije je ponekad da cutish kao Marijana ili da budes kul facepalm engleski nastrojen i urban kao Barracuda ili da ponavljas iste price kao JTU ili da forumima postavljas podforume foruma u samom forumu kao vi ovde ili da muvas devojke po catu kao neo ili da budes baja kao Tulumbac, sve da poznajes kao Kristina, da komentarises definicije kao iskusni interpretator ili da kazes svima sta mislis i da te zbog toga svi mrze kao onaj glupi Sevast."

Kreativnost se ne trosi to ostaje dozivotno.Ne pises ti definicije radi kaizena nego pises zato imas inspiraciju i zelis to da podelis sa drugima.Definicije su ti odlicne i za sada ne postoji nijedna defka na kojoj sam ti dala minus zato cuti!:D
Za barracudu se slazem,ali jebi ga pusti ga da prica tako i kad se desi prilika da udjes u konverzaciju sa njime ti se koristi srpskim knjizevnim jezikom i ne obracaj paznju.Tihog ostavi na miru,takav je kakav je!DIVA!:D:D:D:D
Neo ima potpuno pravo da muva devojke,slobodan je decko i veoma sladak(al jebi ga cak je u NS).Tulumbac no comment!Kristina-pa ne vidim nista lose u njoj.Iskusni interpretato je ok.A ti dragi moj nisi uopste glup.I nisi ti obican hejter,ti si hejter sa stilom.Ne verujem da te svi mrze.Barem te ja ne mrzim.:D:D:D:D:D
Samo se opusti i nadji sebi dobro drustvo ovde sa kojim ces komunicirati,a ostale ko jebe.Ne moraju svi da te vole.

I to sam videla,ali u svakoj sali pola istine.:D

Ови разговори су за ПВТ.

Ma ne mislim nista vise da pisem o sevastu.Neka ostane ovaj post da vide i drugi i da se zamisle pre nego sto krenu da osudjuju.:D
Da se vratimo na temu,ja sam za podforum za teme sa predlozima

Jebe se mene sa Sevastom i šta on ima da reče.

mešja, sram te bilo, stvarno ovo više nema smisla:)

Kako to misliš, nema sisa? :)

Kako nema sisa kad sad jedne proletese pored mene

ima bre sisa nego ti ne vidiš dobro

Ja vidim dobro, i vrlo dobro vidim jedan veliki, neobrijani, prožet venama kurac.

pa kako ga ja ne vidim u pm, e ...

al ti ne vidiš sise